Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karnı aç olanlar kendilerini belli ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Şuan 6 Plus kullanıyorum ben yurtdışından daha ucuza aldım. 6S Plus çıkınca onu da alıcam bunu satıp. Maddi durumum kötü olsa gidip de almazdım bu telefonları.
  • Yav konuyu nerden nereye getirmişsiniz,sidik yarışları başlamış yine.
    Onu bunu bırakında ios9 saat kaçta gelecek bugün?
    iphone 5s kullanıcısı olarak yükseltmeyi düşünen var mı?,
    Ben güç tasarruf modunu merak ediyorum.
    Eğer telefonu şuan ki haline göre yavaşlatmayacaksa geçmeyi düşünüyorum.
    Sürüm 8.4.1

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

cihaz nedir? bende kopma olmuyor da cihaz uzun süre bekleme konumunda kapalı kalırsa wi-fi bağlantısı kesiliyor.ekranı uyandırır uyandırmaz da geri bağlanıyor. kopma dan kastın bu mu

benim modemle alakalı herhalde

kullanırken bi anda gidiyor ayarlara gidiyorum görüyor ama girmiyor falan sonra geri geliyor değişik
  • Arkadaşlar önceden soranlar olmuş olabilir ama ben tekrar sorayım. 5, 5C ve 5S için yükleyenler varsa 8.4.1 sürümüne göre farklar nelerdir ? Performans ve batarya konusundaki görüşlerinizi almak istiyorum. Duruma göre akşam güncelleme geldiğinde yükleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

cihaz nedir? bende kopma olmuyor da cihaz uzun süre bekleme konumunda kapalı kalırsa wi-fi bağlantısı kesiliyor.ekranı uyandırır uyandırmaz da geri bağlanıyor. kopma dan kastın bu mu

benim modemle alakalı herhalde

kullanırken bi anda gidiyor ayarlara gidiyorum görüyor ama girmiyor falan sonra geri geliyor değişik

Benim de öyle sanırım kopma oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Yav konuyu nerden nereye getirmişsiniz,sidik yarışları başlamış yine.
    Sürüm 8.4.1

20:00

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yav konuyu nerden nereye getirmişsiniz,sidik yarışları başlamış yine.
    Sürüm 8.4.1

Bende saatini merak ediyordum. Arkadaş 20:00 demiş. Cihazım 5s. Çıktığı gibi yüklemeyi düşünüyorum. 8.4.1 pil konusunda o kadar kötü ki pili iyi olsunda ne olursa olsun moduna geldim.

• Hiç sorma 8.3 den çok memnunken final sürümü diye güncelledim,8.3 e göre cidden daha fazla şarj yiyor.
    gece yatarken %100 bırakıyorum sabah kalktığımda 90 a kadar iniyor
  • 8.4 den hiç memnun değilim pil olarak. Çıksın artık.
  • quote:

Hiç sorma 8.3 den çok memnunken final sürümü diye güncelledim,8.3 e göre cidden daha fazla şarj yiyor.
    gece yatarken %100 bırakıyorum sabah kalktığımda 90 a kadar iniyor

Bende 8.3 te en iyi performansı aldım. Sonra jb yüzünden 8.4 e yükseltmek zorunda kaldım. Bir gıdım bi batarya performansında azalma hissettim ama psikolojiktir dedim. Sonra Arkadaşlar 8.4.1 e güncelle, ufak bi güncellemeyle bile hallediliyor batarya konusu dediler. Bende gittim güncelledim.
    Sonuç ne mi ? İos 8 tarihinin en kötü şarj performansını alıyorum şimdi. Normalde geceden 100 de bıraktığımda sabah 100 de alırdım. Biraz kurcaladiktan sonra 99 olurdu.
    Şimdi 100 de bırakıyorum, sabah kalktığımda 90 civarında alıyorum telefonu.
    Frame düşmesi falan umrumda değil. Çıkar çıkmaz güncelleyecem ben ios 9 a.
    Apple dan umutluyum ios 9 için. Madem arayuzu çok değiştirmediler demek ki başka konulara yogunlasmislar.
    Onlarda bunu söyledi zaten.
    Artık tek yapacağım şey akşamı beklemek

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bu mesajım sana ve olumsuz cevap yazan diğer üyelere: zira cebinde parası olmadığı halde taksit yükü altına girme pahasına, hani şu Android fanboylarının hep söylediği gibi "hava atacam diye" iPhone alanlar bir bir dökülmüş mesajıma...
    Haklısınız, banane.. Ister aç gezin; Isterseniz de avans çekmek faizsiz nasıl olsa diye geleceğinizi ipotek altına alın.
    Orada ben yalnızca kendi fikrimi belirttim. Sizlere yapmanız gerekeni söylemedim! Çevremde de var sizler gibi (!) tipler.. Sonuçta onlara da laf anlatamıyorum zira at gözlükleri takan aslında sizlersiniz.
    Herkesin, Herşeyin en iyisini ve istediği metayı kullanmaya Hakkı var ve ben dahil kimse buna bir şey diyemez. Tabiiki imkanları dahilinde.. Örneğin bir telefona verdiği para adama koymuyorsa kimse laf söyleyemez bu duruma.. Para onun zevk onun. Benim gibilerin Lafı daha çok içinde bulunduğu duruma bakmaksızın lüks yaşama özenenedir. Zira özellikle buradan (Almanya) baktığımda Türk gençleri aşırı derecede Özenti gibi duruyor. Türkiye de kaldığım zamanlarda da aynı gençleri hep kendi pembe dünyalarında yaşıyor buluyorum zaten.
    Sizleri pembe dünyanızla ve klavye başındaki cesaretinizle baş başa bırakıyorum gençler...
    Bravo size..
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 16 Eylül 2015; 17:52:26 >

• Malesef ki bendede aynı sorun var 8.3 ten gayet memnundum 8.4 te iyiydi fakat 8.4.1 le ancak 6 saat görebiliyorum Wi-Fi ile mesala akşam 98 de falan bırakırsam sabah 90 na kadar iniyor Malesef ki bende çıkar çıkmaz yükleyecem frame problemleri umrumda değil zaten 9.1 çıkmadan frame problemini çözecek Güncelleme yayınlarlar.Pil tasarrufu bakalım ne kadar etkileyecek.Bu arada tel ip6 merak edenler için

• şu anda 9.1 yüklü, bu akşamki final sürümünü ota'dan yükleyebilir miyim ?
  • Kaldı bir buçuk saat

Edit: yükleyemezsiniz. Restore gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suuyurbendeuyurum -- 16 Eylül 2015; 18:31:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi restore işlemini nasıl yapacağız ? Telefondan güncelledikten sonra yedek alıp sıfırlayıp tekrar yedeği kurarak mı ? Restore yapınca 8.4.1'deki yedek 9'da çalışır mı ?
  • Tam 8 de mi çıkar?

• GM yayınlandı. neden bekliyorsunuz ki?

indirin kurun gitsin yahu

ilginç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S'de 8.4 sürümü yüklü, pil süresinden hiç memnun değilim. Tasarruf modu geleceği için hemen ios 9'u yükleyeceğim. Her geçen sürümde pil süresi kısalıyor, bakalım bu nasıl olacak.
  • son yarım saat :) GM ile aynı mı olacak yoksa farklı bir final sürüm mü gelecek, tahminleri alalım
  • 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.