Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Açık. iOS 13.5’teyim hatta hazır açıkken dfu mod ile temiz kurulum atmamak için kendimi zor tutuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jailbreak harici iOS 13.5.1'in ne gibi bir dezavantaji var ki iOS 13.5'e nazaran?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 8 Haziran 2020; 12:35:38 >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Jailbreak düşünmüyor iseniz 13.5.1 kullanıcı yorumlarını dinleyip karar verebilirsiniz. Ancak 13.5.1’in tamamen güvenlik amaçlı olduğunu biliyorum.

Batarya ve performans konusunda çok belirgin bir fark olduğunu sanmıyorum. Batarya konusunda en iyi sürüm bence 13.3.1’di.

Shsh2 kayıtlarını almıştım 13.3.1 sürümünün, bu sürümde mail açığı ve text crash olmasaydı downgrade ile geçmeyi denerdim 13.3.1’e en azından.

• jb ile kullanılan elzem özellikler var mı?
    iphone 11 sipariş verdim, gelen sürümde jb yapabileceğim muhtemelen, güzel ve faydalı kesinlikle olması gerek dedikleriniz varsa jb yi denemek isterim
    yoksa gerek yok
    ipad pro10.5 te daha önce jb kullandım çok ihtiyacım olacak özellik getirmedi o sebeple güncellemiştim

iphone 11 (lcd ekran) için var mıdır bir şeyler, oled olsa always on display kullanmak isterdim ama lcd de pil tüketiminden dolayı gereksiz oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

Jailbreak düşünmüyor iseniz 13.5.1 kullanıcı yorumlarını dinleyip karar verebilirsiniz. Ancak 13.5.1’in tamamen güvenlik amaçlı olduğunu biliyorum.

Batarya ve performans konusunda çok belirgin bir fark olduğunu sanmıyorum. Batarya konusunda en iyi sürüm bence 13.3.1’di.

Shsh2 kayıtlarını almıştım 13.3.1 sürümünün, bu sürümde mail açığı ve text crash olmasaydı downgrade ile geçmeyi denerdim 13.3.1’e en azından.
    hocam bende de 13.4.1 in shsh kayıdı mevcut fakat dönmeyi beceremedim teamwiever yolu ile gelip yardımcı olabilir misiniz? 3utools futurerestore denediğim yollar -22 hatası aldım sürekli,yardımınızı bekliyorum.

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Ben iOS 13’te downgrade yapmayı denemedim doğrusu yine sürüm yükseltmeden muhakkak alırım shsH2 dosyasını, eski alışkanlık. Ama biraz araştırıp size bilgi vermeye çalışabilirim. iOS 13.4.1 hiç kullanmadım 13.3.1’den direkt 13.5’e geçtim. Bence 13.4.1’e dönecek bir sebeb yok yine siz bilirsiniz. Bi bakayım.

• 13.6 beta 2 çıkıyormuş bu akşam

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    13.13'e kadar gider bu gidişle :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

13.13'e kadar gider bu gidişle :))
    Corona etkisi.
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Saydığınız sorunlardan özellikle whatsapp hakkındakileri xs cihazımda ben de yaşıyorum hocam. Sürüm 13.5.1

• Bu zamana kadar ilk defa x.6 olarak çıkan bir ios sürümü görüyorum.

İos 13’ten bir beklentim yok ufak tefek buglar haricinde memnunum fakat ios 14’te artık köklü bir tasarım değişikliği gelmesini temenni ediyorum, ios 7’den beri aynı tasarım artık baydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Bu zamana kadar ilk defa x.6 olarak çıkan bir ios sürümü görüyorum.

İos 13’ten bir beklentim yok ufak tefek buglar haricinde memnunum fakat ios 14’te artık köklü bir tasarım değişikliği gelmesini temenni ediyorum, ios 7’den beri aynı tasarım artık baydı.
    Açıkçası benim de öyle beklentilerim var ve 13 sonrası ne kadar kötü olabilir diyor ki insan? iOS 14, sayısal olarak da 7’nin 2 katı falan, tasarımsal şöyle güzel bi’ değişim olur mu bakalım... 6’dan sonra gözümde hiçbirisi 5 para etmedi orası ayrı mesele.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    14 te genel bir değişiklik olmalı diye düşünmüştüm ben de 13 e girerken ama göründüğü kadarıyla bir iki makyajla verecekler yine sanırım.

@Kahya Yahya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 10 Haziran 2020; 11:37:35 >
  • iOS 13.5.5 beta kullanmış olan var mı? Şu an iOS 13.5’teyim Unc0ver yeni sürüm 13.5.5 beta destekliyor. Değer mi geçmeye.

• Se 13.5.1 güncelledim, tavsiye etmiyorum.
    A13 koyacaklarına az batarya koysalarmış keşke :)

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.