Şimdi Ara

IP SORUNSALI :-)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benım sorunum sımdı, port açarken heryerde modemınızı ınternal ıp adresı, ve bılgısayarınızın ıp adresı yazıyor,

bunların yanı ( modemın ınternal ıp adresı ve bılgısayarımın ıp adresını) nerden ogrenebılırım, buarada modemım US Robotıcs 9107 de,

bır sorum daha var, modemde açılan portların, kontrol eden bır site wardı, unuttum, kaydetmemişimde, bileniniz warmı aceb,yani port u dogru duzgun bır sekılde açtımmı açmadımmı kontrol etmek için.

• Bilgisayarin Ip adresi 10.0.0. ... dir.FIFA da eger multiplayer oynamaya girersen oradan ogrenebilirsin.Baska nereden bulabilecegini bilmiyorum
    Diger Ip adresini isewww.showip.com dan ogrenebilirsin
  • Saol, lakim tam olarak port larımı kontrol eden bir site wardı ya, onu arıyorum :-) kafayı yıyecem, ınsan nıye sık kullanılanlara eklemezkı zamanında :-)
  • quote:

Orjinalden alıntı: LUCIFER

Saol, lakim tam olarak port larımı kontrol eden bir site wardı ya, onu arıyorum :-) kafayı yıyecem, ınsan nıye sık kullanılanlara eklemezkı zamanında :-)

nasıl kontrol açık kapalı mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: opr

quote:

Orjinalden alıntı: LUCIFER

Saol, lakim tam olarak port larımı kontrol eden bir site wardı ya, onu arıyorum :-) kafayı yıyecem, ınsan nıye sık kullanılanlara eklemezkı zamanında :-)

nasıl kontrol açık kapalı mı

işine yaramı bilmiyorum ip görünüyo güvenlik amaçlı port scanhttp://www.securitymetrics.com/portscan.adp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.