Şimdi Ara

Ipad 2 Uygulama Tavsiyeleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
9
Favori
38.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar. Ipad 2 aldım. Ofis programlarını kullanmak için 22 $ Microsoft 2010 programını indirdim. Ama kullanamıyorum. Acaba diyorum başka bir kurulumu daha mı var. Veya bana önereceğiniz başka bir ofis programı varmı. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Animation hd; ücretsiz ve basit arayüzü olan bu yazılımla animasyon hazırlayabilirsiniz. Eğlenceli tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkorkmaz

Günaydın arkadaşlar. Ipad 2 aldım. Ofis programlarını kullanmak için 22 $ Microsoft 2010 programını indirdim. Ama kullanamıyorum. Acaba diyorum başka bir kurulumu daha mı var. Veya bana önereceğiniz başka bir ofis programı varmı. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Bildiğim, kullandığım en iyi ofis uygulaması "quickoffice" tir.
  • App Hits diye bi app indirdim bedava bi app.

Appstoreda 1 3 ve 7 gün içinde fiyatı düşen veya paralıdan free ye geçen uygulamaları oyunları listeliyor. Arayüzüde çok basit deneyin derim...
  • Arkadaşlar Garageband'ın tr fiyatı ne kadar?
  • Verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Söylediğin ofis programını indirdim ve kullanmaya başladım. Ama şimdi de yazıcı konusunda sıkıntı çekiyorum. İşyerinde Panasonic DP-8016P model yazıcıyı kullanıyorum. Ama bu yazıcı tanımlı değil. Yazıcıyı tanıtmak istedim ama başarılı olmadı. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Günaydın arkadaşlar. Ipad 2 aldım. Ofis programlarını kullanmak için 22 $ Microsoft 2010 programını indirdim. Ama kullanamıyorum. Acaba diyorum başka bir kurulumu daha mı var. Veya bana önereceğiniz başka bir ofis programı varmı. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

O tuzak diil miydi ya ofis 2010 kullanim kilavuzu gibi biseydi sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

quote:

O tuzak diil miydi ya ofis 2010 kullanim kilavuzu gibi biseydi sanirim

Ben de aynisini söyleyecektim, o indirdiğin office uygulamasının kendisi değil.
  • Sonucta zaman zaman baska insanlarin da kullandigi ipad im icin, istedigim klasorleri sifre ile koruyabilecegm bir program var mi acaba bildigniz?

Applestore da baya arastirdim ama genellikle fotograf, video vs icin war. Bnm istedigi. Kendi olusturdugum ornegn oyunlar dosyasini/klasorunu sifrelemek istiyorum, mypad applicationu sifreli olsun veya mail hesaplarim...

Tesekkurler iyi forumlar

*baska baslikta da sormustum ama burda gorenler de olabilir sorumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

quote:

Orijinalden alıntı: tilci

Arkadaşlar;

Çok garip gelecek belki ama bugün ipad 2 im elime geçti.

Fakat benim için zor, sizin için basit bir soru sorayım.

Açılan uygulamaların tamamını kapatmak için veya ayrı ayrı kapatmanın formülü nedir?

Her açtığım uygulama açık kalıyor ve sanki bataryadan yer gibime geliyor.

Konuyu bilen bir arkadaş cevap verirse acayip sevineceğim.

Teşekkürler

:)))

Cevap:

çok hızlı 2 kere menü tuşuna bas.
    aşağıdan bir bar yükselicek, açık programlar orada sıralıdırlar. herhangibirine geri dönmek istersen tıklar o programa dönersin.
    kapatmak için, o bar açıkken programlardan birine 3 saniye basılı tut parmağını. Sonra kırmızı işaret çıkıcak, sırayla basar kapatırsın.
    RAM'den götürür açık programlar.

sağol walla hep aklıma takılan şeydi. teşekkürler.

• iOS5.1'den sonra Safari'niz sürekli çöküyorsa, Settings - Safari - Advanced - Debug Console'u açın. Bu çok yaygın bir sorun ve bu çözüm bende çökmeleri kesti şu an için.
  • Jailbreak yapsam harika olucakta endişelerim var virüs gelir felan diye.
  • Güzelkonu takip.
  • Herkese merhaba bende yarın 16gb 3g li modelini 1400tl ye almayı planlıyorum , alırken şuna dikkat et dediğiniz birşey var mı ? . Birde pdf türü dosyaların üstüne kalem alınırsa not alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Herkese merhaba bende yarın 16gb 3g li modelini 1400tl ye almayı planlıyorum , alırken şuna dikkat et dediğiniz birşey var mı ? . Birde pdf türü dosyaların üstüne kalem alınırsa not alabilirmiyim ?

kalem alarak çok rahat pdf dosyalarını annotate edebilirsiniz. parmağınızlada rahatçayaparsınız. kaleme çok da ihtiyacınız olmaz bence. bu arda ipad 2 alan bütün arkadaşlar cihazlarını vakit kaybetmeden ios 5.0.1 e yükseltsinler. apple yakında ios 5.1 i yayıblayacak. jailbreak ve bedava uygulama indirme nimetlerinde mahrum kalırsınız sonra. dolarlar apple a gitmesin yaniii. :)
  • belgeleri klasörlemek için bir program varmı toplu halde klasörü atan öteki türlü tek tek atıyor yüzlerce belge var ücretsiz bir klasörleme veya dosyalama programı arıyorum belgelerin içeriklerinide gösterecek
  • Youtube dan mp3 İndirme programı olarak ne tavsiye edersiniz?
  • Siyah olanın ekranı daha çok elinde kayıp gidiyor. Beyaz plastik gibi , takılıyor. Çokda toz tutuyor ama beyazımdan vazgeçmem Sketchbook pro çok süper bi çizim programı sonuna kadar tavsiye ediyorum
  • Arkadaslar kaç foruma sordum cevap yok! Bu dünya para verip aldığımız cihaz, kel iPhone 3 un kaydettiği sesli notları dinleyemiyorum mü yani? Bir yolunu bilen varsa Allah rızası icin anlativersin. Yazık kaç gündür uğraşıyorum yaaa ://
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 28 Mart 2012; 23:18:47 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.