Şimdi Ara

iOS’dan Androide Geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bu konuda kararsız kaldığım için yardımınıza ihtiyacım var. Uzun yıllardır İOS kullanıcısıyım sırasıyla 5s 8plus 11 12pro kullandım şu an 14pro kullanmaktayım 5s ve 8plus arasında 1 kez android deneyimim oldu çok önce Apple ekosistemi üzerine AirPods ve Apple TV var sadece yardıma ihtiyacım olan konu 14prodan S23 Ultra geçilir mi, geçiş yapmayı isteme sebebim iPhone sadeliğinden ve kapalı bir işletim sistemine sahip olmasından aynı zamanda uzun yıllardır kullanmış olmaktan sıkıldım, Android özgürlüğüne s23 Ultra ekranı büyüklüğü kalemi eklenince Android cephesine kayıyorum, telefon kullanma alanım film dizi, oyun, manzara ve işim gereği gıda fotoğrafları çekmek üzere. Sosyal medyayı günde yarım saat belki kullanıyorum fotoğraf video paylaşmıyorum belki 10 günde 1 manzara fotoğrafı atarsam o kadar. Mevcut telefonum bu şekilde kullanımda 1 günü rahatlıkla çıkartıyor Apple stabilliği ve değer kaybı konusu işin içine girince İostan ayrılmak istemiyorum 1 seneye pişman olurum korkusuyla çünkü en son android kullandığımda 1 senede ciddi performans kaybı yaşıyordu android değiştirirsem minimum 4 sene kullanırım diye düşünüyorum bu bilgiler doğrultusunda cevaplarınızı bekliyorum herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.

Bende sizin gibi düşünüyordum. 4 cihaz değiştirdim.. Apple 4S ile

başlayan yolculuğum Apple 8 Plus ile sona erdi. Samsung S23 Ultra'ya tanıtım

olur olmaz hayran kaldım ve lansmana özel saat hediyesiyle geçmiş oldum.

Geçmeden, Android dünyasına geçersem pişman olur muyum olmaz mıyım diye çok

düşündüm. Ama Android artık o eski Android olmadığını kullananlardan

biliyordum. Şubat 2023 te aldım şimdi Ekim ayındayız. Telefonunu gerçekten

kullanım olarak çok harika yapmışlar. Kameranın çok kaliteli olması ve S-Penin

bu bu telefonda olması telefonu rakipsiz yapıyor. İnsan eline alınca kaliteyi

hissediyor zaten. Telefonu ilk başta aldığımda ekran koruyucularına çok para

verdim. Ekranı neden kavisli yaparlar diye anlam veremedim. Hangi ekran

koruyucuyu taksam kenardan kalkmaya başlıyor. Bu rahatsızlığımı Samsunga

söylüyorum. Bunların ekranı çok sağlam ekran koruyucuya gerek yok diyorlar.

Garanti ediyor musunuz diyorum yok diyorlar. En son çare olarak XİOAMİ REDMİ

NOTE 10 PRO'nun cam ekran koruyucunu taktım kenarlardan az bir boşluğu oluyor

ama en azından ekranı sağlama alıyoruz. Parmak izide okumuyor tabi cam ekran

biraz kalın olunca.

Sonuç olarak, Appleden iyiki Samsung S23 Ultraya geçmişim diyorum.

• hozyazici18 H kullanıcısına yanıt

Kardeşim sen daha tam olarak alisamamissin. Kavisli ekrani ilk ciktigindan beri çeşitli galaxy modeller kullandim. Senin tam tersine neden bütün markalar bu sekilde yapmiyor anlamiyorum. Full ekran hissiyati veriyor duz ekranlar çok kötü gorunuyor. Alisinca vazgecilmez birsey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende s24 ultra çıkınca 14 prodan geçsemmi diye düşünüyorum. ama ekran koruyucu vr kılıf kullanmam gerek. ekran koruyucu tam kapatan bulunmazmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 17 Ekim 2023; 23:22:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hozyazici18 H kullanıcısına yanıt
    Yardım ve görüşleriniz için teşekkür ederim ancak 8plus gibi bir telefondan s23 ultra gibi bir amiral gemisine geçiş sonucunda memnun kalmamak galiba imkansız size katılıyorum android artık eski android değil bunu 5 sene güncelleme garantileri ile bariz belli ediyorlar ekran konusunda İp14 Proda dahi Fhd ekran varken s23U Qhd ekranı ile çok önde ancak 2 üst düzey cihazda geçiş için tedirginim henüz geçiş yapmadım s24 tanıtımına az bir zaman kalmışken beklemeye değer mi bilmiyorum s24 için exynos işlemci olacağı söylentileri dolaşıyor Samsung’un bu işlemciyi ne kadar geliştirdiğini henüz muamma bu seviyedeki telefonları uzun soluklu kullanım için tercih edeceğim için tek kurşunumu boşa atmak istemiyorum tabiri caizse yorumunuz çok yardımcı oldu ancak dediğim gibi 8plus zaten s23Ultranın rakibi olabilecek bir telefon değil biraz daha üst iPhone modellerinden geçiş yapanlar var ise sizin yardımınıza basamak ekleyebilirler teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.