Şimdi Ara

Ipad Air alinir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Edit:Aldim arkadaslar air 1. Suana kadar problem yasamadim ve bu mesajida air den yaziyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyPno55 -- 14 Mart 2017; 14:58:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 1 ay önce Air 2 cellular + WiFi aldım. Gayet memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygunsa alınabilir fakat uzun vadeli kullanımda 1gb ram bir sorun, ios eko sistemi 2 ve fazlası ram için gelen özellikler ve optimizasyonun ona göre yapılması, eski cihazlar yavaş yavaş nasibini alır diyorum, alabiliyorsanız air 2 alın arkanıza yaslanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 8 Mart 2017; 18:55:24 >
  • temelreiss kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fiyat ve bellek boyutu nedir?
  • Benim iPad Air ve dört ay kadar evvel satın aldığım iPad Air 2'im var.. Her ikisinde de ios 9.3.5 kurulu, oyun oynamadığım için aradaki hız farkını pek anlayamıyorum. Sadece facebook ve twitter uygulamalarında iPad Air 2 de uygulama ve fotoğraflar daha seri açılıyor. Tabi biraz hız farkı var fakat iPad Air de tercih edilebilir.
    Şu an zaten iPad Air ile aynı donanıma sahip iPad mini 2 - 32 gb'lık wifi modeli Apple store'da 1200 liraya satılıyor.
    iPad Air sıfırı pek her yerde bulunmuyor, ama yine de piyasada bulabilirsiniz.. Sizi üç sene idare eder sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 10 Mart 2017; 1:26:25 >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Turkcellden aldım. 3000 liraya tekabül ediyor(kontratlı) 128 gb

• frux kullanıcısına yanıt
    Air 2 32GB WiFi olan modeli 1650₺'ye buldum ancak hafıza konusunda tereddütlerim var. Yine 128GB olan Air2 1980₺'ye satılıyor. Hafıza farkı için 330₺ değer mi bilemedim. Kime sorsam 128GB al diyor, benim ise çoğu belgem Google Drive'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipmaker -- 9 Mart 2017; 14:55:35 >
  • 2015'in sonlarına doğru hızlıal.com'dan Apple Türkiye garantili 16 gb - wifi - ipad air'ı 950 liraya almıştım, halende kullanıyorum, her türlü işimi görüyor.

• Alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygunsa alınır alınmasına da, Apple bildiğim kadarıyla nisanda yeni iPad modellerini tanıtacak. iPad Air 3, iPad Pro 2 ve iPad Mini 5 söylentiler arasında. Onlar piyasaya çıktığında mevcut iPad modellerinin daha da ucuzlayacağını düşünüyorum, iPhone 7 çıktığında iPhone 5 ve 6'ların fiyatlarının düşmesi gibi.

Ben de bu aralar iPad piyasasını kurcalıyorum ve gözüm Hepsi Burada'daki indirimli iPad Air 2'leri kesiyor da, beklemeye karar verdim.
  • Edit geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.