Şimdi Ara

iPad mini ilk izlenimler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende NY Apple Store'dan aldim bu sabah..Saat 7'de en az 1000 kişilik kuyruk vardı.Çoğu insan alamadı 500 adet satıldı açıkladıklarına göre. Kişi başı 1 adet limiti koymalarıda cabası... Apple'ın bu tutumunu anlamak mümkün değil.

Cihaza gelince, hafifliği ve tek elle tutulabilir olması mükemmel bir his bence.Belkide ben İpad hastası olduğum için öyle düşünüyorum bilmiyorum.. Retina ekran new iPad ile Miniyi yanyana tuttum, İpad Mini daha çok hoşuma gitti.. Bence buyuk modellerin yerini alacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun ipad mininiz. kutu içerisindeki şarj adaptörü 5watt mı yoksa yeni nesil 12watt mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: llcoolboss

Bende NY Apple Store'dan aldim bu sabah..Saat 7'de en az 1000 kişilik kuyruk vardı.Çoğu insan alamadı 500 adet satıldı açıkladıklarına göre. Kişi başı 1 adet limiti koymalarıda cabası... Apple'ın bu tutumunu anlamak mümkün değil.

Cihaza gelince, hafifliği ve tek elle tutulabilir olması mükemmel bir his bence.Belkide ben İpad hastası olduğum için öyle düşünüyorum bilmiyorum.. Retina ekran new iPad ile Miniyi yanyana tuttum, İpad Mini daha çok hoşuma gitti.. Bence buyuk modellerin yerini alacaktır.

birsey sorabilir miyim iPad 4. nesil var mı applestorelarda ve onların stok durumu nasıl acaba onumuzdeki hafta ben de oralarda olacam bir tane almayı dusunuyorum

• Ipad miniye sim kart takılmıyo galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: musti981

Ipad miniye sim kart takılmıyo galiba

takılan versiyonda var takılmayan versiyonda var
  • Valla hyrli olsunda tablet pek ilgimi cekmiyor nedense bi sene sonra los angelese gidicem ordan iphone felan ipad ne gerekse alirim heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunn

Merhaba arkadaşlar.

Bugün en sonunda 2 haftadır beklediğim ipad miniyi alabildim. Apple store açılmadan yarım saat önce oradaydım ve kuyruk 15-20 kişi arasındaydı. Zaten kuyruktayken istediğiniz modelin biletini veriyorlar ellerindeki stoklara göre. Renk seçimi konusunda çok kararsız kaldım. Yine beyaz rengi tercih ettim ama yanlış mı yaptım bilemedim. Beyaz renk az gelmiş, baya bir siyah biletleri daha vardı ellerinde beyaz bittikten sonra. Kapasite olarak 16gb lık modeli tercih ettim çünkü eskisi gibi dizi film içine atıp değil de internetten izlemek daha kolay geliyor diye.

Ürüne gelecek olursak öncelikle çok hafif. Beyaz kasanın ekran çerçevesinin kenarları parlak ve dikkatli kullanılmazsa çizilmeye baya elverişli gibi. Ekran büyüklüğü 7" lik tabletlere göre çok daha ideal.Ekran kalitesi olarak ipad 2 ile aynı, retina ekranlısını seneye sakladı heralde Apple

Safari ve Chrome'da dizi izlemek istedğimde desteklenmediği yazıyor. Buna bir çözüm bulmam lazım. Zaten bu amaç için aldım sayılır

WiFi hızı baya bir gelişmiş. iOS 6.0.1 in 350 mb lik updateini indirmesi 1 dakikayı geçmedi diyebilirim.

Isınma hiç yok denebilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Eğer başka merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz. Fotoğrafları en kısa sürede ekleyeceğim.

