Şimdi Ara

İPad Pro için sizce en iyi not uygulaması hangisidir? GoodNotes, Notability ya da NotePlus? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
7
Favori
18.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Notability kullanıyorum şu ana kadar hiç eksikliğini hissetmedim
    El yazısını texte dönüştürme mükemmel benim için

İPad Pro için sizce en iyi not uygulaması hangisidir? GoodNotes, Notability ya da NotePlus?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    ekstra ücret istiyor. aslında bir ara uygulamanın içindeymiş, daha sonra uygulamanın fiyatını düşürüp, ekstra ücretli yapmışlar bu özelliği. ben şimdilik para vermedim ama ihtiyacım olursa hiç çekinmeden alrıım text özelliğini de...
  • hocam aliexpress te çok var case with pencil holder yazarsanız çıkar karşınıza modelinizide belirterek. ben zamanında almıştım gayet kullanışlı. ancak şu dönemde almak sıkıntı tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    vergi bindiği için pek yanaşmıyorum üstad. silikon olup, yanında kalem koyma yeri de olan kılıflardan edinmek niyetim var. aslında düşmeye dayanıklı ve kalem bölmeli targus marka kılıf kullanıyorum hali hazırda. Tableti gerçekten muazzam koruyor. yani tablet kılıfım varken bir daha almak biraz maymun iştahlık gibi geliyor bana.

vazgeçtim, targus ile devam edeceğim.
  • Evet maalesef +19.99 TL verdim sırf o özellik için

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Ben de kararsız kaldım ve goodnotes aldım 55 TL di sanırım . Memnunum isterseniz aldığım notları PDF olarak size atabilirim bakın . Onun haricinde eksik gördüğüm bir iki husus var ama çok elzem şeyler değil . Kıyaslama yapamayacam çünkü notabilitiy uygulaması yok ( aslında 24.99 TL ye düşmüştü 2-3 hafta önce ama indirimden alamadan kaçırdım ). Benim kanaatim ikisi de bir kullanici için fazlası ile yeter .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hagi10best kullanıcısına yanıt
    Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam goodnotes 4 den 5 e geçerken 4 e sahip olanlar 5 e geçiş için cüzi bir miktar ödeme istiyordu ama yanlış hatırlıyor da olabilirim 😃

• Merhaba ilgili uygulamalardan ikisinin inceleme videoları linklerde mevcuttur. https://www.youtube.com/playlist?list=PL4UeCgB5AP6_-_5xNjiB0FfB37PuesJhz

https://www.youtube.com/playlist?list=PL4UeCgB5AP68pdmgZWpSNgILZ0rLNJJGa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarıHakan -- 21 Nisan 2020; 21:2:37 >

• Bende çok araştırdım GoodNotes a karar verdim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.