Şimdi Ara

iPad 7.nesil 2099₺ + 150₺ Worldpuan Mediamarkt (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
3.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stoklar ara ara güncelleniyor, şimdi verebildim sipariş
    MW742TU/A iPad WiFi SG 10.2" 32GB Akıllı Tablet Uzay Grisi
    7-10 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  • Kendi akliniz yokmu gir epeye seç ozellikleri arat casper var aklimda kalan gecen kapis kapis gitti 800 e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    Casper ile ipad i kıyaslıo 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Kiyaslama yapmadim ayni ozellikleri olan android var dedim birisi 2000 digeri 800 tl maddi durum ile alakali aslinda paran varsa ipad alirsin tabiki

hocam keşke herşey özellik olsa, ama maalesef çok sığ bi araştırma olur..
    Hangi aynı özellik mesela?? 7.serideki A10 çip mi var yada m10?? Ekran retina mı mesela o kdr canlı ve parlak ve hassasmı? İos mu var mesela? Sırf ios için iphone 5 kullananlar var hala android yerine. Neyi aynı mesela örnek ürün atarmısın 800 tl lik aynı özellk olan? Mercedes de yolda gidiyor , renault da. İkiside aynı demekki senn mantık bu şekilde hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 19 Nisan 2020; 15:56:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de polypad var 200tl ye almıstım aynıydı özellikleri falan. öyle işte hadi görüşürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

2000 lira cok 1200 olsa alinir android muadili 900 tl
    siz elma'yla armut'u karıştırmışsınız
  • Şu cahil arkadaşı alıntılamayı bırakın da ekşisözlükteki mediamarkt başlığına bir göz atın derim. İnanılmaz şikayetler var özellikle online siparişlerle ilgili. Ben de dün gece sipariş geçmiştim ama ciddi kuşkuya düştüm ürünün geleceğine dair. Umarım hiçbir sorun yaşamadan ulaşır herkesin ürünü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Hadi oyle olsun

• Yahu murat, tamam asagilayici tarz yorumlara maruz kalmamalisin fakat yani bu kadar kisi tepkiyle yaklasiyorsa hatali bir mesaj atmissindir birader degil mi yani

Neden "herkesi karsima alirim ,ben hakliyim" tarzinda ilerliyorsun. Cihazlar elma ile armut gibi farkli . Yani midye dolma da yemek istakozlu makarna da , ikisi de deniz urunu .. simdi bu ornege benziyor , sen karniniz acsa ikisi de doyurur mantigindasin ama ipad i indirimli gorunce bunu konusan insanlara "karninizi sunla doyurun" demek basligi baltalamak degil mi ?

Tamam sen istemiyor, almayacak hatta cihazlari benzer dahi bulabilirsin , ama yazma guzel kardesim bu basliga o zaman, attigin mesajin hangi katma degeri, kime ne faydasi var , biraz dusun ya

• Arkadaşlar urunu aldik iyi güzel de hic mail gelmedi. Durum nasıl sizde?

Android'de adam gibi tablet yok en ucuz 1300 TL civarlarına vardı yanlış hatırlamıyorsam geçen haftalarda o da 1280x800 ekran.
  • Kaçırdım fırsatı
    Keşke yetisebilseydim
    1950 TL ye müthiş bir fiyat olabilirdi
    Nasip değilmiş

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Mail geldi bana

iPad 7.nesil 2099₺ + 150₺ Worldpuan Mediamarkt (bitti)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan’da 2300₺ olduğunu hatırlatayım, yukarda bi arkadaşımız yazmıştı. Belki o fiyattan almak isteyen olur. Mediamarkt’ı da ara ara stok için kontrol etmekte fayda var 👍🏼

• allmylife kullanıcısına yanıt
    Bende hala yok. Ama parayı çektiler siparişlerim kısmında da gözüküyor ama mail yok. Yarın bir konuşalım bakalım ne olacak.

Edit: Sipariş sorgulamada sipariş numarası ve telefon yazdığınızda herhangi bir şey gösteriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 20 Nisan 2020; 1:21:14 >
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    vatan'dan 3-4 sene önce tablet almıştım,üründe sıkıntı çıkmıştı,müşt.hzmt'lerini aradığımda internet'ten alınan ürünlerde iade için gönderme olmadığını söylediler en yakın bir mağazamıza getirin inceleyelim dediler,götürdüm 1 saat kadar mağazanın arka tarafındaki inceleme bölümünde baktılar ettiler ve sıkıntılı olduğunu anlayıp 15 gün içinde karta iade yapılacağını söylemişlerdi,o zaman bu şekilde hallettim,hâlâ bu şekilde mi işliyor yoksa diğer mağazalar gibi siteye alınan ürünü gönderince incelemeden sonra para iadesi yapılıyor mu?,o zamandan beri yüksek fiyatlı birşey almadığım için bilmiyorum
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    şu anda Apple'ın Türkiye'de mağazası olduğu için servis ihtiyacı durumunda doğrudan Apple mağazasına giderek hizmet alabilirsiniz

• Arkadaşlar sipariş durumlarında değişiklik olan var mıdır? Sipariş takibinde herhangi bir şey gözüküyor mu? Mesaj geldi ama takip et dediğimde bir şey çıkmıyor. Mail de atmadılar,mh'yi aradım atacağız dediler atmadılar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.