Şimdi Ara

Ipad 2 sanal klavye yukarda kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ipad 2 sahibiyim bugun bir islem yaparken ne oldu bilmiyorum ama ekrandaki sanal klavye asagida olmasi gerekirken ekranin ust tarafinda kaliyor ve yazi yazarken hicbirsey goremiyorum onerisi olan var midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Jb'den kaynaklanıyor. Comex'den sonra jb'ler cihazların stabilitesini çok bozdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stradale

Merhaba arkadaslar ipad 2 sahibiyim bugun bir islem yaparken ne oldu bilmiyorum ama ekrandaki sanal klavye asagida olmasi gerekirken ekranin ust tarafinda kaliyor ve yazi yazarken hicbirsey goremiyorum onerisi olan var midir?

Sağ alt köşesinden tutup aşağıya sürükleyebilirsiniz.
  • Daha sonra tekrar aynı sorunu yaşamak için sağ alt köşeden yerini değiştiri seçin.
    iPhone klavyesini özlediğinizde, klavyeyi aynı anda hem sağa hem sola doğru çekin.
  • Sağ alt da bulunan klavyeyi kapatma tuşuna uzun basılı tutup çekerseniz asağıya doğru yeri değişir

• Tesekkurler arkadaslar sorun cozuldu yeni yeni ogrenicez, cihazda jb yoktu bu arada stabilite sorunlari yuzunden yapmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Stradale

Tesekkurler arkadaslar sorun cozuldu yeni yeni ogrenicez, cihazda jb yoktu bu arada stabilite sorunlari yuzunden yapmadim

Aldigim gun jb yaptim sorun yasamiyorum stabil gayet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.