Şimdi Ara

★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
4
Favori
63.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdii2307

Elimde 32 gb beyaz 3gli 1 adet kaldi dusunen pm atsin ayirayim gelip alin.. ;)

@jerrydrake

Mudur axess bonusa 12 taksit var bazilarina 8 coguna 5. :D

Lan iphone uzerinden donanimhaber cok sakat ya. :D

Duzenle yaptim kendi yazdigimi alinti yapmis pardon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdii2307 -- 9 Temmuz 2011; 19:38:03 >
  • Bugün akşam üstü İstiyepark Pupadan 1 tane siyah 16GB Wifi 1 tanede Beyaz 16GB Wifi aldım bayağı stokları vardı ayrıca her modelde mevcuttu ilgilenen arkadaşlara duyurulur...
  • Pupa'da 16 GB wifi fiyati neydi acaba hocam ? Tesekkurler.
  • Arkadaşlar vodafonedan ön ödemeli hat alsak, sadece cepnet alsak, lazım olduğu zaman 10 lira yükleyip kullansak olurmu acaba? Yada hiç uğrşamayıp wifi alıp lazım olduğunda galaxy s üzerinden hotspot ile mi kullansam? Yılda bir iki kere işe yarayacak diye extra 300 lira verilirmi?
  • hocam istinye parkta 32 gb 3g ne kadardı biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Arkadaşlar vodafonedan ön ödemeli hat alsak, sadece cepnet alsak, lazım olduğu zaman 10 lira yükleyip kullansak olurmu acaba? Yada hiç uğrşamayıp wifi alıp lazım olduğunda galaxy s üzerinden hotspot ile mi kullansam? Yılda bir iki kere işe yarayacak diye extra 300 lira verilirmi?

aynen sana katılıyorum,
    aslında şöyle düşünmek lazım işiniz hep dışardaysa 3g li almak mantıklı olur
    ama devamlı wifili ortamda bulunuyorsanız cebinizde hotspot özelliği olan tel varsa ve kırk yılda bir dışarda olursanız 3g li almaya gerek yok, boşuna 300 lira fazla vermenin ne gereği var,
    yani uzun lafın kısası ihtiyaca göre alınmalı.
  • Şu an itibariyle bilkom sitesinde wifi modeller var.
  • İzmirde ipad 2 3g özellikli bulabileceğim biryer yokmu yaaaa 1 haftadır bakınıyorum hala bulamadım gitti illa sıfırda şart degil sahibindende millet resmen uçmuş fiyatlarda tam dedik bilkoma bakalım ordada 3g olanları kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Arkadaşlar vodafonedan ön ödemeli hat alsak, sadece cepnet alsak, lazım olduğu zaman 10 lira yükleyip kullansak olurmu acaba? Yada hiç uğrşamayıp wifi alıp lazım olduğunda galaxy s üzerinden hotspot ile mi kullansam? Yılda bir iki kere işe yarayacak diye extra 300 lira verilirmi?

aynen sana katılıyorum,
    aslında şöyle düşünmek lazım işiniz hep dışardaysa 3g li almak mantıklı olur
    ama devamlı wifili ortamda bulunuyorsanız cebinizde hotspot özelliği olan tel varsa ve kırk yılda bir dışarda olursanız 3g li almaya gerek yok, boşuna 300 lira fazla vermenin ne gereği var,
    yani uzun lafın kısası ihtiyaca göre alınmalı.

Ben genelde evde işyerinde kullansam orakarda wifi zaten var. Yılda 1-2 kere tatile gidince kullanacak olsam galaxy S'den interneti alırım zaten şu anda bi yere giderken bu şekilde kullanıyorum ve hız kesilme sıkıntım hiç olmadı. Şarz tabi çok gidiyor buna yapacak pek bişe yok. Bu bile 2. bir pil ile çözülür gider.

Herzaman mobil olan insana 3G li almak mantıklı gibi geliyor. Yani ben 3G li alsamda turkcellden 29 liralık 4GB net almam alamam:( Ancak cepnet alabilirim 10 liralık olan oda kontürlü olur gezerken öderim parasını, 100mb 3G gerisi 96kb...

Yok yok sanırım 32GB Wifi alacağım ...

• arkadaşlar sizden rica etsem,en uygun taksitlendirme yapan mağaza söyleyebilir misiiniz? worlde felan?Bide ipad 2 16 gb almayı düşünüyorumda,uygulama delisi bir insan olmasam da yine film felan izlerim.16 yeterli olur mu
  • Kendimce ipad de 3g yi şöyle değerlendiriyorum.

teki ipod touch diğeri iphone 4...

ipad de 3 g farkı 300 tl

ya diğer ikisinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 10 Temmuz 2011; 22:13:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

Kendimce ipad de 3g yi şöyle değerlendiriyorum.

teki ipod touch diğeri iphone 4...

ipad de 3 g farkı 300 tl

ya diğer ikisinde?

arkadaşlar 3G zaten herkese gerekli bişey değil demi? Ben mesala wifi olan yerlerde takıldıgım için bi problem yaratmaz inş.?
  • Evine inatla internet bağlatmayanlar (bkz: ben) için 3G güzel birşey.
  • Dolar 1,63TL iken 16GB Wi-Fi fiyatı:1,156TL , dolar şu an 1,64TL cihaz fiyatı:1,147TL :)
  • suadiye teksodan aradilar simdi..bir adet 16gb wifi mevcutmus.
  • Ben asıl iPad 3'ü bekliyorum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Ben asıl iPad 3'ü bekliyorum. :D

sen daha çok beklersin
  • Ben zaten kendimi dizginliyorum iPad 2'yi almamak için. Hem 3'te kesin retina display, 3D özellikleri falan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Ben zaten kendimi dizginliyorum iPad 2'yi almamak için. Hem 3'te kesin retina display, 3D özellikleri falan olur.

o halde beklemek sürer gider ipad3 ipad4 ipad5...
  • ankara cepa neo mağazasında 3gli modeller mevcut kredi kartıma taksit yapmadı sadece akcessi olana yapıyorlarmış alanlara hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.