Şimdi Ara

iPAD 4 (BİLKOM) EN UYGUN NEREDEN ALINIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, en uygun fiyata (bonus taksitle) Bilkom garantili iPad 4 wi fi nereden alabilirim? Benim bulduğum 1200'e Pupa'da var. Daha uygun veya bununla ilgili bir kampanya gören duyan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

Arkadaşlar, en uygun fiyata (bonus taksitle) Bilkom garantili iPad 4 wi fi nereden alabilirim? Benim bulduğum 1200'e Pupa'da var. Daha uygun veya bununla ilgili bir kampanya gören duyan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Burada 100 lira daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Sağolun, görmemiştim. Şimdi biraz araştırınca ürün koduyla alakalı demo ürün muhabbetine denk geldim. Baş ağrıtır mı bilmiyorum. Tekrar teşekkürler.
  • D&R da 1150 tl sanirim.Daha uygun fiyat bulursanız paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Sağolun, görmemiştim. Şimdi biraz araştırınca ürün koduyla alakalı demo ürün muhabbetine denk geldim. Baş ağrıtır mı bilmiyorum. Tekrar teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bir kişinin böyle bir iddiası oldu. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum:
    http://forum.donanimhaber.com/m_69549831/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: utku191

D&R da 1150 tl sanirim.Daha uygun fiyat bulursanız paylaşırsanız sevinirim

O da iyi fiyatmış ama sadece Word'e peşin fiyatına taksitli satış oluyor, bonusa falan yok. Bu arada bilkom cihazı mı o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 17 Mart 2013; 15:13:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utku191

D&R da 1150 tl sanirim.Daha uygun fiyat bulursanız paylaşırsanız sevinirim

O da iyi fiyatmış ama sadece Word'e peşin fiyatına taksitli satış oluyor, bonusa falan yok. Bu arada bilkom cihazı mı o?

Biraz önce gidip aldım geldim,ben bikısmını maxiumum bi kısmını nakit ile odedim herhangi bir kısıtlama yok.Evet bilkom cihazi.
  • quote:

Arkadaşlar, en uygun fiyata (bonus taksitle) Bilkom garantili iPad 4 wi fi nereden alabilirim? Benim bulduğum 1200'e Pupa'da var. Daha uygun veya bununla ilgili bir kampanya gören duyan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam sana su sekilde yardimci olayim.istanbul da oturuyorsaniz eger haftasonlari media markt saturn u gezin.anlik kampanyalari oluyor.ben ipad 4u yilbasindan 3gun once 1099tl ye saturn den aldim.eger ben buralara gidemem daha kisa yoldan nasil ogrenebilirim dersenizde telefonla arayip ogrenin.simdi soyle de bir durum var demiroren avm deki fiyatla trump towerstaki saturn un kampanyalari farkli.ben trumptan 1099 a aldim.taksimde 1200 civari birseydi.ararsanizda magazalar icin ayri ayri sorun telefondaki gorevliye.selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de almayi dusunuyorum golddan alirim diyodum da internetde en ucuz escmarkette gibi ama emin de olamadim demo urun muhabeti falan geciyor diye.gold guvenilirdir degil mi ipad 4.nesil almak icin? Bu ipad islerinden anlamiyorum hala da :D

• teknosa bilkom garantilimi oluyor? bilen varmı
  • Mediamarktan 1149 liraya almıştım taksitle.Hala aynı fiyattır heralde.
  • quote:

escmarket.com!a da bakababilirsin bilkom garantili olan uygun bir site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_1324

Ben de almayi dusunuyorum golddan alirim diyodum da internetde en ucuz escmarkette gibi ama emin de olamadim demo urun muhabeti falan geciyor diye.gold guvenilirdir degil mi ipad 4.nesil almak icin? Bu ipad islerinden anlamiyorum hala da :D

ben cuma günü escmarket.com'dan ipad 4 32gb wifi modelini bonus cardla 3 ay ertelemeli aldım.cmt günü de kargo firmasından ürünü gidip teslim aldım
    herhangi bir sorun olmadı.belirtilen modeli,açılmamış olarak hediye olarakta deri kılıf ve parlak ekran koruyucu film ile birlikte geldi
    alacağın ürün için önce bilkom un sitesine girip oradan ipad modeline göre yanında md ile başlayan bir kod var
    ürünü teslim alırken bu koda göre satın alabilirsin.

