Şimdi Ara

Ios Beta Expired Uyarısı (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonumda ios 7.1 beta 4 veya beta 5 yüklüydü. bir aydır da sıkıntısız kullanıyodum. bu sabah telefonda ios beta expired uyarısı ile karşılaştım. telefonda acil arama dışında hiç bişey yapılamıyodu. itunes a baglayıp ios7.0.4 e geri döneyim dedim ama itunes telefon ile baglantı kuramadı. telefon brick gibi bişey oldu sanırsam. icinde de kaybetmek istemediğim resimler ve videolar var. nasıl çözebiliriz bu sorunu?

• Korkmana gerek yok, icloud yedegin varsa sorun olmaz telefonunu dfu moda'a sokup 7.0.4 surumunu indir cihazina uygun restore et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icloud 5gb ama benım foto ve videolar 9gb :(
  • 7.0.4'e dönebilirsen devrim yapmış olursun.

(Bkz: iOS 7.0.6)
  • Başlık açıp kirletmektense burdan sorayım bende bir soru ios7.0.4 te yedek alıp betalarda gectim (7.1) simdi o yedekten sonra bayag degisiklik oldu...telin suan ki halini nasıl final sürümde kullanabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk777

Başlık açıp kirletmektense burdan sorayım bende bir soru ios7.0.4 te yedek alıp betalarda gectim (7.1) simdi o yedekten sonra bayag degisiklik oldu...telin suan ki halini nasıl final sürümde kullanabilirim?

Bir şey yapmanıza gerek yok. Şu an betadaysanız normal sürümde bile değiştirmenize gerek kalmaz ki zaten.

• Ohan kullanıcısına yanıt
    Cevabinizi anlamadım sanırım daha açıklayıcı yazmam gerekiyor.7.0.4 ten betaya geçtiğim sure zarfında tonla uygulama indirdim mesajlastim ayarlarda degisiklik yaptım.telde 200 kadar uygulama var ve bunların en az 25 30 unu silip bir okadar yuklemisimdir.daha once betaydayken yaptıgım yedekleri final sürüme yükleyemedim.kisacasi telin suan ki halini backup olarak final sürüme geçirmenin yolu var mı diye sormuştum varsa hangi uygulamaları bırakıp hangilerini silmiştim vs uğraşmak istemiyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk777

Cevabinizi anlamadım sanırım daha açıklayıcı yazmam gerekiyor.7.0.4 ten betaya geçtiğim sure zarfında tonla uygulama indirdim mesajlastim ayarlarda degisiklik yaptım.telde 200 kadar uygulama var ve bunların en az 25 30 unu silip bir okadar yuklemisimdir.daha once betaydayken yaptıgım yedekleri final sürüme yükleyemedim.kisacasi telin suan ki halini backup olarak final sürüme geçirmenin yolu var mı diye sormuştum varsa hangi uygulamaları bırakıp hangilerini silmiştim vs uğraşmak istemiyorum:)

Şimdi betadasınız ya final dahil tam sürüm çıkana kadar telefonun yedeğini almayın alırsanız da dediğiniz gibi kullanışsız oluyor. Tam sürüm çıkınca telefonunuzu bir daha yedeğini alın sıfırdan kurunca da o yedeği kullanın bir şey kaybetmezsiniz veri olarak. Umarım bu sefer doğru anladım.

• Ohan kullanıcısına yanıt
    Aynen:) fakat bu dediğinizi yaptığımda sorun çıkarmıştı uyumlu degil yedek gibi bisi söylemişti iOS 6 betalarda ve iOS 7 betalarda birer kez denedim belkide ben bi hata yaptım tesekkur ederim yardım icin:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.