Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D Touch özellik olarak çıkarılmış bir şey. Ve yazılım ile bunu bitireceklerini sanmıyorum. Hatta Xr de daha ekonomik olması için için koymayıp Xs de yebi bir şey gibi bangır bangır reklamını yaptılar geçen yıl. Umuyorum ki bahsettiğiniz olay bir bug’ tır. Yoksa çok saçma yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    3D Touch benim XS almamda etkendi açıkçası. Ama öyle bir şey olsa erişilebilirlikte neden hala 3D Touch'ı tutsunlar ki?
  • Yanlış bir yorum olmuş hocam. Bu daha ilk beta. Daha bugüne kadar bırakın ilk betayı, daha sonrakilerin bile stabil çalıştığını görmedim. Tabii ki SORUNLAR olacak. İlk betadan facia diye yorum yapmak biraz talihsiz olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Buradan izlediğim kadarıyla hızlı eylemler ve bildirimler için kaldırılmış. Fakat uygulamalarda duruyor ki yeni iOS 13 SDK'sını bilmiyorum. Anca geliştirici olan biri uygulamalarda da kalkıp kalkmayacağının yanıtını verebilir.

• 3d touch için aynı şey sanırım ios 11’de de multi tasking’e geçiş için çalışmaması şeklinde olmuştu ama sonradan getirilmişti var olan özelliği kaldıracaklarını zannetmiyorum ki bu ekrana konan donanımsal bir özellik idi yazılımsal değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 5 Haziran 2019; 21:30:37 >
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    Hocam elbette ios 13 5s ve 6 da çalışırdı, benim de o konuda şüphem yok hatta yeni kodlamalar uygulamaların yarı oranında boyutu falan kesinlikle 12'den bile daha verimli çalışırdı istenilseydi.. Lakin şöyle bir durum var; fiyat olarak aynı seviyeye gelmiş android rakipleri 2-3 yıl güncelleme sunarken Apple yine 5-6 yıl veriyor ki bu piyasada resmen altın yumurtlayan tavuk. Bırakın daha fazla güncelleme vermesini, ben Apple'ın rekabet kuralları yüzünden mecbur kalıp güncelleme desteğini 3 yıla çekeceğini düşünüyorum... Buyrun bunu tartışalım.
    Yükleyecek misin betayı 12.3.1 baya stabil riske girmek istemiyorum ben hiç :D
    Beta profiliyle neden olmuyor onu anlamadım ben 11 ve 12 de böyle olmamıştı

• Impheatus I kullanıcısına yanıt
    Tartışmaya gerek yok bunu hocam apple pazar payını korumaya çalışıyorken böyle birşey şirket adına fiyasko olur. Dünya sadece bizim ülkemizdeki fanlardan veya fiyatlardan oluşmuyor

Yurtdışında bir kişinin son model apple alması o kadar zor ve uçuk birşey değil, gelişmekte olan ülkelerdeki pazarlarda satılan eski modeller için desteği devam ettiriyorlar muhtemelen

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Cihaz sıfırlanmadan kurma imkanı varmı iPad Pro 11 için hocam

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    Benim iPad sifirlanmadan acilmadi bu yuzden sifirlayarak kurulum yaptim. Senönce dene olmazsa -e komutuyla sifirlayarak yukle.
  • 3utools ile hiçbir veri kaybetmeden, hem son hızda ipsw dosyasını indirebilir hem de tek bir tıklama ile iOS 13 yükleyebilirsiniz. Ben anlattığım şekilde yaptım. Öyle cmd falan gerek yok.

• Bende Apple ekosistemi (artık ne demekse :D) içinde birisi olarak iOS13'ü başarılı buldum. Facia olduğunu düşündüğünüze göre artık Apple ekosisteminde (bi gülme geliyo şunu yazarken) yeriniz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Yükleyecek misin betayı 12.3.1 baya stabil riske girmek istemiyorum ben hiç :D
    Beta profiliyle neden olmuyor onu anlamadım ben 11 ve 12 de böyle olmamıştı
    Açıkcası evet düşünüyorum

İos 12.4’e geçip kafa rahat takılmak varken belamı aramaya devam edeceğim

Ancak public beta bekliyorum. Developer beta çekilir dert değil :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj gece 3'te 69'da yattım, 1 saat önce kalktığımda 60 idi. Nereden gidiyor bu kadar anlamadım valla.
    Bende 6s+ var uslu uslu duracağım 12 de. Aslında model yükseltip 8 e geçmek lazım da malum fiyatlar bunun olmasına izin vermiyor.
    Yeni sürüm gelmişken de eski sürümde beklenmez ki arkadaş. Ne kadar dayanacağım bakalım.

• w00t. kullanıcısına yanıt
    Nasil yükleyebilirim bilgi verebilirmisiniz
    Konu açmışlar birkaç yükleme yöntemi var ancak konuyu açan arkadaş ilk mesaja ekleme gibi bi zahmete girmemiş eskiden konu açılınca bi özveri olurdu yükleme yöntemleri anlatılır

Profil le yüklenmiyor cmd ile hata veriyor 3utools araştırdım bette bişey bulamadım

• PC de değilim hatırladığım kadarı ile anlatayım. 3utools u indirip kurun. Firmware&JB sekmesini tıklayın. Sonra en başta Fast Flash dı sanırım en baştaki bölüme giriyoruz. Önceden inmiş ipsw varsa import diyip gösterin yoksa yanındaki Downloada basın. İndirme bitince de aşağıdaki Flash tuşuna basın bu kadar. YouTube da how to flash With 3utools yazarsanız var videolu anlatımı.

• Arkadaşlar ipados kullanan var mı? Geçen sene ucuz airlerden almıştım 1-2 ay sonra eşime verdim. ben de tekrar MacBook almak İstiyorum iş için sadece teamviewer ve Microsoft servera uzak masa üstü yapmam gerekiyor. Sizce macbookun yerini tutar mı klavye Mouse desteği gelirse?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.