Şimdi Ara

***iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
26
Favori
20.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enevre

İphone nin bu güzelliği var birde değil mi bu kadar yüklü uygulama olmasına rağmen şarja etkisi olmuyor pek. Sen bunları androide yüklesen bu kadar yandın o zaman şarj sabahtan akşama zor yeterdi bence orda durduramıyorsun

Evet ios'un Android'den bir farkı da bu 260 adet uygulama yüklü ve hız olsun şarj olsun boş bir fabrikasyon iphone ile hemen hemen hiç fark yok. Bizzat test de yaptım saliseler ile geri kalıyor kimi zamanda aynı. Bu kadar uygulamayı Android'e yüklesen telefon açılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler , mesajı editledim . 6.maddeyi öyle büyük bir keyifle yazmışım ki hocam , ismini atlamışım . Evet elimden geldiğince filmleri takip etmeye çalışıyorum :)
    Edit : 6.Madde : Mubı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarokvakti -- 3 Şubat 2017; 13:33:4 >
  • Başlıkta benimde katkım olsun 😉 Herkese hayırlı cumalar 😊
    ***iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brs_lfc -- 3 Şubat 2017; 14:4:52 >

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Şarj için başka şeyler yaptınız mı hocam? Mesela sirinin şarja çok etkisi var mı kapatıyor musunuz? Yada hareketi azalt seçeneği var onu uyguluyor musunuz?
  • quote:

Şarj için başka şeyler yaptınız mı hocam? Mesela sirinin şarja çok etkisi var mı kapatıyor musunuz? Yada hareketi azalt seçeneği var onu uyguluyor musunuz?

Hareketi azalt (parallax efekti) kesinlikle kapalı tutuyorum. O animasyonlar en büyük sarfiyatı harcıyor kuşkusuz. Konum servislerinde sadece ihtiyacı olan uygulamalara izin veriyorum. Hücresel bağlantı tipinde şebekenin çekim gücüne göre lte, 3g arasında geziyorum. Sinyal gücü tek çekim veya iki çekim olduğu durumlarda telefon muazzam bir enerji harcıyor sinyal yükseltmek için. Şebeke çekim oranı yüksek tutulmalı. Metro, marmaray veya ıssız bir konumda bulunduğumda telefon çekmeyecek durumda ise uçak moduna alıyorum. Yine geceleri arama gelmeyeceğinden uçak moduna alıp wifi açarak kullanıyorum. Bu şekilde radyasyon zararıda bir nebze azalmış oluyor. Saydamlığı kapatma ve arka planda uygulama yenilemeyi sadece gerekli uygulamalara açmak da etki sağlıyor. Ayda iki kez bataryayı tamamen bitirip %100 oranında dolduruyorum. Bunun dışındaki dönemlerde her fırsat bulduğumda şarja takıyorum. Batarya içerisindeki hücreli mümkün olduğunca dinamik ve canlı tutmak için bunlar önemli. Telefon ışığınıda otomatik ayarlamayı kapatıp elle manuel ayarlamanı öneririm. Bu şekilde aklımda olmayan diğer özellikleri de kullanarak diğer fabrikasyon cihazlara göre %30 oranında bir artışım mevcut

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dedikleriniz çoğunu yapmışım zaten de su saydamlığı azalt efektini uygulamıyorum oda kalsın dedim fazla da kısmaya gerek yok çünkü görünümü hoş olmuyor açık olunca bence Dock kısımı falan da güzel duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

Her dh ye girdiğimde şifre yazıyorum hesabın hep açık kalması için ne yapmam gerekiyor ?

Safari'de özelden giriyorsanız özeli kapatın. Eğer zaten normal şekilde kullanıyorsanız Ayarlardan Safariye onun ardından da parola kısmından ekleyebilirsiniz. Otomatik doldurunda açık olmasına bakın lütfen.
  • ***iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelReyLana -- 3 Şubat 2017; 14:58:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İphone nin bu güzelliği var birde değil mi bu kadar yüklü uygulama olmasına rağmen şarja etkisi olmuyor pek. Sen bunları androide yüklesen bu kadar yandın o zaman şarj sabahtan akşama zor yeterdi bence orda durduramıyorsun

