Şimdi Ara

IP Man vs. Uri Boyka (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
2
Favori
83.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

kungfu ve türevleri sadece aynı öğretiden yetişmiş gelmiş veya hiçbir öğretiye mensup olmayan sıradan dövüşçülere söker.

Alakası yok...

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

Uri boykamıdır nedir tanımıyorum fakat kafes dövüşünün çok sağlam olduğunu biliyorum.resimdeki bruce lee nin hocası olduğu söylenen tıknaz adam, yumruğuyla kemiği kırabilecek güçteki bir insanın darbelerini hangi güç ile bloke edebilecek veya savuşturabilecek merak ediyorum doğrusu.

orda adamın 80 yaşındaki halini görüyorsun. bırak da cılız bişey olsun o yaşta.
    acaba boyka 80 yaşında ne halde olacak?

boyka vs bruce lee deseler sen yine boyka mı diyecektin?

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

bu video sanırım son noktayı koyar

saçmalık insan reflex lerının bukadar gelismesine imkan yok + 2 ayak hareketi ile o ufacık adam diyer adamı nasıl 2 metre ucurabılıo anlıyamadım. (Çok Japonumsu)

• ip man alir aga
  •  IP Man vs. Uri Boyka

Bunu kangal bile alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaHtsz

quote:

saçmalık insan reflex lerının bukadar gelismesine imkan yok + 2 ayak hareketi ile o ufacık adam diyer adamı nasıl 2 metre ucurabılıo anlıyamadım. (Çok Japonumsu)

Google aç oku bakalım, whing chun tekniğini kullananlar nasıl yumruk atıyor, teknikleri nasıl, nasıl dövüşüyorlar?

İp Man'a en fazla 5 dakika dayanır bu kimyasal hayvan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hit Me Baby One More Time

Birisi Teknik Diğeri Mantık xD

Ne mantığı?

Biri teknik diğeri bodoslama.
  • Boyka'nın yumruklarına kollarının engel olacağını zannetmiyorum..
  • Ip Man'in 80 yaşındaki halini koymuşsunuz Boyak'yla kıyaslıyorsunuz.

IP Man havada karada alır.Ip Man Bruce Lee 'nin hocası.Bu demektir Bruce Lee'den daha iyi ;) E, Brucee Lee - Boyko yu miker atar diyorsunuz üstelik sonra da IP man kim diyorsunuz boykoyu yenecek.
  • Video spoiler icerir ( Film ) :http://www.youtube.com/watch?v=x6be9a1jmZ0

06:45 den itibaren özellikle izleyin deyim , boyka dayak yedikten sonra nasil geri dönüyor , her sey beyinde bitiyor bence üstüne güc de eklenince yenilmez olur . Ip Man´in filminde de buna benzer bir durum oldugu icin , karsilastirma sebebim buydu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Boyka'nın yumruklarına kollarının engel olacağını zannetmiyorum..

İlk sayfadaki mesajımı okusaydın Ip Man'ın cılız görünümüne rağmen aşırı güçlü olduğunu görürdün.

Bu arada ilk filmde hani şehirdeki tüm ustaları döven adamı kılıçlıyken dövmesi acayip eğlenceliydi. Hatta başınca çocuğu geliyor ya testere gibi izlerken kopmuştum orada ya.
  • quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=XY02omAibvw&playnext_from=TL&videos=Rvwg94QQ5Rc&feature=grec

• bayko diyen arkadaşlar ip manı izlememiştir büyük ihtimal

dün yenilmez 3 izledim ve yine her halukarda ip man alır diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilFul

IP Man vs. Uri Boyka

Teknikse teknik, pratikse pratik. Her türlü bu alır diyorum. Karşılaştırmada yok ama bunuda ekleyelim.

Reis blood and bone u izledinmi ?
  • Ip Man parçalar...
  • bence ıp man bayko ıplmeez bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zincir Yumruk

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=XY02omAibvw&playnext_from=TL&videos=Rvwg94QQ5Rc&feature=grec

Zincir Yumruk her gün seni çalışıyorum böyle hızlısını yapacağımı düşünemiyorum bile.

Düzenleme: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einstein -- 30 Mayıs 2010; 16:11:56 >

• quote:

quote:

+1 nerde gorulmus bir yumrukla adamın 4 metre uctugu

• quote:

Orijinalden alıntı: vazzie

quote:

quote:

+1 nerde gorulmus bir yumrukla adamın 4 metre uctugu

Sen hiç mi yorumları okumadın?

• yaaa ip man mi yip man mi one olum yalan. okadar hızlı 1 2 snye de 10larca yumruk atıyo da agırsiklet bir boksorun attıgı yumrugun 1 tanesi 10una bedel.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.