Şimdi Ara

İp5>>>9900. ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben iphone 5 kullaniyorum fakat maddi durumlardan dolayi bold 9900 almayi planliyorum sizce nasil bi teldir kullanan varmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: okuru61

Beyler ben iphone 5 kullaniyorum fakat maddi durumlardan dolayi bold 9900 almayi planliyorum sizce nasil bi teldir kullanan varmi acaba ?

Ben kullanıyorum çok memnunum hocam ama App World'u App Store gibi beklemeyin :)
  • Blackberry firma olarak appledan daha büyük bir firma ama cihaz kalitesine ve aradaki fiyat farkına bakılarak i5 den 9900 a geçmek yerine q5 e geçip os 10 kullanmanızı öneririm

• 3-4 ip kullandıkdan sonra bb9900 e geçiş yaptım, sana şu tavsiyelerde bulanabilirim eger telefonu sadece arama,mesaj,internet için kullanıcaksan kusursuz bi telefon o zaman al derim ama olumsuzluklarınıda yazıyım

çok takılıyo
    pil konusunda vasat
    çok hata veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukg

Blackberry firma olarak appledan daha büyük bir firma ama cihaz kalitesine ve aradaki fiyat farkına bakılarak i5 den 9900 a geçmek yerine q5 e geçip os 10 kullanmanızı öneririm

Blackberry Apple'dan firma olarak daha mi buyuk? Buna gülerim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Ağustos 2013; 14:29:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa K.

quote:

Blackberry firma olarak appledan daha büyük bir firma ama cihaz kalitesine ve aradaki fiyat farkına bakılarak i5 den 9900 a geçmek yerine q5 e geçip os 10 kullanmanızı öneririm

Blackberry nin appledan daha fazla bir geçmişi var bb olmasaydı bbm olmazdı bbm olmasaydı whatsapp viber chat on gibi programlar olmazdı push maili ilk bb yaptı telefonlar için ....Peki iphone olmasaydı şuan hangi program kullanıamıyordu?Ben bb nin cihazları iyi demedim firma olarak daha büyük bir firma dedim

• BlackBerry 1984 yılında kuruldu ve Mart 2013 yılında açıklanan şirket çalışanı sayısı ; 12.700
    Apple 1976'da kuruldu ve 2012 yılında açıklanan şirket çalışan sayısı ; 72.800

İki şirketinde yıllık kar ve zararlarını yazmıyorum bile.En basitinden Apple daha sene başında sırf patentler için BlackBerry'nin şirket değeri kadar para harcadı patentlere.

Yani aralarında 8 yıl fark var.Push mail olayına gelecek olursak o konuda bir bilgim yok ve çokta umrumda değil.

Son olarak iPhone çıkmadan ve çıktıktan sonra diğer markaların cep telefonları ;
     İp5>>>9900. ??

Bu yazdıklarımdan iPhone kullandığım sonucuna varılmasın, Android fanıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Ağustos 2013; 17:24:06 >

• quote:

BlackBerry 1984 yılında kuruldu ve Mart 2013 yılında açıklanan şirket çalışanı sayısı ; 12.700
    Apple 1976'da kuruldu ve 2012 yılında açıklanan şirket çalışan sayısı ; 72.800

İki şirketinde yıllık kar ve zararlarını yazmıyorum bile.En basitinden Apple daha sene başında sırf patentler için BlackBerry'nin şirket değeri kadar para harcadı patentlere.

Yani aralarında 8 yıl fark var.Push mail olayına gelecek olursak o konuda bir bilgim yok ve çokta umrumda değil.

Son olarak iPhone çıkmadan ve çıktıktan sonra diğer markaların cep telefonları ;
     İp5>>>9900. ??

Bu yazdıklarımdan iPhone kullandığım sonucuna varılmasın, Android fanıyım.

Tamam ama bb apple telefon çıkarmadan öncee piyasanın %50 sine sahipti ve sürekli yenilik getiriyordu dediğim gibi in basiti bbm olmasaydı whatsapp chat oh gibi programlar olmazdı peki apple olmasaydı hangi işimize yarayan program olmazdı?

• O mantikla bakarsan icq olmasaydi msn olmazdi, msn olmasaydi skype olmazdi.Böyle uzar gider bu liste.iPhone olmasaydi Android olmazdi, Nokia hâla bastirmatik ekranli telefon satiyor olurdu.İlk iPhone çiktiginda ilk iPhone ayarinda bir telefon ôrnek verebilir misin? Sadece Nokia 5800 var.

• inovasyon diye bi şey var onu iyi beceren kopup gidiyor apple da inovasyon da başı çekmek içşn kurulmuş bir şirket gibi geliyor bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Blackberry nin appledan daha fazla bir geçmişi var bb olmasaydı bbm olmazdı bbm olmasaydı whatsapp viber chat on gibi programlar olmazdı push maili ilk bb yaptı telefonlar için ....Peki iphone olmasaydı şuan hangi program kullanıamıyordu?Ben bb nin cihazları iyi demedim firma olarak daha büyük bir firma dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 7 Ağustos 2013; 1:47:43 >

