Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.785
Cevap
249
Favori
519.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende dediğin kullanım için ipad mini 6 düşünüyorum. Aldın mı hocam. Memnun musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipadimin şarjı bitti, şarja taktım ama şarj olmuyor, ekranda şarj ve priz işareti görünüp sonra kayboluyor, sorun ne olabilir bilen var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt
    Bataryası ölmüş veya zayıflamış olabilir

• Myhunter kullanıcısına yanıt
    Hocam 1-2 saat sorun verdi sonra düzeldi ama
    Şimdi eskisi gibi bir sıkıntı yok

• Dostlar selam, ipad 7. Nesil ve kalem sahibiyim. Mühendisim ve İşte kullanmak üzere ipad air 5 pencil 2 ve magic keyboard almayı düşünüyorum, gündelik işlerimi yürütmek için sizce geçmeye değer mi ? Tahmin edeceğiniz üzere biraz tuzlu bir miktar ödemem gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Dostlar selam, ipad 7. Nesil ve kalem sahibiyim. Mühendisim ve İşte kullanmak üzere ipad air 5 pencil 2 ve magic keyboard almayı düşünüyorum, gündelik işlerimi yürütmek için sizce geçmeye değer mi ? Tahmin edeceğiniz üzere biraz tuzlu bir miktar ödemem gerekiyor.
    Sadece tuşun kalkmasi için bile geçilir ki m1 işlemci, lamine ekran, ışık yansımasının engellenmesi vs vs. Eşim sırf video vs izlemek için tablet istiyordu. Araştırırken bir üstünü alsyım diye diye air 5 aldım :D çok güzel cihaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler yorumun için 😂

• 2. el Air 4 aldım ios 15 sürümde, son sürüme güncellesem şarj süresi azalır mı acaba? Kullanan arkadaşların yorumunu beklemedeyim

• Ziraat bankasının bankkart lira kampanyası ile troydan ipad 10. Nesil 64 gb 1500 TL indirimle aldım. Banka 900TL farkla 12 taksit önerdi. Onu da kabul ettim. Applestore’dan daha ucuza 12 ayda ödeyeceğim. Amazon’dan da Jetech marka Kılıfı orijinalin 1/10 fiyatına sipariş verdim. Kendi adıma kârlı bir alışveriş oldu. Ziraat kredi kartı ve ipad ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

2. el Air 4 aldım ios 15 sürümde, son sürüme güncellesem şarj süresi azalır mı acaba? Kullanan arkadaşların yorumunu beklemedeyim
    Bende 10. Nesil var. 16.4 ile ekran sürem düştü. Fakat 3/5 güne oturur diye düşünüyorum

• 6. Nesil 12.9” 2 gun once vatandan teslim aldim 26.600 TL ye. Bulundugum yerdeki magazada olmadigindan farkli magazandan trasferini yaptilar. 2020 ipad pro 11” almistim cikisindan kisa bir sure sonra. O zamanlar 11” 6.000 civarındaydı 12.9” olanda 7,5-8 bandindaydi yanilmiyorsam simdi 12.9 olani alinca o zamanlar bütçeyi biraz daha zorlayip 11 yerine 12.9 almadigima suan pisman oldum gercekten.

• Merhaba, ipadinde kontrolcü ile oyun oynayan arkadaş var mı? ipad air 5. nesilde oynayacağım oyunlar için kontrolcü arıyorum. Apple ın kendi sitesindeki SteelSeries Nimbus+ Kablosuz Oyun Kumandası stokta yok onu geçtim ürünün amazondaki yorumlarına baktığımda kimse memnun kalmamış. PS 4 'ün DS 4 modeli de uyumlu görünüyor apple ın internet sitesine göre, aynı şekilde Xbox oyun kumandası da öyle.

harici marka oyun kumandaları var mı, uyumlu mu ne kadar verim alınıyor bilmiyorum.

Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum. Keyifli forumlar.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

12.9 aşırı kaba değil mi hocam? Masanın üstünde bile çok büyük.

11 daha taşınabilir ve kullanışlı bence

Yani elbette ikisininde kendine göre artı ve eksisi var ama yeğenimde olan 1. Nesil 12.9a kıyasla cercevelerin olamaması o kazuletliği azaltıyor. O bakımdan buyuk ekran özellikle dizi film için gercekten keyfi bir tık daha arttırıyor. Ama sonuçta kişiden kişiye değişebilen seyler zevk olayı.

Büyük ekran her zaman daha keyiflidir

Tablet için kaba laptop için ise ideal boyut. Tablet bana göre bir tık daha minimal olmalı. Şahsen 15.6” model laptopların zirve yaptığı 6 sene öncelerinde bile 13” mini minnacık bir exper laptop almıştım ben. Bu sebeple de tabletimi 11” model tercih ettim.

• Beyler biraz oyun biraz not biraz video içerik gibi kullanmak üzere tablet bakıyorum ancak neden ipad almalıyım bir cevap bulamadım. İphone kullanıcısıyım ancak android almak hem fiyat yönünden ucuz hem kırılmış uygulama yükleme çok basit aklım karıştı biraz.

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    ipad ile iphone güzel bir iletişim kuruyor. iphone da indirdiğin dosya aldığın not ipadine otomatik senkron oluyor çektiğiniz fotoğraflarda aynı şekilde icloud ile şifreleriniz uygulamarınız da güzel bir şekilde aktarılıyor. ben android telefona sahibim ipadim de google keep, google fotoğraflar ve drive uygulamaları (hem ipad de hemde android de yüklü) ile sağlıyorum bu ekosistemi. eğer bir android tablet alırsanız bu uygulamaları kullanarak bu senkronu sağlayabilirsiniz.

• Baldbani kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler ancak ben neden iPad olmalı cevap alamadım hocam sadece iCloud ile eşleşin yada notu kaydetmesi benim için önemsiz.

Android fiyat olarak daha ucuz

kırılmış apk ile herşey ücretsiz kullanılabilir

donanım olarak iPad ile aynı yada daha iyi

ipad değer kaybetmez

Kalem konusu acaba iPad ile android de kullanım rahatlığı aynımıdır bilemedim

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    evet kırılmış uygulama için tabii ki android ama stabilite konusunda aynı şeyi söyleyemem ipad işlemcisi sayesinde bunu çok güzel idare ediyor android tarafında işlemciler güç tüketimi konusunda başarısız. kalem olarak samsung ta çok iyi diye biliyorum. bir yakınımda samsung bir tablet var uygun fiyatlılarından chrome youtube gibi bir kullanımı var pilinden ve performansından memnun onu da ekleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 24 Mayıs 2023; 22:0:54 >
  • 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.