Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

Benchmark skorları sıcak cihazda farklı çıkar. Mesela birde iki kere üst üste Benchmark yaparsanız ikincisinde ram boşaltıldığı için ikinci testte skor yüksek çıkar.

Hmm hocam herkes biraz yavaş yazmış 9.33 e göre videoysa baktım 1-2 saniye geç giriyor oyunlara filan işlemciden dolayı fark olabilir 6s le yaptım hocam ben test çok seri giriyor normalde çünkü bana öyle gelmişti olabilir 1-2 saniye fark bile uygulamalarda

Videolara inanmayın özellikle 1-2 saniye gibi uçuk rakamlar asılsız, Apple'a topu diktirir.

Yani zaten 10 gelicek uçuyor yükledim geçenlerde

iOS 10'da animasyonlar az donanım isteyen yapısıyla baştan yapılmış. Bu nedenle iyi olacak gibi. Telefonun şarjı dolsun bir yedek alıp tekrar yükleyeceğim.

Aynn hocam çok hızlı animasyonlar net hızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet öve öve bitiremiyor iOS 10'u ben de uzunca bir süre 9.3.4 de kalırım diyordum ana bu gidişle çıktığı gün geçicem gibi

Bu arada sürüm düşürme asla gelmez, ütopik bir olay, beklentiniz olmasın bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Millet öve öve bitiremiyor iOS 10'u ben de uzunca bir süre 9.3.4 de kalırım diyordum ana bu gidişle çıktığı gün geçicem gibi

Bu arada sürüm düşürme asla gelmez, ütopik bir olay, beklentiniz olmasın bu konuda

bende meraktan indiriyorum şuan .
    dene bence. geri dönebilirsin.
  • gecen sene burada, bugunlerde bu topicde yazan arkadaslar ozellikle "IOS 10 super" diyenler, acaba IOS 9 icin ne diyorlardi bunu merak ediyorum. cunku bu IOS 9 serisi benim bildigim bugune kadarki en berbat IOS surumudur.. 9.3.4 de kismen daha iyi ama hala bi 7.1.2 degil! IOS 10 nasil cikacak ne kadar tatmin edecek bakalim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 21 Ağustos 2016; 14:34:41 >
  • Arkadaşlar 9.3.2 ye geçmek icin ipsw sen iPhone 5s GSM dosyasını indirdim ama firmwire uyumlu değil uyarısı alıyorum nedeni nedir? İmzalar hâlâ acık , itunnes güncel anladım.

• Arkadaşlar ios başlığından biraz çıkacağım mazur görün... Teli alalı 3 ay oldu.. ama bu 9.3.4 ten sonra telefon dikiş tutmaz oldu.. telefonun zaten mikrofonunda sıkıntı vardı. karşı tarafın sesi hep hışırtılı geliyordu.. Şimdi de batarya bitik hale geldi... 100% şarjla maksimum bekleme süresi 7 saat eğer kullanım yaparsam 1 saat sonra %10 lara düşüyordu birde tel acayip ısınıyordu... Tabi bu kullanım sadece whatsapp ve chrome gibi şeyler... shapchat instagramyoutube fln kullanmıyorum.. trabzonda servise götürdüm şikayetimi anlattım.. bataryanın tamiri yok dediler.. tel değişiyor.. sonrasında bu aralar mikrofondan çok tel değiştik 2 haftadır onarım yapıp veriyoruz dedi.. Anladığım şirket tel değişmemek için çabalıyor.. Henüz serviste telim ama yarın birgün arayıp teli onardık dersler bataryayı gerçekten tamir etme şansları var mı? yoksa bi daha teli verip beni uğraştırırlar mı?
  • iOs 7.1.2 surumunde iphone5 kullaniyorum. ios 9.3.4 ile iphone 5 kullananlardan yorum alabilir miyim? Acikcasi artik bazi uygulamalar ios 8 ve uzeri istediginden kulanamaz hale geldim.
    Cok muhim uygulamalar degil ama yeni iOS eski cihazlarda nasil acaba? Yoksa ios 10'u gorup ona gore mi guncellesem acaba?
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar çok çok önemli degilse bence güncellemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Millet öve öve bitiremiyor iOS 10'u ben de uzunca bir süre 9.3.4 de kalırım diyordum ana bu gidişle çıktığı gün geçicem gibi

