Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 2 Ekim 2019; 20:31:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube uygulamasından bildirim geliyor ama SESİ çıkmıyor bildirimin.

Aynı sorunu yaşayan var mı veya bildirimlerde ses çıkıyor mu sizde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Daha önce bir yorumda iclouddan çıkış yapıp tekrar giriş yapınca düzelen bir arkadaş vardı. Basit görünüyor ama belki işe yarar.

• iPhone SE 13.1.2 batarya o kadar hızlı bitiyorki 2 saatte %80 den 20 lere düşüyor pil tasarruf modunu açarak çözebildim

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Onu denedim diye hatırlıyorum ama bir daha deneyim

• 13.1.2 stabil değil . 13.1.1 sen daha çok hata var. YouTube açıkken gelen aramadan ses çıkmadı. Ancak yeniden başlatarak sorun çözüldü

• 13.3 den evvel geçilmez.
    bir tane de tröl vardı hata yok diyordu. resmi sürüm çıkmadan bas bas bagrıyordu.
    hata dolu.

• 13'den sonra gelen her güncellemede performans daha kötüye gitti benim cihazda. ufak tefek çözülen buglara karşın performansın düşmesi..

Not: iPhone X

• Klaveden emojilere girdigimde olusturmus oldugum memojilerde gozukuyo ve cok yer kapliyo. Memojileri nasil kaldirabilirim ?

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende iPhone un kendi mail uygulamasında 5 posta ekli. Anasayfada en altsa gelince zaten ayrı ayrı hangi hesaba kaç mail gelmiş okunmamış durumda olan hepsini gösteriyor. Siz bildirim kısmında mı sadece istediğiniz adres görünsün istiyorsunuz tam anlayamadım sizin sorunu
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Iste bende göstermiyor. Mesela Mail uygulamasindan cikiyorum. Kirmizi „1“ isareti oluyor. Tekrar uygulamaya girince, hangi hesaba gelmis o „1“ Mail göremiyorum. Yani o hesabin yaninda herhangi bir sayi felan göstermiyor. Bu yüzden her hesabin icine girip bakmam lazim nerde bu yeni Mail diye.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Anladım şimdi. Bu mail sunucunuzla alakalı da olabilir. Denk geldiğim dönem oldu. Şimdilik Tüm gelenlere girip sol alttaki butona basarsanız okunmamış mesajı önünüze getirir. Onu kullanabilirsiniz sorun düzelene kadar.
  • chrome daki yer imleri telefona eş zamanlanmıyor ios 13 e geçtiğimden beri.
    windows taki apple ın tüm yazılımlarını sildim . sıfırdan kurdum fayda etmedi.
    çözümü var mı ?
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    iOS 12.4.1‘e geri döndüm. Ve hersey calismasi gerektigi gibi calisiyor. Yani iOS 13 ile alakaliydi. iOS 13 icin bi kac ay bekleme karari aldim.

• kruezberq kullanıcısına yanıt
    Ben de uyuz oluyorum nasil silinecegini bulursaniz benimle de paylasir misiniz?

• Arkadaşlar, Diğer klasöründe 5,3GB dosya birikmiş bunu sileceğiz çözüm bulamadım. Aynı durumda olan var mı, ne yapmalı?

Cihaz: iPhone 7 (32GB)
    iOS: 13.1.2
    Sistem: 5.23 GB
    Diğer: 5.3 GB
  • 7 plus. İlk yüklediğimde iyi gibiydi ama acayip acayip sorunlar var. İlk defa iOS un zıçtığını görüyorum. Yüklemeyin. Net

• Şaka gibi. İlk defa iOS u kapatıp açmam gerekiyor. Telefon yavaşlıyor ve ısınıyor. Kapatıp açınca hızlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 3 Ekim 2019; 6:49:32 >
  • Mesajlara dan birine mesaj yaza girin. Memojileri açın. Sizin oluşturduğunuz memojiyi tıkladığınızda sol üstte 3 nokta işareti çıkacak klavyede. Oradan düzenleme ve silme yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CimbomOldBoys kullanıcısına yanıt
    Mesajlara dan birine mesaj yaza girin. Memojileri açın. Sizin oluşturduğunuz memojiyi tıkladığınızda sol üstte 3 nokta işareti çıkacak klavyede. Oradan düzenleme ve silme yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.