Şimdi Ara

iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.976
Cevap
88
Favori
544.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler.
  • Cem300 kullanıcısına yanıt
    Evet bu benimde dikkati mi cekmisti fakat ne olduguna hala anlam veremedim. Bi bilgin var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Durum ledi gibi bir sey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    hocam sonunda şunu akıl ettiler ya. benim telefon ip6 ama şu özelliğin gelmesine ben bile sevindim.

• iOS & iPadOS 14 [ANA KONU] | iOS 14.8 Yayında !

Ufak gibi görünse de çok önemli bir detay atlanılmış. Sırf aynalama yapmasın diye instagramdan selfie çekiyordum o da kaliteyi bozuyordu. Hiç bir yerde belirtmemişler, bende paylaşayım dedim. Artık selfie kamerası aynalama yöntemiyle ters göstermeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem300 kullanıcısına yanıt
    Enteresan

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    iOS 14 ile gerçekten gelmesi gereken şeyler gelmiş. Yükleme ekranındayım hala bekliyorum

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    uygulama mikrofon ve kamerayı kullandığında böyle bildirim ışığı gibi yanıyor, bazı kurduğumuz programlar veya girdiğimiz web sitesi izin istiyor izin veriyoruz eğer ki dinleniyorsak yada kamera ile izleniyorsak orada bu nokta çıkacak kameran veya mikrofonun kullanılıyor diye. umarım anlatabildim
  • Betayı kurdum kullanmaktayım şuanlık herşey güzel çok beğendim ki bu daha beta 1 ilerledikçe daha güzel olcaktık umarım ama şarj biraz hızlı tükeniyo tabi benim telefonum iki senelik olduğundan batarya eskimişte olabilir

• iphone 8 plus için kurdum ilk izlenimim gayet güzel ama farkeden oldu mu bilmiyorum sistem dosyası +10gb oldu kurduktan sonra kullanılan alan 17 gb di 27 gb a yükseldi, finale kadar inşallah bu kullanılan alan düşer yoksa iphone 6s 16 veya 32 gb a kurarsak cihaz çöp olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple Inc

iOS 14 ile gerçekten gelmesi gereken şeyler gelmiş. Yükleme ekranındayım hala bekliyorum
    Ufak ama işe yarar yazılımsal detaylar... Apple bu sefer kullanıcılarını dinlemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta yükleyenler? Açılmayan, çalışmayan, açılıp kapanan uygulamaya denk geldiniz mi?
  • Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. İlk defa beta profil kullanıyorum da kullanılabilir yerim hayli düşmüş. Beta profilini kullanmadan önce 10gb küsür yerim vardı şu an 1.3 gb yerim var. :D

• ahmetonguc kullanıcısına yanıt
    cok iyi bir özellik

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz konumu sabitleyip konuma da izin vermezseniz sorun olmuyor.

• emerozzeybek E kullanıcısına yanıt
    Kurulumu tamamladım. Şuanlık herseye normal özellikle önceki betalardaki gibi uygulamaya tıkladığımızda bekletme olayı hiç yaşanmıyor. Zamanla detayları aktarırım.

• Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Youtube da aktif olmayacaktır bu özellik. Safariden youtube girip yapabiliriz. Yıllardır arka planda çalmaya izin vermeyen youtube buna da izin vermeyecektir.

• Widget isteyenler icin güzel ozellik ama iosu ios yapan ana ekran duzeni ve sadeligi bence. Oldugu gibi kullanmaya devam.

Arama ekrani cok iyi olmus cogu zaman telefonu acmiyorum acmadigim zaman pes pese ariyorlar kapatmalarini bekliyordum

• Apple Inc kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyim bende yüklemek istiyorum ama çekiniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Bu arada centigin saginda kameradayken yesil baska bir sey yaparken kahverengi bir nokta cikiyor sag ust centigin saginda.

iPhone 7 cihazımda da yeşil beliriyor sağ tarafta. Konuda bir arkadaşın bahsettiği gibi kamera mikrofon kullanımında beliriyor olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Inc -- 23 Haziran 2020; 10:39:37 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.