Şimdi Ara

iPad mini 3'te neden A7 chip var ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Ekran boyutu farkı için 100 dolar vermeyenler vardı doğal olarak, adamlar tek bir lider istedi oda Ipad AIR. Bu sene yerinde saydırarak hep 1 nesil fark yarattılar miniler için. Tamamen kendilerine extra kar sağlayıp ipad air e yöneltmek için yapılan stratejik bir hamle.
  • Apple trollemiş resmen iPad Mini 3'ü
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bari yansımayı önleyici filtreyi koysaydınız mini 3 e gavurlar. O bile yok. Mini 3 almanın hiçbir mantığı kalmadı.
  • iPhone Plus'ın etkisi de var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim mini retinalar iki yılın şampiyonu olacak yani :) gereksiz oldu 3 daha çıkmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad Air 2 ve iPhone 6 Plus için uygulanmış bir taktik.Başka bir açıklaması yok.

• Ben de mini 3 düşünüyordum ama A7 işlemci olay canımı sıktı. Mecburen air2 alıcaz:((

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walkererdem

Bizim mini retinalar iki yılın şampiyonu olacak yani :) gereksiz oldu 3 daha çıkmadan

Aynen valla daha 1 ay önce almıştım retina mini :)

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    hayır 5S deki kamera f2.2 1.5 mikron piksel, ipad air 2 de iphone 5 te kullanılan kameraya yer verilmiş. f2.4 1.12 mikron. Yazılımsal olarak 120 fps eklemişler 5S le tek benzer yanı bu.
  • Aslında A7 yerine A6 koyacaktı mini 2 ye herkes öyle bekliyordu birden A7 geldi şimdide A8x yapmadılar olay bu

• quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Aslında A7 yerine A6 koyacaktı mini 2 ye herkes öyle bekliyordu birden A7 geldi şimdide A8x yapmadılar olay bu

çok mantıklı.
    a5 ten a7ye geçerek hata yaptılar.
    mini 3 çıkmasa daha iyiydi bence.

ama kas değişmediği için. üretim açısından değişen birşey olmaz.
  • Belki ram i artirmislardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunuma kadar mini 3 almayı düşünüyordum. Tam bir hayal kırıklığı oldu yeni iPad mini. Air'in satışını artırmak için yaptıklarını düşünüyorum. En basitinden ben mini almaktan vazgeçtim, eğer 64gb fiyatı 1550'den başlarsa eğitim indirimiyle bir air alacağım. Ama daha yüksek bir fiyattan çıkacağı söyleniyor. Türkiye fiyatları açıklanana kadar bekleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LodosFelonica

Sunuma kadar mini 3 almayı düşünüyordum. Tam bir hayal kırıklığı oldu yeni iPad mini. Air'in satışını artırmak için yaptıklarını düşünüyorum. En basitinden ben mini almaktan vazgeçtim, eğer 64gb fiyatı 1550'den başlarsa eğitim indirimiyle bir air alacağım. Ama daha yüksek bir fiyattan çıkacağı söyleniyor. Türkiye fiyatları açıklanana kadar bekleyelim.

eğitim indirimi ve havale ile belki o paraya alabilirsin 64lük air 2 yi.

tanıtımda zaten mini 3 üzerinde fazla durmadılar 1dk bile durmadılar.
  • İpad Mini Retinasız Kullanıcısıyım yani 1. nesil ipad mini. Bence Mini 3 ü İpad air 1 ile arasında kalanlar air alsın diye sonra adam airi alıcakken düşündü ve air 2 daha gelişmiş fiyat farkı çok yok diyip air 2 alıcak dediğiniz gibi bence air satışı için çıktı...
  • Apple sverler kendilerini şirketin kötü oyunlarına gelmemeleri için en az 2 versiyon beklemeliler diye düşünüyorum. İpad mini 1 aldım bence ipad mini 3 almama bile gerek yok, beklemedeyim hala Telefonda da öyle 3G kullanıyordum şimdi i6 ya geçicem , şirketin hiç sevmediği bir müşterisiyim

• az önce 600 tl ye ipad mini retina 16gb space gray satın aldım.6 taksitle n11 den
    +55 tl parapuan + avantajixte gelecek.(ortalama 540 tl)

edit: dün bir tane siyah 1 tane beyaz vardı.sabah kalmamıştı stok.sonra siyah geldi bitane
    http://www.n11.com/apple-retina-ekranli-ipad-mini-wi-fi-me279tua-16gb-gumus-P32702686

belki beyazda gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 18 Ekim 2014; 11:30:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji4ever

hayır 5S deki kamera f2.2 1.5 mikron piksel, ipad air 2 de iphone 5 te kullanılan kameraya yer verilmiş. f2.4 1.12 mikron. Yazılımsal olarak 120 fps eklemişler 5S le tek benzer yanı bu.

Yani bu demek oluyor ki apple 5s te tanıttığı 120 fps olayını çok rahat 5-5c modelleri içinde güncelleme ile getirebilirdi, ama nerde
  • iPad mini 3 bildiğiniz üvey evlat muamelesi görmüş
  • Lucterian kullanıcısına yanıt
    O olay sadece kamera ile değil işlemci ile alakalı. iPad Air 2'in işlemcisi 5'inkinden kat kat daha güçlü olduğu için aradaki farkı kapatabiliyor daha çok frame çekebiliyor aynı anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 18 Ekim 2014; 12:51:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.