Şimdi Ara

ip adresiniz kara listede!!! neyapmaliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akadaslar bu sabah forum.donanimhaber i tikladigimda ekranda aldigim ileti buydu fakat forumdan uzaklastirma almamisim yani bir seyde yapmadim zatende , merak ettigim 2 soru var aklimda
    1- kara liste nedir?
    2- nasil girilir?

bu konuyla kim ilgilenir acaba???forumdaslarim

• Polis kayıtlarındada zaten suçluların %99 ı hep masum olduklarını ifade etmişler.:):)
  • valla sucsuzum saka bir yana yoneticimiz bari gerekli izahi yapsa,neden kara listeye girdigime dair,saygilarimla...
  • Bir resim falan var mı elinde ?
    Olmadı bir rest at .
  • yok hocam,resmen benim Ip den girilmiyor.Ip adresimi degistirmek suretiyle girdim.beyaz ekranda 'Ip adresiniz kara listede oldugunu ici giris yapamiyorsunuz' diye bir ileti geliyor. gris yapilamiyor...
  • Kim bilir ne yaptında IP Ban atacak seviyeye getirttin DH yöneticilerini.

Ama benim bildiğim DH'da IP Ban yok ???
  • yok hocam arada bir geliyor.ip degistirmeme ragmen. bir yonetici cikip bi aciklama yapsa fena olmaz hani
  • ben birsey yapmadim, yaptiysamda ne yaptigimi bilmiyorum, hayir ne yaptigimi bilsem. Ip 'mi banlamislar, uyeligimi degil anlamadigim sey bu zaten. mantiken yanlis birsey.sonucta benim girmemi degil, benim bu bilgisayardan girmem engelleniyor. biseyler desin yoneticilerimiz! sayet zararli biriysem sadece bu bilgisayarda degilimdir degilmi??

saygilarimla...
  • Ya internet tarayıcında veya modemde sorun var.Yada İp ban atmışlar
  • evet hocam ,resmen IP ban atilmis , ben sebebini soruyorum.uyari yada bilgi vermek amaciyla eposta adresime mail atabilirlerdi. size boyle birsey yapsalardi neyapardiniz???
  • http://forum.donanimhaber.com/m_12298722/tm.htm linkte sorunu dile getiriniz ilgilenilecektir
  • forumdestek@donanimhaber.com diye bi e mail vardı.Oraya bi mail at.Adresten emin değilim
  • Ne ip banı öyle bir teknolojimi varmış yav modeme res attınmı ne ip si kalır ne birşey rapid bile yiyor.
    Bir de çerezleri de siliver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrim_35 -- 8 Mart 2008; 14:48:20 >
  • tesekkurler arkadaslar sikintimi yoneticilere ilettim. Ip degisitrmek zor degil. ama neden banlandigimi anlamak zor benim icin,yanlis birsey yaptigimi dusunmuyorum.Saygilarimla...
  • wireless la mı bağlanıyordunuz ?
  • BENDE BUNDAN 1-2 YIL ÖNCE BANLANDIĞIMDA FAKE UYELİK ALDIM GENE BANLANDI SONRA BİDAHA FAKE ALDIM BU SEFER İP NİZ KARALİSTEDE YAZISI GELDİ EKRANA 1-2 SAAT SONRA DUZELDİĞİNDE. EMURE OLMADIĞIMI KANITLAMAK İÇİN İP ADRESİM KARALİSTEDE NEDEMEK BU BEN DAHA YENİ ĞYEYİM BİRŞEY YAPMADIM DİYE TOPİC AÇMIŞTIM BUDA AYNI ONA BENZİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

BENDE BUNDAN 1-2 YIL ÖNCE BANLANDIĞIMDA FAKE UYELİK ALDIM GENE BANLANDI SONRA BİDAHA FAKE ALDIM BU SEFER İP NİZ KARALİSTEDE YAZISI GELDİ EKRANA 1-2 SAAT SONRA DUZELDİĞİNDE. EMURE OLMADIĞIMI KANITLAMAK İÇİN İP ADRESİM KARALİSTEDE NEDEMEK BU BEN DAHA YENİ ĞYEYİM BİRŞEY YAPMADIM DİYE TOPİC AÇMIŞTIM BUDA AYNI ONA BENZİYOR

Heyt dobra seni Noldu len senin kalem çevirme işin?

• quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

wireless la mı bağlanıyordunuz ?

hayir hocam normal ethernet portundan
  • Aynı şeyi şu an ben de yaşıyorum dostum.
    Ne yaptığımı ben de bilmediğimden,ben de bi msj atsam iyi olacak sanırım
  • Az önce aynı şey banada oldu, modeme rest attım düzeldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.