Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
248
Favori
518.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad air3 niye piyasada yok acaba? İnternetten arastırıyorum 3.500bandında bulmayı gectım hıcbır sıte satmıyor 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cmbrbr kullanıcısına yanıt
    mediamarkt ta var görünüyor 64gb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    Uzay girisi istiyorum hocam bulamadım bide 3500 ustunde para vermek ıstemıyorum

• cmbrbr kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bulamadım sonra bu gün ipad 7 siparişi geçtim. yapı kredi kampanyası ile 2240tl ye geldi. kullanan var mı? günlük işlemler için aldım, laptop yerine taşınabilirlik ve şarj açısından tercih ettim pişman olur muyum? :) air stoğu gelecekse iade edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Aynı şekilde bulamadım sonra bu gün ipad 7 siparişi geçtim. yapı kredi kampanyası ile 2240tl ye geldi. kullanan var mı? günlük işlemler için aldım, laptop yerine taşınabilirlik ve şarj açısından tercih ettim pişman olur muyum? :) air stoğu gelecekse iade edeyim
    Hocam merhaba. İpad 7 dediniz yeni ipad modeli galiba
    Benimde aldığım dönemde ipad mini 5 ile ipad 7 arasında kalmıstım.
    Ekranın boyutuna değilde ileriye dönüklük durumundan ipad mini 5 tercih ettim. Çünkü ipad 7 a10 işlemci kullanıyor iphone 7 ve 7plus işlemcisi 2,5 3 senenin öncesinin işemcisi ama ipad mini falan öyle değildi o yuzden. Tercih sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    maalesef ekran boyutu önemli benim için. pek oyun oynamam çok performans farkı görür müyüm? yapacağım maksimum iş ses kartımı bağlayıp kayıt almak olur. onun dışında klasik youtube netflix internet gezintisi vs amacıyla kullanacağım. air 3 almak niyetindeydim ancak hiç stok kalmamış. salgından dolayı tedarik de olmaz diye düşünüp sipariş geçtim. açmadan iade edebilirim hala elime geçmedi.
    Ben de aynı ikilemde kalıp mini 5'i almıştım. Mininin ekranı bence çok portatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SallamaDayı -- 9 Nisan 2020; 21:55:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

maalesef ekran boyutu önemli benim için. pek oyun oynamam çok performans farkı görür müyüm? yapacağım maksimum iş ses kartımı bağlayıp kayıt almak olur. onun dışında klasik youtube netflix internet gezintisi vs amacıyla kullanacağım. air 3 almak niyetindeydim ancak hiç stok kalmamış. salgından dolayı tedarik de olmaz diye düşünüp sipariş geçtim. açmadan iade edebilirim hala elime geçmedi.
    Hocam o zaman bence bekleyin ya da illaki vardır ya air 3 için araştırın.
    Çünkü 2 sene sonra destek kesilince üzülmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SallamaDayı

Ben de aynı ikilemde kalıp mini 5'i almıştım. Mininin ekranı bence çok portatif.
    Benimde şu an elimde gerçekten çok iyi mini 5

Arada yaklaşık bir cihaz bedeli daha var :) sadece apple store da var uzay gri ve 4000tl :( sanırım bu ipad 7 yi kullanıp iş görmediğinde yenileme tarafına gideceğim teşekkürler cevabınız için

• needacar kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı görmemişim. Air 3 için aldım. 7 için bir bileğim yok maalesef.

• Bende mini 5 aldım çok memnunum zaten ben hep mini serisi kullandım
    Mini 1-2-4-5 diye
  • Selam arkadaşlar daha önce bin kere sorulmuştur belki ama arada 1000 Tl oynuyor mw772 ile mw752 ipad 7 ne kadar site varsa dolaştım fark göremiyorum...Nedir fark bilen var mı?
  • cancanax C kullanıcısına yanıt
    Renk farkı var, uzay grisi en çok tutan gümüş en az tutan o yüzden olabilir.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    3.5 saat araştırıp bire bir olduğunu ayıramadığımı bildiğimden şaka sanmıyorum yoksa şaka sanardım1000 TL FARKKKK
  • Arkadaşlar Apple Pencil 1. Nesil arıyorum ne 2. El ne de satan bi yer yok Apple da var teslimat 1 ay sonraya ne yapabilirim bu konu da ?

• 7. Nesil ipad için kılıf tavsiyesi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Arkadaşlar Apple Pencil 1. Nesil arıyorum ne 2. El ne de satan bi yer yok Apple da var teslimat 1 ay sonraya ne yapabilirim bu konu da ?
    Vatan veya Mediamarket satıyordu sanki

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Yok hocam maalesef

• Arkadaşlar ipad air 3 kullanıyorum geçen gün farkettim daha önce var mıydı bilmiyorum ama gözüme takılıyordu ben ekranın kirliliğinden dolayı sanıyordum touch id nin üst kısmında yaklaşık 1 cmlik bir alan farklı olarak daha çok parlıyor araştırdığında daha önceki iPad Prolarda 10. 5 da aynı konunun olduğunu gördüm bu konu ilgili ne yapabilirim servise versem cihaz değişim olur mu yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim. Serrvise verene varmı bu konu ile ilgili

• 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.