Şimdi Ara

★☆★ iPad2 stok yardımlaşması ★☆★ (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
4
Favori
63.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @bdullah

Bilkom bu havale olayında sonraki iş günü saat 16:00'ya kadar parayı göndermezseniz işlem iptal edilir diyor. C.tesi'ni iş gününden saymıyor değilmi? P.tesi 16:00'a kadar zamanımız var yani değil mi?

hocam hazır fırsatı yakalamışken atmden yada internet bankacılığından yapın havalenizi, işlemi iptal ederler yine beklemek zorunda kalırsınız.
    bu arada bende 32 aldıgıma pişmanım keşke 64 alsaydım, aslında ilk niyetim 16 gb yeter diyodum sonra satın alırken yanımdaki arkadas almışken 32 al 16 yetmez dedi
    şimdide 32 yetmiyo doldu bitti gitti yaw
    müzik falanda yok sadece aile foto video arşivimi aktardım ipadde bunları izlemek laptop yada masaüstü pcden daha keyifli ayrıca heran yanınıza
    en fazla 10 gb tuttu ama şimdide jb çıkınca onu yükle bunu yükle derken 5 gb yerim kaldı.
    neyse ipad3 çıkarsa 64 yada 128 alırız

• oley sonunda bende aldım hemde coook ucuza 1156 tl

http://store.bilkom.com.tr/iPad-Modelleri/93
  • Şans yokmuş 3g kalmadı gözüküyor. 3g şartmıki arkadaşlar kullanan varmı 3g sini?bende iphone4 var ona wirelesdan bağlanıpda nete çıkabilirsin dedi arkadaş. ilerde ne gibi bir sıkıntı olur 3g almazsak?
  • Yine bitti :) Bilkom ne yapıyorsun bi anlasam bi anlasam :(
  • Beyler stokta IPAD 2 var ...

http://store.bilkom.com.tr/iPad-Modelleri/iPad-2/162

Apple iPad 2 16GB (Wi-Fi, Beyaz)
    1,156.15 TL EFT/Havale ile %3 indirimli 1,121.46 TL

Apple iPad 2 16GB (Wi-Fi, Siyah)
    1,156.15 TL EFT/Havale ile %3 indirimli 1,121.46 TL

Apple iPad 2 32GB (Wi-Fi, Beyaz)
    1,426.36 TL EFT/Havale ile %3 indirimli 1,383.57 TL

Apple iPad 2 32GB (Wi-Fi, Siyah)
    1,426.36 TL EFT/Havale ile %3 indirimli 1,383.57 TL

Apple iPad 2 64GB (Wi-Fi, Siyah)
    1,657.98 TL EFT/Havale ile %3 indirimli 1,608.24 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERPmühendisi -- 9 Temmuz 2011; 8:57:26 >
  • Meydandaki Lydia da birsuru ipad 2 var arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRALL

Şans yokmuş 3g kalmadı gözüküyor. 3g şartmıki arkadaşlar kullanan varmı 3g sini?bende iphone4 var ona wirelesdan bağlanıpda nete çıkabilirsin dedi arkadaş. ilerde ne gibi bir sıkıntı olur 3g almazsak?

Bana göre 3g kesinlikle şart ! Sadece wifi olan modeli alırsanız sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilkom'a dün geldi ve 3G'ler hemen bitti...1 saat önce farketsem alabilecektim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hederahelix

quote:

Şans yokmuş 3g kalmadı gözüküyor. 3g şartmıki arkadaşlar kullanan varmı 3g sini?bende iphone4 var ona wirelesdan bağlanıpda nete çıkabilirsin dedi arkadaş. ilerde ne gibi bir sıkıntı olur 3g almazsak?

Bana göre 3g kesinlikle şart ! Sadece wifi olan modeli alırsanız sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz.

Bence tamamen bütce meselesi hangisini alabiliyorsan onu alirsin.Ben wifili aldim ve cogu yerde wifi var zaten.Olmadi iphonedan paylastiriyorum cok basit bir islemle.Ayrica birde 3g lisinde alincak hattin her ay vericegin internet paketi odemesi var.Bunlara bakarak kendine gore en iyisini tercih edersin.

• römercana katılıyorum bende sadece wifili modelini aldım 3gye hiç ihtiyaç duymuyorum, arkadaşın dediği gibi 3g paketide ayrıca bir yük olacaktır.
    tek pişmanlığım keşke 64 gb olan modelini almadığım oldu
  • ARKADASLAR BEYOGLUNDAKI SATURN ELEKTRONIK MARKETDE BI TON VAR:

AZ ONCE 64GB 3G IPAD 2 ALDIM 1970 LIRAYA 10 TAKSIT.

HER MODEL MEVCUTDU.

AYRICA BEYOGLU TEKNOSADADA SUAN MEVCUT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hederahelix

quote:

Bu konuda karar vermek çok zor. Aradaki fiyat farkı az olsa bişe değil ama 32GB için 300 lira fark var. Bide buna 3G paketi alması varki normalde işime yaramaz 3G, sadece yolculuk oraya buraya gitmekte bi anlamı olur oda senede 1-2 kez gitmek için o fark verilirmi bilemiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinali

ARKADASLAR BEYOGLUNDAKI SATURN ELEKTRONIK MARKETDE BI TON VAR:

AZ ONCE 64GB 3G IPAD 2 ALDIM 1970 LIRAYA 10 TAKSIT.

HER MODEL MEVCUTDU.

AYRICA BEYOGLU TEKNOSADADA SUAN MEVCUT.

Biz gidemiyoruz oralara. Netten satan yokmu yavvv!!!!!!!!!
  • Teknosa istiklal caddesi megavizyonda var, belki teknosa konusup oyle alabilirsin.
  • Jailbreak de çıktı iPad 2 icin, talep daha da artar şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinali

Teknosa istiklal caddesi megavizyonda var, belki teknosa konusup oyle alabilirsin.

Ben satiyorum o magazada onlari :))

Elimde sade wifi modeller kaldi. Dikkatli dusunup alin 3g isinize yaramiyacaksa bosuna 200-300 lira fazla vermeyin geregi yok. Kullanamadim bile bendekinde 3gyi cok.
  • erdii2307 arkadaşımız sağolsun mesaj attı hemen 3 tane 32 gb 3g aldık arkadaşlarla beraber. şu anda gayet memnunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: codeburn

erdii2307 arkadaşımız sağolsun mesaj attı hemen 3 tane 32 gb 3g aldık arkadaşlarla beraber. şu anda gayet memnunuz :)

Konu işe yarıyor, ne mutlu...
  • @erdii2307

Diğer kartlara Teknosa nasıl taksit yapıyor? Bonus, Axess? 32 veya 64 Gb WiFi düşünüyorum.
  • Elimde 32 gb beyaz 3gli 1 adet kaldi dusunen pm atsin ayirayim gelip alin.. ;)
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.