Maalesef Android'te öyle bir durum var. Geçen sene heves edip Note 5 almıştım pilinden memnundum ancak hoşunuza giden bir widget oluyor kuruyorsunuz telefonun pilini inanılmaz sömürüyor. Bir de yoğun uygulama kullanıyorsanız telefon ilk haline göre çok değişiyor. Ancak iPhone'larda böyle bir durum yok ve bu da bize esasında herşeyden daha çok yazılım uyumunun önemli olduğunu tekrar gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs_lfc

Başlıkta benimde katkım olsun 😉 Herkese hayırlı cumalar 😊

Hayırlı cumalar. Katkınız için teşekkür ederim. Duvar kağıdınızı paylaşabilir misin. Ayrıca fotoğraf klasörünüzde ki yukarıda yazımda olmayan uygulamalardan bahseder misini? Son olarak WaterMinder hakkında da bilgi paylaşırsanız sevinirim.

• Soru : "Aloha demişsin.Örnek veriyorum indiriğim müzikleri felan nereye atıyor.Ve sonradan bunları paylaşabiliyormuyum misal whatsapp gibi."

Herkesin yararlanması için buradan cevap yazıyım dedim. Kusura bakmayın çok özel bir durum değildi. Aloha üzerinden örneğin mp3 indirdiniz bu dosya Aloha içindeki Music kısmına atar. Daha sonra bunu paylaşmak isterseniz üzerine basılı tutunca paylaş işlevini göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 3 Şubat 2017; 15:4:2 >
  • Farklı bir dizilişe sahip benim iPhone.

***iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım******iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım******iOS Ana Ekran ve Uygulamalarımızı Paylaşalım***

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Bu Aloha o kadar harika ki , Buffini yıllardır bilip zaman zaman kullanan biriyim fakat Aloha'nın hızına hayret ettim . Vikings in sezon finali bölümü eklenmişti dün akşam izleyememiştim . Dizipuba girip açınca indire bastım ve 600 mb lik veriyi bile ciddi anlamda hızlı indirdi internetim hızlı fakat normalde çok bekletirdi yine de . Artık bu hızda olursa hep filmleri bile evde indirip indirip izlerim sık sık . Üstelik paylaşma seçenekleri de cabası . Edit : İndirdiğim videoyu fotoğraflara taşıdım çokta iyi oldu çokta hoş oldu

Not / normalde indirip izleyen biri değildim bekletiyor veya arka planda indirme olmuyor diye yanaşmıyordum . Bu sorun çözüldü :)

Not 2 / Android belli zamandan sonra baş ağrıtıyor ben buna eminim , sizi daha önceden tanıyorum nickten fakat çıkartamadım bir türlü ya hayırlısı. Yıllarca Note 2 , 3 ve 4 ü sıfır alarak büyük paralar verdim ve çok üzüldüm sonucunda . İnsan kendi dünyasını kendine göre düzenlemeyi sevse de ( kaldı ki rusya romlu ve rootlu kullanırım ben tam bir aktif kullanıcıydım ) bir süre sonra doyuma ulaşıyor ve sadece diyor ki "artık stabilite ve işlerimi halletmek istiyorum" ..

Konu güzel güncellik kendiliğini korumalı beyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarokvakti -- 3 Şubat 2017; 15:37:39 >

• Alper kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gördüğüm en farklı uygulama dizilişi. Sevdim bunu 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alper kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranındaki duvar kağıdını koyabilirmisiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Direkt uygulamanın ismini söyleyeyim bunun gibi çok duvar kağıdı var orada. Hem buraya atınca çözünürlük kaybı da oluyor.

Uygulamanın adı: WLPPR
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Bir nevi kurumsal ajanda uygulaması hocam. O gün katılmanız gereken toplantılar, üniversite vs. eğitim kurumları için örnek verecek olursak ders programı, sınavlar gibi bilgileri size özel olarak gösteren, gayet güzel bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Direkt uygulamanın ismini söyleyeyim bunun gibi çok duvar kağıdı var orada. Hem buraya atınca çözünürlük kaybı da oluyor.

Uygulamanın adı: WLPPR

Harikaymış hepsi. Tam benim aradığım şeyler bunlar. Teşekkür ediyorum

oyunlar:mario,war friends,warp shift,dawn of titans(favorim),sharkolik(çalan şarkıyı bulma oyunu)

wallpaper sistemin kendi fotoğraflarından

bu arada çok güzel bir konu olmuş teşekkürler umarım daha fazla kullanıcıya ulaşırız

Bendende bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 3 Şubat 2017; 18:33:18 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.