Şimdi Ara

İpad Air şarj durumlarınız (Ana konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
10.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece boyu şarjda kalması apple cihazlara zarar vermiyor arkadaşlar yanlış bilgilendirmeyin. Nedeni ise %100 seviyesine geldiğinde cihaz elektrik almayı kesiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benim ipad %100 şarj olunca kullanım bölümünde şarjın ne kdar gittiğini gösteriyor ilk bi saat, ondan sonra takip etmiyor çizgi gösteriyor neden böyle oluyor?

• Şarz simgesinin yanması önemli değil zaten 100/100 olunca şarz etmeyi kesiyor bunu şarz aletinin sıcaklığından anlayabilirsiniz sabah kalktığınızda soğumuş olucaktır.

• İpad air 16 gb wifi

Sadece chrome ve tumblr kullanımıyla 10 saat e yakın sürüyor şarjının bitmesi

Apple sitesinde 10 saate kadar kullanım süresi belirttiği için sorun etmedim, lakin forumda dolaştıkça gördüğüm 12 saat ve üzeri değerler moralimi bozdu.

Garantiye vermeli miyim sizce?

• 8 saat bekleme süresinde wifi falan kapalı arkada uygulama da yok %4 azaldı ipad 4te sizce normal mi hocam?

• sei fuku sha S kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıma bağlı dert etmeyin siz parlaklığı yüksek kullaniyorsunuzdur buradakiler en azda veya onun üstünde kullanıyordur. Sadece kullanıma bağlı olarak değişir burda şarj süresi paylaşan herkesin şarjı aynı gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Parlaklık genelde %50 nin altında. Arkadaşımada alıcaz 1 haftaya aynı modelden. Aynı kullanımla test edip ona göre karar vericem.Sonuçlarımı paylaşırım bu konuda bir aksilik çıkmazsa

• Rekorumu kırdım :d
     İpad Air şarj durumlarınız (Ana konu)

• Geçen Cumartesi günü iPad air 32gb wifi modelini aldım ilk kez evvelki gün şarjdan çıkardım ve hala kullanıyorum şu ân ki pilim aşağıda görüldüğü gibi
    3 saat internet
    1 saat oyun
    1 saat müzik
    2 saatte film ve dizi izledim

Sizce bu değerlerle benim pil kullanımım normalmi sizinkilere baktığım zaman benimkinin az gittiğini görüyorum açıkçası? Bide bi sıkıntım daha var her bilgisayara bağladığımda şarj etmiyor görünüyor ama 1-2 tık yükseldiğini görüyorum pil seviyemin. bilgisayara tak çıkar tak çıkar yapınca batarya zarar görüyor olabilir mi sizce? eğer böyle bir durum varsa ne yapabilirim...ha belkide ben abartıyorum ama o kadar para verdim normalden az gittiğini düşündükçe canım sıkılıyo :)

• 10 gündür ipad Air 16gb wifi sahibiyim. Şarj süresi hakkında düşündüğüm şey ibretlik olduğu . ( bir kıyasalama yapmadım henüz). Wifi sürekli açık ve bağlı durumda. Parlaklık orta seviye ve otomatik.

Bu arada sarj göstergesi kalibre olmamış olabilir bazı arkadaşlarda belki bu yüzden az gittiğini düşünüyor olabilir bazı arkadaşlar

Ben birşey merak ediyorum ios 7.1 güncellemesi yapan arkadaşlar sarj süresi ve genel performans hakkında yorum yapabilirler mi acaba, nasıl değiştiği hakkında..

Bir de ipadimi bul sürekli açık bende siz de kullanıyor musuz bunu? Sürekli sarjın yanında konum servis işareti görünüp yok oluyor sanırım bu yüzden.

İpadimi bul sarj yiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: .:c:E:E:E:m:.

10 gündür ipad Air 16gb wifi sahibiyim. Şarj süresi hakkında düşündüğüm şey ibretlik olduğu . ( bir kıyasalama yapmadım henüz). Wifi sürekli açık ve bağlı durumda. Parlaklık orta seviye ve otomatik.

Bu arada sarj göstergesi kalibre olmamış olabilir bazı arkadaşlarda belki bu yüzden az gittiğini düşünüyor olabilir bazı arkadaşlar

Ben birşey merak ediyorum ios 7.1 güncellemesi yapan arkadaşlar sarj süresi ve genel performans hakkında yorum yapabilirler mi acaba, nasıl değiştiği hakkında..

Bir de ipadimi bul sürekli açık bende siz de kullanıyor musuz bunu? Sürekli sarjın yanında konum servis işareti görünüp yok oluyor sanırım bu yüzden.

İpadi bul şarjı yer.
    İos 7.1 i kesinlikle yapın ipad uçtu resmen.
    Şarjda değişiklik yok ios 7 gibi aynı. En azından ben öyle hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

quote:

10 gündür ipad Air 16gb wifi sahibiyim. Şarj süresi hakkında düşündüğüm şey ibretlik olduğu . ( bir kıyasalama yapmadım henüz). Wifi sürekli açık ve bağlı durumda. Parlaklık orta seviye ve otomatik.

İpadi bul şarjı yer.

7.1 için herkes çok olumlu şeyler yazmış ancak şarj sorunu yaşamaya başladığını söyleyenler de var. ancak bunlar hep iphone sahipleriydi. ben bir ara vaktim olunca adam gibi itunestan restore ederek yapayım güncellemeyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

quote:

İpadi bul şarjı yer.

7.1 için herkes çok olumlu şeyler yazmış ancak şarj sorunu yaşamaya başladığını söyleyenler de var. ancak bunlar hep iphone sahipleriydi. ben bir ara vaktim olunca adam gibi itunestan restore ederek yapayım güncellemeyi

Yapın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• Hocam şarj konusunda bence yanılıyo forumun çoğu. Öncelikle bir LiPo pilin(Lithium ion polimer) şarjda kalması bir sorun teşkil etmez. Ancak şarj esnasında kullanmakta pek iyi değil pil açısından. Bu arada LiPo pillerin döngü sayısı bellidir. Şarjınız %100'den %0 a gelince bir döngü gitmiş olur. Bu yüzden elinizden geldiği kadar çok şarja takın telefon veya tabletlerinizi. Şarjının bitmesini beklemeyin.
  • .solitario. kullanıcısına yanıt
    Bence normal hatta çok normal :) dert edecek birş şey yok.

• Arkadaşlar ben ipadi alalı bir kaç gün oldu ilk gün 80. Felandı aldığımda ve akşam şarjı %10 oldu bende tekrar taktım % 60 filan oldu ve şarjdan çıkardım .şarjdan .bir saat te % 20 filan gidiyor şarjı sizce garantiye yollamalımıyımm ayda tamamen boşaltım öyle mi tam doldurayım

• Şarj şu anda %82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremali41 -- 8 Mayıs 2014; 20:18:28 >
  • ARkadaşlar görüşünüz benim için önemli ipad air 32 gb wifi modeli aldım 2 gün önce film,müzik,oyun her şeyi denedim test amaçlı parlaklık yarı yarıya tüm gereksiz şeyler kapalı alttaki prog ların kendi kendine güncellemesi gibi sizce normalmi yoksa iade edeyimmi.Bu şarj olayı benim için çok önemli.

• Buda benden

Wifi hep açıktı internet ve video izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 15 Haziran 2014; 23:33:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.