Şimdi Ara

İp tv yayın kaydetme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
11.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.İp tv kullanıyorum,Mag-254 cihazım var tv ye bağlayıp sorunsuz izliyorum şu ana kadar.
    Ben ip tv yayınlarını mümkünse zaman ayarlı kaydetmek istiyorum.Kullandığım tv nin kayıt edilebilir
    usb özelliği olduğunu sanmıyorum.Harici bir cihaz ile ip tv nin yaptığı yayını kaydetme imkanım var mı?
    Sorumu cevaplayabilirseniz büyük bir problemden beni kurtarmış olacaksınız.Şimdiden teşekkür ederim...

• Vlc ile kayıt edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    tv den izliyorum vlc tv de nasıl çalıştırabilirim bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın..
  • Bu arada hangi ip tv kullanıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dheerwood

tv den izliyorum vlc tv de nasıl çalıştırabilirim bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın..

https://www.google.com.tr/search?q=vlc+ile+iptv+izlemek&oq=vlc+ile+iptv+izl&aqs=chrome.3.69i57j69i60j0l4.6456j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  • bahtiyar64 kullanıcısına yanıt
    http://www.uydumarket.net/WORLD-MAG-IPTV,PR-83098.html
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    hocam onu biliyorum benim aldığım ip tv hizmeti sadece mag-254 cihazla izleniyor.Paketi pc ye taşıyamıyorum.
    Bu yüzden tv den izlediğim ip tv hizmetini nasıl kayıt edeceğimi bulamıyorum.Pc de olsa kayıt ederim 1000 tane yolu
    var.Harici HDD alıp tv ye bağlasam kayıt edermi.Aldığım tv 22''tek usb yuvası var ve bu usb bağlantı noktası kayıt özelliğini destekliyor mu onu bilmiyorum.
    Tv markasının web sitesinde de bilgi yok.Mail attım dönmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dheerwood

hocam onu biliyorum benim aldığım ip tv hizmeti sadece mag-254 cihazla izleniyor.Paketi pc ye taşıyamıyorum.
    Bu yüzden tv den izlediğim ip tv hizmetini nasıl kayıt edeceğimi bulamıyorum.Pc de olsa kayıt ederim 1000 tane yolu
    var.Harici HDD alıp tv ye bağlasam kayıt edermi.Aldığım tv 22''tek usb yuvası var ve bu usb bağlantı noktası kayıt özelliğini destekliyor mu onu bilmiyorum.
    Tv markasının web sitesinde de bilgi yok.Mail attım dönmediler.

iptv m3u linki vardır paketinizin. m3u linkini kanal listesi gibi düşünebilirsiniz. bu linki vlc de açtıktan sonra yayını kaydetme yapabilirsiniz.
  • Playstation da oynadığım oyunları kaydetmek için kullandığım capture card var bu cihaz sizinde işinizi görebilir. Bir araştırmanızı öneririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.