Şimdi Ara

iPad 2 Aluminyum Bluetooth Klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu ürünü buldum gayet iyi ve fiyatıda iyi sizce nasıl

http://www.hesapsepeti.com/urun/ipad-2-aluminyum-bluetooth-klavye.aspx

• merhabalar; ürün harika.kolay ve rahat kullanımlı bir ürün herkese tavsiye ederim.
    Ayrıca sitedeki arkadaşlarda çok yardımcı oluyorlar
    herkese teşekkürler.
  • sağolsun sipariş verdim şimdi bugün kargoya veriyorlar teşekkürler
  • Hocam ben de alayim diyorum, insallah guzeldir :-) ancak tuslara basma nasil, yani silikon degil heralde, normal klavye gibi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emany -- 16 Nisan 2012; 14:35:52 >
  • evet normal klavye şekli ürünü gördüm en ucuz burda vardı adamlarla görüştüm kargo yapıyorlar.
  • kolay kullanımı tavsiye ederim.
  • reklam gibi geldi ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adım şahin, alamanım. -- 16 Nisan 2012; 16:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigithan35

reklam gibni geldi ama :D

+1905 arkadaşın 4 mesajı var çok resmi konuşuyor diğer arkadşta tek yorumda satın almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercatroz -- 16 Nisan 2012; 16:52:51 >
  • Bizim burda buldum bu klavyeden. Taktım çalıştırdım. Fakat mesela safari acıyorum. Tarayıcıya link yazmak için bir kez daha link kısmına dokunmam gerekiyor. Acaba özel fonksiyonlar var mı?

Yada anamenudeyken bir uygulamaya girmek için yine dokunmak mı lazım, tamamen klavye ile kullanmak mümkün değil mı? Fn tuşu falan da var çünkü.
  • @BlackGeneral1 ve de @soneronder aynı kişidir.

Böyle ucuz oyunlara kanmayın.

Konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.