Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
843.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun araştırmalar sonucu nihayet Mediamarkt'ta makul bir indirim yakalayarak BU adresteki Air2 WiFi 128GB olan modeli 1.899-TL'ye sepete ekledim, ardından Vodafone'un 100-TL indirim koduyla 1.799-TL'ye aldım.

Malum 2014'te tanıtılan bir model ve bu nedenle stokları yavaş yavaş tükenmeye başladı. Bu nedenle alacak arkadaşların acele etmelerini veya stok bulamazsanız da Mart'ın sonunda tanıtılacağı tahmin edilen tablet modelini beklemelerini tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Uzun araştırmalar sonucu nihayet Mediamarkt'ta makul bir indirim yakalayarak BU adresteki Air2 WiFi 128GB olan modeli 1.899-TL'ye sepete ekledim, ardından Vodafone'un 100-TL indirim koduyla 1.799-TL'ye aldım.

Malum 2014'te tanıtılan bir model ve bu nedenle stokları yavaş yavaş tükenmeye başladı. Bu nedenle alacak arkadaşların acele etmelerini veya stok bulamazsanız da Mart'ın sonunda tanıtılacağı tahmin edilen tablet modelini beklemelerini tavsiye ederim.

şuan ki dolar kuruna göre çok iyi almışsınız yazın aynısını teknosa 1499 dan satmıştı ama dediğim gibi dolar fırladı maalesef

• enkog kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bu fiyat bile çok ama ne yapalım. ABD'den de getirtme şansım vardı ama beklemeye değecek bir fiyat da yok şu kur yüzünden. Hakkımızda hayırlısı olsun. Umarım hayrını görürüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

iPad Pro 2 çıkıyormuş martta... Acele etmeyin

Çıktımı ? Mini4 fiyatına etki edermi acaba
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    İnşallah eder.

• ipad mini 4 için herhangi bir kampanya en ucuz fiyat var mı?
    bu hafta içinde alacağım.
  • Merhaba

11.03.2017'de media marktan alınma, Ipad Mini 2 Retina 32 GB buldum.
    Para sıkışıklığından 800 TL'ye satılıyor.
    Alınırmı?
  • Yeni ipad pro fiyatlarının 1600den başlamasi bekleniyor sizce air 2 nin fiyatlarını etkiler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yener94

Yeni ipad pro fiyatlarının 1600den başlamasi bekleniyor sizce air 2 nin fiyatlarını etkiler mi

O zaman eski ipad prolar 1200 lere düşermi dersin?
  • Hocam pro lar düşmez gibime geliyor. Çünkü yeni pro lar özellikleri kısılmış olarak da sunulacak deniliyor. Yani şimdiki pro lar ile air 2 arasında bi donanıma sahip olabilir. Bu nedenle 1600 gibi fiyatı var. Böyle olunca da air 2 ler 1200 civarına gelebilir gibime geliyor.

• Beyler pro tabletin Nirvana'sı Yen'i iPad Air 2 modelinin yerini alan bir model

• İPad Air 2 mi İpad 5 mi kafam karıştı? Ve en uygun nerede acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı bu aralar bildiğiniz indirimler ?
  • snsnc S kullanıcısına yanıt
    evet bnm de yeni ipad almam lazım ama nerden en uygun alınır?
  • tee 2015 in ekiminde ipad mini 2 16 gb wifi olanı 899 tl ye almıştım vade farkı binince 940 a falan geldi.
  • Yeni ipad i aldim 1440 a n11 den. Alacaklara yorumum air 2 den pek farki yok guc olarak yuzde 5 civari daha iyi deniyor. Fakat air 2 den eksisi ekran yansimasi daha fazla ve air 1 kalinliginda. ucuz ipad isteyenler dusunebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu aletlerde amma zamlandı yav elimde ipad air2 16 gb var kapasite yükseltmek istiyorum ama elim gitmiyor laptop parası gömmek biraz koyuyor açıkcası.

• yok mu 1500e 32gb air 2...
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Apple in sitesinde 32GB olanı öğrenci indirimli 1500 kusur lira.

• Konuyu açan ve güncel tutanlara saygım var ama ya ilk mesaj güncel kalacak ya da bu konu kapatılmalı. Bu haliyle saçma, fırsat bakıyorum ilk sayfada yok, 66 sayfa fırsat aramak da olmuyor haliyle.

Sormak gerekiyorsa sorsak cevap gelmez. İpad mini 2 fırsaı arıyorum? Hani nerde

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.