İyi akşamlar

Cihazınız hayırlı olsun
    Film için bu listeyi kullanabilirsiniz

http://iblogtr.com/kullanc-rehberi/skca-sorulan-sorular/64-ios-cihaznzla-sorunsuz-film-seyredin-html-5-film-site-listesi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

quote:

Orijinalden alıntı: oytunn

Merhaba arkadaşlar.

Bugün en sonunda 2 haftadır beklediğim ipad miniyi alabildim. Apple store açılmadan yarım saat önce oradaydım ve kuyruk 15-20 kişi arasındaydı. Zaten kuyruktayken istediğiniz modelin biletini veriyorlar ellerindeki stoklara göre. Renk seçimi konusunda çok kararsız kaldım. Yine beyaz rengi tercih ettim ama yanlış mı yaptım bilemedim. Beyaz renk az gelmiş, baya bir siyah biletleri daha vardı ellerinde beyaz bittikten sonra. Kapasite olarak 16gb lık modeli tercih ettim çünkü eskisi gibi dizi film içine atıp değil de internetten izlemek daha kolay geliyor diye.

Ürüne gelecek olursak öncelikle çok hafif. Beyaz kasanın ekran çerçevesinin kenarları parlak ve dikkatli kullanılmazsa çizilmeye baya elverişli gibi. Ekran büyüklüğü 7" lik tabletlere göre çok daha ideal.Ekran kalitesi olarak ipad 2 ile aynı, retina ekranlısını seneye sakladı heralde Apple

Safari ve Chrome'da dizi izlemek istedğimde desteklenmediği yazıyor. Buna bir çözüm bulmam lazım. Zaten bu amaç için aldım sayılır

WiFi hızı baya bir gelişmiş. iOS 6.0.1 in 350 mb lik updateini indirmesi 1 dakikayı geçmedi diyebilirim.

Isınma hiç yok denebilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Eğer başka merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz. Fotoğrafları en kısa sürede ekleyeceğim.

İyi akşamlar

Cihazınız hayırlı olsun
    Film için bu listeyi kullanabilirsiniz

http://iblogtr.com/kullanc-rehberi/skca-sorulan-sorular/64-ios-cihaznzla-sorunsuz-film-seyredin-html-5-film-site-listesi.html

Sanki birebir benim konunun ilk mesajı sandım bir an.....

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdastyana

hayırlı olsun ipad mininiz. kutu içerisindeki şarj adaptörü 5watt mı yoksa yeni nesil 12watt mı?

Sarj yeni nesil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: llcoolboss

quote:

Orijinalden alıntı: cagdastyana

hayırlı olsun ipad mininiz. kutu içerisindeki şarj adaptörü 5watt mı yoksa yeni nesil 12watt mı?

Sarj yeni nesil.

youtube da birkaç unboxing video izledim iphone daki şarj gözüküyordu. 5 watt olan
  • Nexus 7'nin incelemesini okudum. Evet son derece ucuz ama en fazla 16 GB depolama alanı sunması, 3G'nin olmaması bendeki karizmasını yerle bir etti. Tabiki fazla bütçe ayırmayacak olanlar için iyi bir seçim. İpad mini'nin tek dezavantajı ekran çözünürlüğü. Retina ekran geleneğini onda da korumaları gerekirdi. Ama yeni bir çözünürlük standardı demek zaten iPhone 5 ile değişen çözünürlüğe ek olarak yeni bir çözünürlüğe adapte olunması uygulama geliştiriciler için sıkıntı yaratabilir diye düşündüler herhalde. O yüzden de önümüzdeki yıla bıraktılar. Tabi bir de retina ekran maliyeti var. Retina ekran geldiğinde iPad mini'nin fiyatı pek çok insana pahalı gelmez. Tabi bütçesi uygun olanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican09turk -- 4 Kasım 2012; 11:47:25 >
  • Bende ipad miniyi pek işlevsel bulmadım açıkçasi yani madem dizi izleyeceksin ipad2-3 olsun al babalar gibi izle zaten ipad'in mantığı da bu değil miydi daha büyük ekran.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.