gold tabiki güvenilir bir firma ama yine satınaalacağın ürünün doğru ürün olduğuna dikkat et..kimi firma en son çıkan ipad'a ipad 4 derken bir başka firmada ipad retina ekran yada 4.jenerasyon diyebililiyor.

aşağıdaki siteye girersen ipad 4 ürün kodlarını görebilirsin

http://www.bilkom.com.tr/fiyatlistesi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: lord987

teknosa bilkom garantilimi oluyor? bilen varmı

evet öyle olduğunu burdan da görebilirsin
    http://www.bilkom.com.tr/tr/yetkili-saticilar/apple/zincir-magazalar/
  • bende almayı dusunuyorum bu baslık cok iyi oldu, goren duyan olursa yazarsa cok sevinirim. pazar gunu ankaradan istanbula geldigimde saturn magazasını gordum fıyat 1059du tam sevindim alıyordum ki bonus karta taksitleri yokmuş, koca magaza bonus ile anlasması olmadıgı için elim boş cıktım.

her gün neti actıgımda 1000-1100 civarı varmı diye bakınıyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

quote:

Ben de almayi dusunuyorum golddan alirim diyodum da internetde en ucuz escmarkette gibi ama emin de olamadim demo urun muhabeti falan geciyor diye.gold guvenilirdir degil mi ipad 4.nesil almak icin? Bu ipad islerinden anlamiyorum hala da :D

ben cuma günü escmarket.com'dan ipad 4 32gb wifi modelini bonus cardla 3 ay ertelemeli aldım.cmt günü de kargo firmasından ürünü gidip teslim aldım
    herhangi bir sorun olmadı.belirtilen modeli,açılmamış olarak hediye olarakta deri kılıf ve parlak ekran koruyucu film ile birlikte geldi
    alacağın ürün için önce bilkom un sitesine girip oradan ipad modeline göre yanında md ile başlayan bir kod var

gold tabiki güvenilir bir firma ama yine satınaalacağın ürünün doğru ürün olduğuna dikkat et..kimi firma en son çıkan ipad'a ipad 4 derken bir başka firmada ipad retina ekran yada 4.jenerasyon diyebililiyor.

Bilkomdaki listeye baktim da simdi oradakiler 3 mu 4.nesil mi new ipad yaziyo sadece ? Tesekkurler ilgilendigin icin

• Arkadaslar ben de ipad 4.nesil wifi 16 gb almayi planliyorum da hic bi sitede yazmamis arkadas bilkom garantili diye :)) tek tek musteri hizmetlerine mail mi atayim bilen varmi mesela vatan darty electroworld istanbulbilisim gold hepsinde 2 yil garanti yaziyo da bilkom mu degil mi bisey yazmiyo :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

quote:

Bilkomdaki listeye baktim da simdi oradakiler 3 mu 4.nesil mi new ipad yaziyo sadece ? Tesekkurler ilgilendigin icin

ordakiler 4.jen. ipad verdiği model numaralarından da internette aratabilirsin.
    doğru olduğunu görebilirsin.

• quote:

Arkadaslar ben de ipad 4.nesil wifi 16 gb almayi planliyorum da hic bi sitede yazmamis arkadas bilkom garantili diye :)) tek tek musteri hizmetlerine mail mi atayim bilen varmi mesela vatan darty electroworld istanbulbilisim gold hepsinde 2 yil garanti yaziyo da bilkom mu degil mi bisey yazmiyo :))

vatan da bildiğim kadarıyla bilkom garantili.ama diğerlerini bilmiyorum
    ama istanbulbilişim kesinlikle bilkom garantili değil.eğer bilkom garanti arıyorsan onu seçeneklerin arasından kesinlikle ele.
    diğerleri içinde müşteri hizmetlerini ara ama aşğıdaki bilkomun sitesinde zincir mağaza olarak
    senin sorduklarında vatan elektroworld ve darty bilkom yetkili satıcısı olarak görünüyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.