Şimdi Ara

İpad Mini 1 Kullanan Kaldı Mı? Halen Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 21 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ejeus7hwj117sh (2 mesaj) Dumanus (1 mesaj) 2jz1993 (1 mesaj) emry61 (1 mesaj) sahin1001 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> İpad Mini 1 Kullanan Kaldı Mı? Halen Alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba dostlar. 300 400 liraya 2. El ipad mini dikkatimi çekti. Lost dizisini izliyorum. Acaba bu diziyi izleyebileceğim kadar hızlı bir cihaz mıdır yoksa saç baş yoldurur mu? Web üzerinden izliyorum mesela diziyo gibi siteler olur ya oraya girip 1080p izleyebilir miyim? Kullanan varsa bir izah edebilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    241 Mesaj

Yanlış hatırlamıyorsam ipad mini nin içinde a5 işlemcisi vardı. Ipod touch 5.nesil kullanmıştım bir süre. Takılmalar çok bariz oluyordu ama nihayetinde safariden video falan izleyebiliyordum. Bir de ppi değeri oldukça düşük olduğu için pek tat vermez bence.

|
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Bu tabletin özellikleri iPad 2 ile aynı. Ben iPad 2 kullanıyorum. Videolar izleniyor. Ama bazi sitelerde aşırı donmalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2478 Mesaj
    Alınmaz. Çözünürlük çok düşük. Mini 2 de bile çok yavaşlamıştı cihazım. Sırf dizi izlecem diyorsanız mini 2 retina ekranlı onu düşünün.

|
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Ben kullaniyorum, Netflix falan gayet memnunum. Akicilik konusunda herhangibir sorun yasamiyorum videolarda. Ekran retina olsaydi daha iyi olurdu, benim isimi goruyor bu sekilde

|
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Jb ile dizi film izlenen bir uygulama var mı? Bende de var atsan atılmıyor satsan satılmıyor.
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj

Bu cihaz artık çöp.ios 9 için uygulama kalmadı appstore’dan indirilmiyor nerdeyse hiçbir uygulama.Çoğu sitelere de çok yavaş giriyor, klavye bile çok geç tepki veriyor saç baş yoldurtuyor.

|
    |
  • Yarbay
    3444 Mesaj
    ipad mini 2 kuşlanıyorum. E book ınvesting coin takibi ve video için kullanıyorum. Başka da bir özelliği yok
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.