Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.3.4 yedeğini 9.3.3 sürümüne kurabilir miyim şarj konusunda sıkıntı yaşamaya başladım? (6s)
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Kuramazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    dediğimi birgün uygula full güç modunda kullan fark olmazsa sonrasını düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Kuramazsınız.

hocam şimdi 9.3.3 e dönünce yedeğim nolucak bir sürü bilgim var
  • By.atalay kullanıcısına yanıt
    Full güç modu nedir hocam öyle bir şey yok iPhone'da Düşük güç modu olmasın o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 17 Ağustos 2016; 14:54:44 >
    9.3.4'e geçmediğiniz müddetçe kenarda bekleyecek. Tabii bu aldığınız yedek iTunes üzerinden ise. Eğer iCloud'a yedekleme yapıyorsanız zaten sürüm fark etmeksizin her sürümde durabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkgamer_gs -- 17 Ağustos 2016; 15:18:14 >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    hocam peki itunes yedeğindeki gibi notlar, resimler, uygulamalar vs her şey geri geliyor mu?
  • By.atalay kullanıcısına yanıt
    Düşük güç modunda da performans kaybı yaşanıyor 9.3.3 JB ile akıyorum tel iphone 6s 9 saat kullanım alıyorum

Uygulamaları yeniden yüklemeniz gerekecek. Ayrıca resimleri de eğer icloud yedeklemesi açık değilse bilgisayara yedeklemeniz gerekecek. PC'den yüklediğiniz resimleri de yeniden eşzamanlasanız gerekecek. Eğer satın alınmış müzik video varsa yeniden indirmeniz gerecek. Geri kalan kısımlar otomatik yedekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: PotterWhoLock

Merhaba, telefonum i6+ ve garantisi yaklaşık 1 ay sonra bitiyor. Ekranda ölü piksel var ve bir süredir ses açma-kapama tuşu çalışmıyor. Gerçi tuş bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Bunun için garantiye götürmeli miyim sizce? Götürsem de değişim olur mu?

Kesinlikle göndermelisiniz. İzmir'den İstanbul'da hizmet vermekte olan EforTeknik servise telefonumu gönderdim ve 6. günün sonunda elime yenı cihaz ulaşmıştı. Servisten fazlasıyla memnun kaldım size de tavsiye edebilirim.

https://locate.apple.com/tr/tr/

http://eforteknik.com.tr

Çok teşekkürler. En kısa zamanda götürmeye çalışacağım.

• Beyler cahilliğime verin ilk defa ios kullanıyorum. Bu facebook uygulamasında sol üstte çıkan geri tuşu APP STORE'da bulunmuyor bu app store da geri tuşu nerede allah aşkına ?
  • ekranı sol kenardan tutup sağa çekerseniz tüm uygulamalarda geri tuşu olarak kullanılabilir. alışınca vazgeçmek zor bi özellik

• zeritte kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Edit: Arkadaşlar bu efekleri ve arka planda uygulama yenilemesini kapatmak şarja ve performansa gözle görülür bir katkı sağlıyor mu deneyen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 18 Ağustos 2016; 10:28:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

Edit: Arkadaşlar bu efekleri ve arka planda uygulama yenilemesini kapatmak şarja ve performansa gözle görülür bir katkı sağlıyor mu deneyen oldu mu ?

Arka planda çalışan uygulamaları zaten kapat gereksizdir ve şarja çok etkisi var evet. Ama efektler gözüne hoş geliyorsa kapatma şarja fazla etkisi yok onların en fazla %2-3 etkisi olur önemli bişey değil

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Aynı ayardan bahsediyoruz değilmi hocam bugün hemen deneyeyim teşekkür ederim.

Ayarlar>> Genel>> Arka Plan Uygulama Yenileme seçeneğini devre dışı bırakın.
  • quote:

Aynı ayardan bahsediyoruz değilmi hocam bugün hemen deneyeyim teşekkür ederim.

Ayarlar>> Genel>> Arka Plan Uygulama Yenileme seçeneğini devre dışı bırakın.

Evet

Eyvallah hocam teşekkürler. Son olarak bu iPad 4.nesil için önerebileceğiniz reklam engelleme uygulaması var mı arkadaşlar ? App Store Deniz ne denesem cihazınız ile uyumsuz diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah hocam teşekkürler. Son olarak bu iPad 4.nesil için önerebileceğiniz reklam engelleme uygulaması var mı arkadaşlar ? App Store Deniz ne denesem cihazınız ile uyumsuz diyor.

İpad nizin ios sürümü kaç. Bütün reklam engelleyiciler uyumludur ipadlerle ben ipad kullanmadım hiç bilmiyorum ama , yanılmıyorsam ios 8-9 üstü destekliyor bütün reklam engelleyiciler.

• Arkadaşlar iPad air için kullanan varsa önerir mi bu güncellemeyi? Bir sıkıntı yaratıyor mu cihazda, özellikle de şarj çok önemli.
    İos 9.3.4 sürümünü kullanıyorum hocam. Yüklemeye çalıştığım zaman neredeyse hepsini denedim cihazınız la uyumlu değil diyor.

Edit: Uygulamalar İpad 4.nesile destek vermiyor malesef. Çok saçma bir şekilde Adbloc uygulamaları İpad Air den itibaren destek veriyor.

Edit 2 : Arkadaşlar İpad de batarya kalibrasyonu için Battery doctor programı dışında bir öneriniz var mı ? Nette aradığım konularda herkes battery doctor uygulamasını önermiş. Ama günce bir öneri yok 2013 2014 konuları çıktı hep karşıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 18 Ağustos 2016; 18:36:51 >
  • 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.