Şimdi Ara

iPAD 4 (BİLKOM) EN UYGUN NEREDEN ALINIR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tvt guvenilir mı ki ? Adlarını ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xErr0Rx

Tvt guvenilir mı ki ? Adlarını ilk defa duyuyorum.

Benim daha önce bi siparişim olmadı ama arama motoru aracılığı ile aratıldığında ürün alan kişilerin memnuniyetini görebilirsiniz.
  • Vatanda 1120 arkadaslar almak isteyen varsa ben sabah tam escmarketten alayim diye actim bilgisayari o sirada farkettim :D zaten esc marketin verecegi kilif da dandik dediler vatan gayet uygun gibi su an :)

• HB de 1159 TL 100 TL hediye çeki ve 50 TL de Worldpuan, Bilkom cihazı...benim elime geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

HB de 1159 TL 100 TL hediye çeki ve 50 TL de Worldpuan, Bilkom cihazı...benim elime geçti

Ben hbdaya mail attim da bilkom garantisinde degil bizim garantimizde demislerdi hocam eminmisin bilkom garantili olduguna ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

teknosa bilkom garantilimi oluyor? bilen varmı

evet öyle olduğunu burdan da görebilirsin
    http://www.bilkom.com.tr/tr/yetkili-saticilar/apple/zincir-magazalar/

Bu Bilkom garantisi ne oluyor arkadaşlar? Vatan bilgisayar'dan alınan ne garantili, İstanbul bilişim'den alınan ne garantili oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: pineke

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

teknosa bilkom garantilimi oluyor? bilen varmı

evet öyle olduğunu burdan da görebilirsin
    http://www.bilkom.com.tr/tr/yetkili-saticilar/apple/zincir-magazalar/

Bu Bilkom garantisi ne oluyor arkadaşlar? Vatan bilgisayar'dan alınan ne garantili, İstanbul bilişim'den alınan ne garantili oluyor?

bilkom şuanda apple'in türkiye distribütörü.bilkom garantili aldığın ürünleri türkiye'nin bir çok servis noktasında servis hizmeti veriyorlar.
    istanbul bilişim'dan aldığın ürünlerde böyle bir garanti yok.arızalanan ürününü istanbul bilişim'in servis'ine götürmek zorundasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_1324

quote:

HB de 1159 TL 100 TL hediye çeki ve 50 TL de Worldpuan, Bilkom cihazı...benim elime geçti

Ben hbdaya mail attim da bilkom garantisinde degil bizim garantimizde demislerdi hocam eminmisin bilkom garantili olduguna ?

hb bilkom'un sitesinde yetkili satıcı olarak görünmüyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_1324

quote:

hb bilkom'un sitesinde yetkili satıcı olarak görünmüyor

bilkomun sitesinde kliksa'da gozukmuyor ama kliksaya mail attım almadan once bilkom dediler, geldikten sonrada bilkom yazıyordu kutunun uzerinde..

• Hepsiburada'dan aldım. 100Tl hediye çeki. 50 Tl world puan ile 1008 Tl ye geldi.
  • hb bilkom garantili ise en uygunu şuanda 50 lira çip para 100 lira hediye çeki ile onun dışında kur düşüşe geçti halen indirim falan yok doğru dürüst
  • Bana gelen indeks bilgisayar ama ikisi de resmi distribütor.
  • Güle güle kullanın iyi bir fiyata gelmiş.
  • teleservice gibi apple global servisi varken bilkomdan alıp uyduruk girişimservis almak çok büyük yanılgı. öyle bir hata yapma. bilkom alma . teleservice firmasının garanti hizmeti verdiği cihazları alın.

• En uygun an itibari ile

http://www.n11.com/apple-ipad-retina-display-16gb-wifi-siyah-md510tua-beyaz-md513tua-P13307614
    adresinden alınır

1.040 TL (Piyasadaki En ucuz Bilkom%İndex Garantili Cihaz) - 11 TL (Pepsi Kapak İndirimi) - 111 TL(World Kart %11 Word puan) =918.00 TL

2 Gün önce Media-mark'tan 1.189 TL ye Almıştım Allahtan Geri İade ederken sorun cıkarmadılarda Bu Fırsatı kaçırmadım 271 TL Cepte Kaldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veledul_maraz

En uygun an itibari ile

http://www.n11.com/apple-ipad-retina-display-16gb-wifi-siyah-md510tua-beyaz-md513tua-P13307614
    adresinden alınır

1.040 TL (Piyasadaki En ucuz Bilkom%İndex Garantili Cihaz) - 11 TL (Pepsi Kapak İndirimi) - 111 TL(World Kart %11 Word puan) =918.00 TL

2 Gün önce Media-mark'tan 1.189 TL ye Almıştım Allahtan Geri İade ederken sorun cıkarmadılarda Bu Fırsatı kaçırmadım 271 TL Cepte Kaldı :)

İade ettiğiniz ürünün kutusu açık mıydı? Kurulum vs yapmışmıydınız?

• farukdanis F kullanıcısına yanıt
    Evet Ürünü Cumartesi Günü satın aldım evde kutunun jelatinini açtım ve kurulum yaptım (biraz fazla kurdum hemde 55 tane uygulama) faka aletin üzerindeki şefaf naylonu hiç sökmedim götürmeden önce müşteri hizmetlerini arayıp iade etmek istedğimi ve mümkün olup olmadığını sordum edebilirsiniz dedi p.tesi günü gidip iade ettim(kullandığımı anlamasınlar diye fabrika ayarlarına döndürdüm ) ama sanırım şarj seviyesinden açılmış ve resetlenmiş dedi çalışanlar birbirlerine fakat herhangi bir sorun yaşamadım saolsunlar hemen iadeyi kredikartıma gerçekleştirdiler. Açıkçası çok şaşırdım 14 gün içinde koşulsuz iade diyip beni başlarından savacakları ön yargısı ile gitmiştim. @farukdanis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veledul_maraz -- 11 Haziran 2013; 12:27:04 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.