Şimdi Ara

ipad2, samsung galaxy, motorola xoom ve diğerleri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir tablet bilgisayar almak istiyorum ve bu tableti ben bilgisayar gibi kullanmak istiyorum, yani word, excell gibi ofice programlarını, film izlemeyi, yani pc den attığım filmleri alt yazılı alt yazısız rahatça izleyebilmeyi, müzik dinlemeyi, uzun süre şarj etmeden kullanabilmeyi, oyun oynayabilmeyi ve internette rahatça gezip msn gibi programları kullanıp, bu programda görüntülü konuşabilmeyi istiyorum, ücret konusunda bir sıkıntım yok, olacaksa en iyisi olsun uzun yıllar kullanabileyim istiyorum.

• samsung galaxy yi listeden çıkarmanı tavsiye ederim.

motorola xoom yada ipad 2 al.. ikisi de senin isteklerini karşılar.
  • iPad 2 aldım bugün... Açıkcası türkce uygulamalarin bolluğunu görünce gözlerim yaşardı açıkcası.. Tabi karar senin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

samsung galaxy yi listeden çıkarmanı tavsiye ederim.

samsung galaxy i neden çıkarmasını tavsiye ettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

quote:

Burası apple forumuda ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

quote:

Diğer iki ürünün daha iyi olduğunu düşünüyorum. Arkadaşın ücret konusunda sıkıntısı da yokmuş. Samsung galaxy tab biraz geride kaldı. Ben olsam Yeni çıkan ürünlere yönelirdim ki öyle yapıp ipad2 aldım ama motorola xoom da güzel hakkını vermek lazım.
  • Motorola Xoom kagit uzerinde guzel olsa da kullanmaya gelince maalesef pek iyi degil. Windows'tan bile daha cok cokmekte, ve 3-5 tane uygulamasi bulunmakta.

ilk ciktigindan beri iPad kullanan birisi olarak tabletle gecirdiginiz zamanin %90 ini uygulamalarda gecirdiginizi rahatlikla soyleyebilirim. Dolayisiyla, uygulamasi olmayan bir cihaza cuvalla para yatirmek, olu yatirim. Ilaveten, Xoom aldiginizda update leri uygulayabilecek misiniz, uygulamalar bollasacak mi hersey mechul; iPad 2 aldiginizda, en azindan 2 yil tum update leri uygulayabileceginiz, ve akliniza gelen her turlu uygulamayi bulacaginiz kesin. Atiyorum
    ofis uygulamlari(iWork, Quickoffice), Muzik uygulamlari, fotograf uygulamalari, remote desktop uygulamlari, butce uygulamalari, oyunlar,
    tivibu uygulamasi, banka uygulamlari, TV kanallarinin uygulamalari, gazeteler (Hurriyet, Milliyet, Sabah, Radikal) , yuzlerce dergi (Nat Geo, Times, Businessweek) , yuzbinlerce kitap.. Hepsi iPad'de. Hepsinin Honeycomb versiyonu bile ciksa - mesela 3 yil sonra, cihaziniz oldukten sonra - , iPad gibi olma gibi bir sansi yok, cunku honeycomb a uygulama yazan gelistirici uygulamyi neye gore gelistreceginden bihaber - Tegra mi olacak, ARM mi, yoksa hummingbird islemci mi.. 9 inc mi 8 inc mi 10 inc mi? 1024x700 mu, 1280x720 mi? Uzerinde nasil bir skin olacak nasil bir tema olacak da ben onunla uyumlu olayim estetik olarak?
    iPad e uygulama gelistirirken hersey acik ve net. Tema belli, cozunurluk, islemci, ekran hersey belli. Ayrica iPad sahipleri teknolojiyle cok hasir nesir olduklarindan hem uygulama yuklemeye, hem de cihazlarini kullanmaya daha hevesliler ; ve piyasada 25 milyon ipad varken 2 milyon honeycomb bile yok. Dolayisiyla gelistiriciler iPad ve iPhone uzerinde cok iyi calisilmis uygulamalar cikarirken, digerlerine pek bulasmiyorlar bile.

Sonuc olarak cihaz degil, platform aliyorsunuz; ve iOS platformu her yonuyle cok ustun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 16 Haziran 2011; 7:07:30 >

• lol
  • yardımlarınız için çok teşekkürler, ipad2 kafamdaki makinaydı, kafama dahada yerleşmiş oldu, özellikle office programları olduğunu duyunca. çünkü hiç bir yerde yazmıyordu, hep dış görünüşünün anlatıldığı incelemeler vs. vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömertarık

bir tablet bilgisayar almak istiyorum ve bu tableti ben bilgisayar gibi kullanmak istiyorum, yani word, excell gibi ofice programlarını, film izlemeyi, yani pc den attığım filmleri alt yazılı alt yazısız rahatça izleyebilmeyi, müzik dinlemeyi, uzun süre şarj etmeden kullanabilmeyi, oyun oynayabilmeyi ve internette rahatça gezip msn gibi programları kullanıp, bu programda görüntülü konuşabilmeyi istiyorum, ücret konusunda bir sıkıntım yok, olacaksa en iyisi olsun uzun yıllar kullanabileyim istiyorum.

yazdığın androidliler dıışında daha iyi bir alternatifte olabilirdi aslında oda asus transformer ancak kullanımına göre tamda ipad 2 yi tarif etmişsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.