Şimdi Ara

Ipad 2 Uygulama Tavsiyeleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
9
Favori
38.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcan3883

belgeleri klasörlemek için bir program varmı toplu halde klasörü atan öteki türlü tek tek atıyor yüzlerce belge var ücretsiz bir klasörleme veya dosyalama programı arıyorum belgelerin içeriklerinide gösterecek

hocam dropbox öneririm, hem belgelerinize internetten de ulaşabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarı çıksın.. yeni paylaşımlar lütfen..
  • Takip.
  • Arkadaşlar ben size EC playeri tavsiye ediyorum çoğu kişi bu programı bilmiyor instollus tada yok internetten biraz araştırıp ipa dosyasını bulabilirsiniz gelmiş geçmiş en iyi player bu bence 1080p mkv dosyaları sorunsuz oynatıyor iste AVPlayer HD ile kıyaslamasıda sitesindeki videolarda var buyrun
    http://www.ecplayer.net/category/performance-comparison/

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissoff

Arkadaşlar ben size EC playeri tavsiye ediyorum çoğu kişi bu programı bilmiyor instollus tada yok internetten biraz araştırıp ipa dosyasını bulabilirsiniz gelmiş geçmiş en iyi player bu bence 1080p mkv dosyaları sorunsuz oynatıyor iste AVPlayer HD ile kıyaslamasıda sitesindeki videolarda var buyrun

AVPlayer HD den iyiyse bir deniyelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Arkadaşlar ben size EC playeri tavsiye ediyorum çoğu kişi bu programı bilmiyor instollus tada yok internetten biraz araştırıp ipa dosyasını bulabilirsiniz gelmiş geçmiş en iyi player bu bence 1080p mkv dosyaları sorunsuz oynatıyor iste AVPlayer HD ile kıyaslamasıda sitesindeki videolarda var buyrun

Bence dene abi nerdeyse tüm playerları denedim ama en düzgün hiçbir formatta takılmadan oynatan tek player bu

• takip
  • quote:

quote:

quote:

Bence dene abi nerdeyse tüm playerları denedim ama en düzgün hiçbir formatta takılmadan oynatan tek player bu

iyi de testlerde avplayer daha akıcı

• Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 28 Ağustos 2012; 16:01:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

quote:

quote:

quote:

iyi de testlerde avplayer daha akıcı

Abi yapma ya dikkatli izle istersen Av Player deli gibi frame atlarken Ec Player izlenebilecek düzeyde akıcı lütfen tekrar izle

• Conquer online
    Puffin. Video izleme
    İbooks

• Metalstorm oynayın oynattırın açıkçası ben beğendim güzel oyun online da insan var . Kelime avı oyunu da çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Metalstorm oynayın oynattırın açıkçası ben beğendim güzel oyun online da insan var . Kelime avı oyunu da çok güzel

Kelime avı gerçekten güzel
  • Arkadaşlar, ben daha yeni kullanmaya başladım, yalnız dün çok rahat indiriyodum uygulamaları, bugun indirirken bekliyor diyor ama hiçbir şey olmuyor. internetten araştırdım reset attım bir şey değişmedi. itunesta eşleştim ordan tekrar yükledim mesela radyo fenomen bekliyor yazarken ipadde, itunes aracılığıya yükleyip eşlediğimde bu sefer yükleniyor diyor ama yine bir şey değişmiyor. podcastlere baktım ama yüklemeyi bekleyen herhangi bir şey de yok. ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun:(((((
  • şu anda yeni uygulamalar yükleyebiliyorum, ama sabah denediğim o 4 uygulama hala ekliyor olarak takılı kaldı silemiyorum da:/ tekrar yükleyemiyorum da çünkü app store dan açtığımda yükleniyor diyor, arkadaşlar bir bilginiz var mı neden böyle oldu ve ne yapabilirim????
  • Arkadaşlar, ben daha yeni kullanmaya başladım, yalnız dün çok rahat indiriyodum uygulamaları, bugun indirirken bekliyor diyor ama hiçbir şey olmuyor. internetten araştırdım reset attım bir şey değişmedi. itunesta eşleştim ordan tekrar yükledim mesela radyo fenomen bekliyor yazarken ipadde, itunes aracılığıya yükleyip eşlediğimde bu sefer yükleniyor diyor ama yine bir şey değişmiyor. podcastlere baktım ama yüklemeyi bekleyen herhangi bir şey de yok. ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun:(((((
    şu anda yeni uygulamalar yükleyebiliyorum, ama sabah denediğim o 4 uygulama hala ekliyor olarak takılı kaldı silemiyorum da:/ tekrar yükleyemiyorum da çünkü app store dan açtığımda yükleniyor diyor, arkadaşlar bir bilginiz var mı neden böyle oldu ve ne yapabilirim????
    fabrika ayarlarına dön mü yapsam, çücnü işletim sitemini ios6 olarak güncellemiştim, bunla alakalı bir durum olabilir mi????

• Appstore ara sıra takılabilir yavaş indirme herkese olan bir şey. Birkaç gün daha bekleyin devam ederse sorun vardır.

• şu an yeni indirmeler yapabiliyorum, ama o 4 uygulama takıldı kaldı ne siliniyor ne tekrar yükleniyor, anlamadım valla napsam bilemedim.
  • ipad içerisine tarama yaptığım testleri gif dosyaası olarak attım.
    bunları phone drive programıyla açıyorum.
    gif uzantılı bi dosyayı açık içinden bi iki soru kesip bunu pages yada goodnotes içerisinde yapıştırmak istiyorum.
    açıkcası taradığım testlerden kes yapıştır yaparak yeni test hazırlamak istiyorum.
    bunun için hangi programa ihtiyacım var bi türlü bulamadım.
    umarım bana yardımcı olacak birisi vardır. şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.