Şimdi Ara

iOs7 Güncelleme Saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• eyv.
  • akşam 8 kim beklicek şimdi :)

arkadaşlar bir sorum var benim, ben telefonu güncellemeden önce sıfırlıycam, telefenumda resimlerim, uygulamalarım, rehberim iclouda yedekli bir şekilde duruyor, sıfırladıktan sonra i0s7 yi güncelleyipmi iclouddan geri yükleme yapayım yada ios 7 kurmadanmı geri yükleme yapayım hangisi daha sağlıklı olur

birde icloudda sadece apple kimliğimizi girip geri yükleme yapmamız yeterli eğilmi, ilk defa yapıcağım için bilmiyorum pek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

akşam 8 kim beklicek şimdi :)

arkadaşlar bir sorum var benim, ben telefonu güncellemeden önce sıfırlıycam, telefenumda resimlerim, uygulamalarım, rehberim iclouda yedekli bir şekilde duruyor, sıfırladıktan sonra i0s7 yi güncelleyipmi iclouddan geri yükleme yapayım yada ios 7 kurmadanmı geri yükleme yapayım hangisi daha sağlıklı olur

birde icloudda sadece apple kimliğimizi girip geri yükleme yapmamız yeterli eğilmi, ilk defa yapıcağım için bilmiyorum pek

iTunes üzerinden 6.1.3 den iOS 7 GM'ye güncelledim. Güncelleme sonrasında hiç bir geri yükleme yapmadım. Her şey olduğu gibi kaldı. Yani direk geri yüklenmiş olarak açıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.