Şimdi Ara

IOS programcısı aranıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, aklımdaki ufak bir program fikri için yazılımcı arıyorum. Basitçe günün seçtiğim saatlerinde tuş kilidini açtığım an ekrana belli cümleler gelecek. Mesela alarm çaldığında ekranda markete gitmeyi unutma yazan bir resim yada saat 17:00 da ekranı açtığımda önce markete uğra tarzında basit şeyler. Yardımcı olabilecek yada birine yönlendirebilecek biri olursa özelden yada buradan mesajları ve ücreti konuşalım. İyi günler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam olarak yapmak istediğiniz şey ne? yani bi özellik mi olacak. Sadece saat x 'de şuraya git mi diyecek nasıl olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS'ta arkaplanda çalışan uygulamalar ekrana alert çıkaramaz, notification gönderebilir, onların da belirli bir boyut sınırı var, tıklandığında genişletilebilir olmak üzere diye biliyorum. Bilmiyorum sana ne kadar uyar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane özellik düşünüyorum aslında.

1) Seçtiğim saatlerde ekrana programın içindeki motivasyonla alakalı sözler gelsin.

2) Seçtiğim saatlerde ekrana gün içinde yapmam gerekenlerle alakalı aldığım notlar gelsin.

Bunlar sadece yazı olarak değilde basit bir şekilde full ekran resim olarak gelsin istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 19 Haziran 2017; 12:13:19 >
  • Notification olur ama digerleri mumkun degil. Ekosistem bunu desteklemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Notification olur ama digerleri mumkun degil. Ekosistem bunu desteklemiyor.

Eğer notifikasyona tıklayınca full ekran bir görüntü gelecekse o şekilde de olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O mumkun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.