Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Egemek reseller'a yarın cihazı götüreceğim hocam, size son bir soru daha sorayım pm'iniz kapalı olduğu için burdan rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Şimdi cihazda 40gb yakın dosya vs. var, ben bunları bilgisayara kaydedip kaydetmediğimi nasıl kontrol ederim? iTunes'dan yaptım fakat bilgiler önemli olduğu için emin olamıyorum. iCloud yedekleme yapamıyorum çünkü kapasitem çok yüksek iCloud için fazla dosyam var. Sadece 10000 fotoğraf var. Eğer kişiler ile birlikte yedek aldığıma emin olursam sıfırla yapayım diyorum hocam nasıl kontrol ederim ya da ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Egemek reseller'a yarın cihazı götüreceğim hocam, size son bir soru daha sorayım pm'iniz kapalı olduğu için burdan rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

Şimdi cihazda 40gb yakın dosya vs. var, ben bunları bilgisayara kaydedip kaydetmediğimi nasıl kontrol ederim? iTunes'dan yaptım fakat bilgiler önemli olduğu için emin olamıyorum. iCloud yedekleme yapamıyorum çünkü kapasitem çok yüksek iCloud için fazla dosyam var. Sadece 10000 fotoğraf var. Eğer kişiler ile birlikte yedek aldığıma emin olursam sıfırla yapayım diyorum hocam nasıl kontrol ederim ya da ne yapmalıyım?

Yedeğinizin içini açarak kontrol edebilirsiniz. Bunun için iBackupbot uygulamasını kullanmalısınız.http://www.icopybot.com/download.htm

Diğer fotoğraf ve videolarını aktarma yöntemleri çok basit.
    iPhone bilgisayara bağlandığında Windows bağlanan cihazla ne yapacağını sorar.
    Windows Fotoğraf ve video aktarma uygulamasıyla aktarabilirsiniz.
    Yada Bilgisayarım içinde cihazınız gözüküyorsa fotoğraflarını oradan bilgisayarınıza KOPYALAYABİLİRSİNİZ.

iTunes eşzamanlasını kullanmak ta bir yöntemdir.
    Cihazı iTunes'a bağladıktan sonra sol üst yukarıdaki cihazın ikonuna dokunun.
    Açılan sayfada soldan "fotoğraflar"ı seçin ve eşitleme klasörü olarak boş bir klasör oluşturup o klasörü seçin. Eşitle butonuna bastığınızda fotoğraflarınız bilgisayara aktarılacaktır.

Siz siz olun tek bir cihazda fotoğrafları tutmayın. Benim en değerli 3-4 yılım yok oldu.

• iOS 9.3.5 Yayınlandı :)
  • Aynen 9.3.5 yayinlandi:))))₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 9.3.5 yayınlandı. Aynı zamanda 9.3.2 ve 9.3.3'ün imzaları da kapatıldı. Apple çalışıyor.
  • İphone 5S 9.3.4 - 9.3.5 deneyen yorum yazarsa sevinirim ayrıca 9.3.5 ile ne değişmiş bilen yazabilirmi?

• JB ciler ağıt tutuyordur şimdi Apple 20 gün arayla açıkları kapattı 9.3.5
  • 9.3.5 ile ne değişmiş arkadaşlar? Yarın Dfu mode alıp 9.3.4'dü baştan veya 3.5'i kurucağımda ona göre ipsw indireceğimm.

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    iOS 10'da yap o dediğini bence. Ki ben de öyle yapmayı düşünüyorum. 9.3.5 sadece güvenlik güncelleştirmesi. JB açıklarını kapatıyor Apple.
  • 10 ne zaman tanıtılacak hocam iphone 7 ile birliktemi çıkıcak. Eğer bataryada bir artı varsa geçiyim diyecektim güvenlik güncelleştirmesi ise dursun.

• 9.3.5'i OTA'dan indirip deneyelim bakalım.
  • 9.3.5 sadece güvenlik güncellemesi mi arkadaşlar? Nelerin değiştiğini (changelog) nerden görebiliriz?

• Merhabalar internette biraz baktım bulamadım , bulamadığım için yazıyorum da telefonumu yeni yazılımları güncellemek istemiyorum tvos beta profili gibi birşeylerden bahsedilmiş net bilen bir kişi var ise mesaj olarak ya da buradan paylaşabilirmi acaba teşekkürler
    Denemeden bilemezsin.
    Önemli bir güncelleme.https://9to5mac.com/2016/08/25/ios-9-3-5-serious-security-fix/
    İki hafta sonra iPhone 7 ile birlikte çıkar diye düşünüyorum. Betalardan gayet memnun herkes umarım söylendiği gibi olur.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Ne yazıyor burda ingilizcem yok hocam. Şarj %34 kurucaktımda şarj az kaldı. Neyse artık %100 olunca kurar yarında bir dfu mode alıp atarız ama bu dfu mode'den korkuyorum. 9.3.5 umarım bataryada biraz iyileştirme olur.

• Varsa deneyenler yorumları alalım daha bugün temiz temiz kurmuştum ya son sürüm 9.3.4 olur diye

• Güncellemenin içeriği buyrun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 9 [ANA KONU]

Teşekkürler hocam. Performans ile ilgili birşey yok sanırım, otodan kurayım ozaman artık ios 10 gelince dfu ile temiz kurulum yaparım.

• biz de hep son son diyoruz adamlar son anda fırlatıyor güncellemeyi :)
  • 
Sayfa: önceki 15871588158915901591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.