Şimdi Ara

iPad 2017 ve iOS 11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2 gun once ipad 2017 ile ilk tabletimi aldim. Sizce ios 10 da kalmalimiyim yoksa ios 11 e yukseltmelimiyim. Ayrica ipad 2017 ile ilgili bir konu bulamadim bu cihaz hakkinda yardimci olabilecek bilgileri nereden bulabilirim forumda varsa link atarsaniz sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende almayı düşünüyorum ancak sanırım iki tip ürünü var piyasada, biri arkada hafif plastik bulunan diğeri bulunmayan. Bunların farkı nedir acaba ?

• Eğer bulunduğun sürümde sıkıntı yoksa kesinlikle 11 e geçme neden dersen şayet 11 e geçersen mutlaka kullanım sürende düşüş olucak ikincisi ise ekran tepkimesindede gecikme olucak bu benim şahsi düşüncem daha önce başıma geldi ordan biliyorum zamanından 5s telim vardı ios 7.2.1 ile kullanıyordum ve pil süresi olsun ekran tepkimesi olsun muazzamdı nasılki ios 8 e geçtim gerek pil süresi gerekse ekran tepkimesi düştü artık bunu bütün dünya biliyor Apple kendisi bile açıkladı her yeni sürümle yavaşlatma var o yüzden ios 10 da kalmanı şiddetle tavsiye ederim akıyor kaçıyor diyenlerede fazla inanma benim ipad 2017 de ios 11 le geldi bende 11.1 deyim ve son sürümüne güncellemedim ne yapıcam bilmiyorum keşke benim ipadda 10 ile gelseydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuhi

Bende almayı düşünüyorum ancak sanırım iki tip ürünü var piyasada, biri arkada hafif plastik bulunan diğeri bulunmayan. Bunların farkı nedir acaba ?

Birinde sim kartı kullanılabiliyor. Yani cihazda mobil veri var.(plastik çentik olan)

Plastik olmayanda sim kartı kullanılamıyor.

• Bence şimdilik sorunun yoksa kurma 11.3 sürümünü bekle.

• Bence 10da kal 11de geçince farklı güncellemeler isteyebilir.
  • sıkıntı yok ben ios 11 kullanıom pişmanlıgım yok
  • Arkadaslar yukledim 20-25 gundur kullaniyorum bi sikinti yok tavsiye ederim.

• İyi olmuş hocam ipad 2de bile çatır çütur çalışıyor

• İos 11in tablet sürümü çok güzel. 1 dk düşünme bile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.