Çok hızlı hocam kesinlikle dene derim

• Arkadaşlar Apple Store'dan randevu almanın benim bilmediğim bir yolu mu var? Günlerdir 23:50 ile 00:20 arasında randevu sayfasını sürekli yeniliyorum ama bir türlü randevu alamadım
    Bir yerden 'Apple kendi cihazlarına öncelik tanıyor.' diye okumuştum, o yüzden 2 gündür iPhone'da Safari ile randevu almaya çalışıyorum ama nafile
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    uygulama uyumsuzluklarından dolayı geçmiyorum hocam,zaten final'e az kaldı biraz daha sabrederim :)

7 beta çıktı bile, bu hafta bir ihtimal 8. beta yayınlanır veya hiçbir hareket olmaz etkinlikten sonra GM sürüm'ü verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelcik

quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba,
    8.3 kullanıyorum i6 16gb, sizce 9.3.4 e geçmeli miyim?

İki adet iPhone 6 mevcut, her ikisi de 64gb.
    Birinde 8.3 mevcut, diğerinde 9.3.4.

Keşke 9.3.4 olanı da 8.3'e düşürebilsem.

Cihazı yükseltmeden 8.3 olarak sıfırlamam mümkün mü? Itunes üzerinden restore yapsam olur mu acaba?

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çalıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

Eyvallah hocam çalıştı

Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PotterWhoLock

Arkadaşlar Apple Store'dan randevu almanın benim bilmediğim bir yolu mu var? Günlerdir 23:50 ile 00:20 arasında randevu sayfasını sürekli yeniliyorum ama bir türlü randevu alamadım
    Bir yerden 'Apple kendi cihazlarına öncelik tanıyor.' diye okumuştum, o yüzden 2 gündür iPhone'da Safari ile randevu almaya çalışıyorum ama nafile

Belirli bi saati yok. Geçen gün herhangi bir saatte sürekli yenileyerek randevu düşürdüm. Bende eskisi gibi sanıyordum 12'den sonra diye. Alamadım bir süre sonra isyan ettim. Sürekli yeniledim 1 tane boş düştü direk tıkladım aldım.

• sarj durumu nasıl arkadaşlar 9.3.4 de ona göre olmadı 9.3.2 yükleyebilirim itunesten
  • beyler 9.3.4 yüklü 6s kullanıyorum 9.3te dfu ile sıfırlamıştım pil müthişi önce 9.3.2 sonra 9.3.4e ota ile güncelledim pil performansı berbat yarı yarıya düştü sanki ne yapabilirim yeniden mi dfu ile sıfırlayayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: xanberk

quote:

Orijinalden alıntı: PotterWhoLock

Arkadaşlar Apple Store'dan randevu almanın benim bilmediğim bir yolu mu var? Günlerdir 23:50 ile 00:20 arasında randevu sayfasını sürekli yeniliyorum ama bir türlü randevu alamadım

Belirli bi saati yok. Geçen gün herhangi bir saatte sürekli yenileyerek randevu düşürdüm. Bende eskisi gibi sanıyordum 12'den sonra diye. Alamadım bir süre sonra isyan ettim. Sürekli yeniledim 1 tane boş düştü direk tıkladım aldım.

Öyle mi, bunu bilmiyordum. Artık gün içerisinde de sık sık bakayım. Teşekkürler

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle tebrik ederim, Apple'dan aradılar sizin söylediğiniz gibi batarya şişmiş olabilir dediler teknik desteğe yönlendirdiler, gitmeden de telefonunuzu yedekleyin dediler. Nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Hocam öncelikle tebrik ederim, Apple'dan aradılar sizin söylediğiniz gibi batarya şişmiş olabilir dediler teknik desteğe yönlendirdiler, gitmeden de telefonunuzu yedekleyin dediler. Nasıl yapabilirim?

Mantıkla oluşturduğum tahminimin tutması benim açımdan sevindirici sizin açınızdan üzücü. Ne kadar iyi bilgi verirseniz o kadar iyi tahlilde bulunabiliyorum. Bu konuda sizi de tebrik etmek lazım.
    Yedeğinizi iki şekilde alabilirsiniz.
    1- iTunes ile
    2- iCloud ile
    Ben her ikisini de tavsiye ederim. Touch ID verileri dışında bütün ayarlar yedeklenir ve geri yüklendiğinde yedeği aldığınız duruma geri döner.
    Bu konuda Apple'ın anlatımı çok iyi. Yinede takıldığınız bir konu olursa seve seve cevap veririm.
    Link:https://support.apple.com/tr-tr/HT203977

Fiyatlar:https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

• 
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.