• Bemde iPhone5 kullanıyorum. Senelerdir blackberry almak istiyorum. 3 sene önce 9700 almak istedim, iphone4 çıkınca kaldı. Geçen sene 9900 almak istedim, viber olmayınca kaldı. Artık alayım diyorum. İphone dan sonra nasıl olur? Mail, internet, mesajlaşma ve arama içn kullanıyorum telefonu. Oyun için ipad mini işimi görüyor ki zaten çok fazla oyun oynayan birisi de değilim. Bold 9900 nasıl olur? En çok takıldığım nokta bis. İşletim sistemini kırarak filan bunu aşmak mümkün mü? Çünkü kullandığım operatör bis paketi satmıyor. Sadece internet paketi mevcut. Bu yüzden dolayı da mail kullanamıyor olmak çok kötü olur benim için. Normal internet paketi ile kullanmam gerekiyor. Biri bana şunu ayrıntılı anlatırsa çok minnettar olurum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Bemde iPhone5 kullanıyorum. Senelerdir blackberry almak istiyorum. 3 sene önce 9700 almak istedim, iphone4 çıkınca kaldı. Geçen sene 9900 almak istedim, viber olmayınca kaldı. Artık alayım diyorum. İphone dan sonra nasıl olur? Mail, internet, mesajlaşma ve arama içn kullanıyorum telefonu. Oyun için ipad mini işimi görüyor ki zaten çok fazla oyun oynayan birisi de değilim. Bold 9900 nasıl olur? En çok takıldığım nokta bis. İşletim sistemini kırarak filan bunu aşmak mümkün mü? Çünkü kullandığım operatör bis paketi satmıyor. Sadece internet paketi mevcut. Bu yüzden dolayı da mail kullanamıyor olmak çok kötü olur benim için. Normal internet paketi ile kullanmam gerekiyor. Biri bana şunu ayrıntılı anlatırsa çok minnettar olurum:)

Yenı Q10 alın bıs yok onda tum uygulamarda normal ınternet paketıyle calısıyor ve ıphone 5 den de hızlıdır

• quote:

quote:

quote:

Allah da seni güldürsün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

quote:

Bemde iPhone5 kullanıyorum. Senelerdir blackberry almak istiyorum. 3 sene önce 9700 almak istedim, iphone4 çıkınca kaldı. Geçen sene 9900 almak istedim, viber olmayınca kaldı. Artık alayım diyorum. İphone dan sonra nasıl olur? Mail, internet, mesajlaşma ve arama içn kullanıyorum telefonu. Oyun için ipad mini işimi görüyor ki zaten çok fazla oyun oynayan birisi de değilim. Bold 9900 nasıl olur? En çok takıldığım nokta bis. İşletim sistemini kırarak filan bunu aşmak mümkün mü? Çünkü kullandığım operatör bis paketi satmıyor. Sadece internet paketi mevcut. Bu yüzden dolayı da mail kullanamıyor olmak çok kötü olur benim için. Normal internet paketi ile kullanmam gerekiyor. Biri bana şunu ayrıntılı anlatırsa çok minnettar olurum:)

Yenı Q10 alın bıs yok onda tum uygulamarda normal ınternet paketıyle calısıyor ve ıphone 5 den de hızlıdır

Q10 şekil itibari ile pek hoşuma gitmedi benim. Önden sıkıntı yok fakat arkası çok kötü bana göre. Bold 9900 çok hoşuma gidiyor.

• quote:

quote:

quote:

iphone olmasaydı belki hala tıkır tıkır msj yazıyor olurdun bbm de whatsapp da

• quote:

Maalesef illaki bis alman gerekiyor.Bis olmadan internete giren Blackberry modelleri ise çok pahalı.Mesala örnek vereyim ;

Blackberry z10 ;
    http://www.hepsiburada.com/liste/blackberry-z10/productDetails.aspx?productId=telcepblackz10&categoryId=371946

1.700 lira.

Sony Xperia Z ;
    http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-z-c6603/productDetails.aspx?productId=telcepsonxperiaz&categoryId=371946&navq=categoryid%3d371946%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dtelcepsonxperiaz%26fh_lister_pos%3d4%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsony%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965_371946%257d%26fh_refview%3dlister

1.700 lira.

Xperia Z gibi amiral gemisi olarak tabir edilen bir model varken Blackberry alınmaz.Blackberry'nin fiyat politikası yanlış.Yapsın fiyatları bin lira kapış kapış satar.

• 9900 almak mantiksiz. Teknosa da 699 liraya 9790 satiliyor. Cok bi fark yok bbos7 sonucta.. Lumia serisine bak lumia 720 cok iyi bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

9900 almak mantiksiz. Teknosa da 699 liraya 9790 satiliyor. Cok bi fark yok bbos7 sonucta.. Lumia serisine bak lumia 720 cok iyi bir cihaz

Teknosadan 9900 aldım beyaz. 799 lira. 699 lira 9790 a vermektense 799 lira 9900 e vermek daha mantıklı. Aldım sonunda be:) ama hevesim kaçtı bile. Karizma telefon ama, severek kullanırım:)

• Yani benim anlatmaya cistigim 9790 1000 lira civarindaydi ilk ciktiginda. 9900 hakeza oyle. İkiside ust duzey telefonlari bbnin. Sonucta curve değiller. İkiside aynı sayıda uygulama çalıştırır. Aynı telefon.tek fark birisi daha büyük değerine nispeten. Ben farkı 300 lira sanıyordum. 100 lira için tabiki 9900 daha iyidir. Hayırlı olsun telefon güle güle kullanın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.