Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 8.4.1 kurabileceğiniz en stabil, en hızlı ve en iyi şarjı dayanan sürümlerden biri, 8.4.1'e geçin ve uzun süre bu sürümü yükseltmeyin diyorum.

iOS 9 çıktığında 8.4.1'e göre çok çok geriden başlayacak stabilleşmeye ve sıkıntılar yaşayacağız o yüzden iOS 9.1-9.2'ye kadar sürümünüzü güncellemenizi tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erayyo kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şarkıyı kesmeden düzenlemeden nasıl zil sesi olarak ayarlayabilirim.bu yeni müzik uygulamasıyla şarkıya tıklıyorum zil sesi olarak değiştir falan çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha cikali 1 gun olmus bu kaniya nasil vardin

• Bugün güncelledim fakat daha önce kullandıgım ( yan sanayi ) şarz kablosunu bu güncellemeden sonra kullanamıyorum güncellemeden önce sorumsuz kullanıyordum sizdede boyle bur durum oldumu
    Diğer hiç kullanılmamış şarz kablolarıda denedım alttaki resimdeki uyarıyı veriyor orjınal kablodan baska kabul etmiyor telefonum iphone 6
    iOS 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralferdiabi -- 15 Ağustos 2015; 8:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanozen93

iOS 8.4.1 kurabileceğiniz en stabil, en hızlı ve en iyi şarjı dayanan sürümlerden biri, 8.4.1'e geçin ve uzun süre bu sürümü yükseltmeyin diyorum.

iOS 9 çıktığında 8.4.1'e göre çok çok geriden başlayacak stabilleşmeye ve sıkıntılar yaşayacağız o yüzden iOS 9.1-9.2'ye kadar sürümünüzü güncellemenizi tavsiye etmiyorum.

İos 9 icin bisey diyemem fakat 8.4.1 8.4ten daha fazla kullanim suresi sunuyor net . Cihaz 5s

• quote:

iOS 8.4.1 kurabileceğiniz en stabil, en hızlı ve en iyi şarjı dayanan sürümlerden biri, 8.4.1'e geçin ve uzun süre bu sürümü yükseltmeyin diyorum.

IOS 11 e kadar guncellemeyelim arkadaslar, stabilite sorunlari olur falan

• 8.4.1 de hiç bir fark görmedim. Apple music aktif olmuştur diye bekledim ama oda yok. gereksiz bir güncelleme
  • quote:

iOS 9 ilk sürümünde sıkıntılı olsa dahi bir çok kisi güç tasarruf modu için iOS 9'a geçer diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 15 Ağustos 2015; 11:42:22 >
  • iOS 9 [ANA KONU]

arkadaşlar benim de mini 2 retina'ya nazar değdi galiba :) 8.4.1 e güncelledim aktifleme ekranını geçtim altta böyle siyah bi çizgi belirdi, restore ettim nafile, sanırım donanımsal bir sıkıntı, siz ne diyorsunuz?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    donanımsal sıkıntı öylemi olur bende de var problem yok.Sen herhangi bir şarkıyı nasıl zil sesi olarak atayabilirim biliyormusun

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

donanımsal sıkıntı öylemi olur bende de var problem yok.Sen herhangi bir şarkıyı nasıl zil sesi olarak atayabilirim biliyormusun

Önce şarkıyı zil sesi yapman lazım goole "ios zil sesi yapma" yazıp arat bir çok video vardır
  • sen bu çizgiye normal mi diyorsun şimdi :) iyi kötü bir cevap yazmışsın ama bilmeden yazmışsın,üstünkörü..bak bakalım senin telefonda veya tablette var mı öyle bir çizgi..

senin soruna gelince..

ben de bilmiyorum..
    Baktım var?

resmen kendini anlatmışsın bilmeden üstünkörü yazmışsın.Aynı bar bende de mevcut alt kısmı bar içine almışlar mantıklı.Bunun donanımsal bir hata olduğunu nasıl düşündünki ekranın ortasında falan olsa haklısın ama bildiğin alt kısmı ekran geçişlerinde sabit kalan kısmı gri arkaplan koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 15 Ağustos 2015; 14:47:01 >
  • iOS 9 [ANA KONU]

kırmızı ile işaretledim sorunlu alanı, bu kısım yoktu daha önce. ne zaman 8.4.1'e güncelledim akşamında bu hali aldı, restore da fayda etmedi, pupa'ya verdim servise. oradaki eleman da evet iç ekranda sorun var dedi servise aldılar, sende de aynı durum var ise sorun olabilir,geçiştirme bence.
    bende i6 plus var öyle bir çizgi yok bence büyütülecek bir sorun yok gibi ama sen bilirsin

Bütün ekranlarda mi var yoksa sadece ana ekranda mi?

• ekranın kendinde var,aniden belirdi ben de cuma gecesi fark ettim. dün de pupa'ya verdim servise, eleman ekranda sorun olduğunu değişeceğini söyledi..bıraktık bakalım ne olacak.

kendi kendine de nasıl oldu orası muamma..ne düşürdüm ne darbe aldı cihaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 16 Ağustos 2015; 12:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

8.4.1 pil daha fazla dayaniyor sanki .Oyle hissettim tabi biraz daha kullanmak gerek

İsinma konusunda bi fark goremedim fakat telefon kesinlikle sarji daha iyi gidiyor

KullAnım süresi ne kadar bende 8.4 te 6 saati biraz geçiyor mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

8.4.1 pil daha fazla dayaniyor sanki .Oyle hissettim tabi biraz daha kullanmak gerek

İsinma konusunda bi fark goremedim fakat telefon kesinlikle sarji daha iyi gidiyor

KullAnım süresi ne kadar bende 8.4 te 6 saati biraz geçiyor mesela

saat olarak bılemıyorum fakat genel kullanımda hissedilir fark var . 8.4te biraz daha su gibi giderdi şimdi özellikle uyku modunda daha iyi gidiyor.
  • Güncelleme gelince aklıma geldi de Apple Music ile ilgili gelişme var mı?
  • 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.