Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamaların Cache dosyalarını silen uygulamanın adı neydi aklıma gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jul

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

quote:

Telefon Ip6s Plus
    Bu sabah 9.3.4 e geçtim. 9.3.3e göre çok daha hızlı şarj yedi gibi. 12 civarı güncelledim %98'den 95'e düştü. Kullandım da baya Kafa Topu, whatsapp vs şuan %19 + düşük güç modu etkin.

Son 24 saat içinde
    Whatsapp %24
    Instagram %21
    Kafa Topu %19
    Mail %15 (açmadım bile mail'i telefondan. enteresan)

Normal mi sizce şuan ki hal ?

9.3.4 batry sömürüyor. Ben geçen hafta hemen 9.3.3 kurdum süper

Mesajı tam 1saat 3 dakika önce yazmışım. Sadece whatsappa girdim şuan %6

Ios 10'u bekliycez sanırım. İnanılmaz şarj yiyiyor bunun başka bir çaresi yok mudur ?

İmzalar kapanmadıysa geri dönüş yapabilirsin ben de öyle yaptım kurtuldum

imzaların kapanması ne demek? yaptığımız güncellemeyi geri alabiliyor muyuz? Açıkcası 9.3.4 ten çok dertliyim.. telefondan soğutma noktasına getirdi.. Telefonu ellemeye korkuyorum... Şart ettim 100% oldu. bir iki şeye baktım telefonu kenara koydum 2 saat sonra elime aldım %80... kullanım 12 dk bekleme 3 saat yazıyor.. böyle bir şey olabilir mi? benim bataryam mı bozuk

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Uygulamaların Cache dosyalarını silen uygulamanın adı neydi aklıma gelmedi

eğer telefonunuz 16gb model ise store dan lord of the rings gibi 8 9gb boyutta film kiralamayı deneyerek telefonun kendi kendine temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. daha büyük boyutlar için de battery doctor ın sürümlerinden birinde vardı cache temizliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarrah87

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon Ip6s Plus
    Bu sabah 9.3.4 e geçtim. 9.3.3e göre çok daha hızlı şarj yedi gibi. 12 civarı güncelledim %98'den 95'e düştü. Kullandım da baya Kafa Topu, whatsapp vs şuan %19 + düşük güç modu etkin.

Son 24 saat içinde
    Whatsapp %24
    Instagram %21
    Kafa Topu %19

Mesajı tam 1saat 3 dakika önce yazmışım. Sadece whatsappa girdim şuan %6

Ios 10'u bekliycez sanırım. İnanılmaz şarj yiyiyor bunun başka bir çaresi yok mudur ?

İmzalar kapanmadıysa geri dönüş yapabilirsin ben de öyle yaptım kurtuldum

imzaların kapanması ne demek? yaptığımız güncellemeyi geri alabiliyor muyuz? Açıkcası 9.3.4 ten çok dertliyim.. telefondan soğutma noktasına getirdi.. Telefonu ellemeye korkuyorum... Şart ettim 100% oldu. bir iki şeye baktım telefonu kenara koydum 2 saat sonra elime aldım %80... kullanım 12 dk bekleme 3 saat yazıyor.. böyle bir şey olabilir mi? benim bataryam mı bozuk

imza olayı telefona ios yüklerken apple tarafından onay alması demek. telefonu şuan itunes ile pc ye bağlayıp ios 8 9 yüklemeyi denerseniz apple sürüm eski olduğundan imzalayıp onay vermez server üzerinden. Eski sürümlere dönmeye izin vermiyorlar ki telefonlar son sürümleri kullanmaya mecbur kalsın ve eski telefonlar bu yüksek ram ve işlemci kullanan ios larda sürünsün , kullanıcıyı yeni telefon almaya zorlasın. yoksa iphone 4s ios 6 ile arayüz bazında şuan kullandığım 6s den daha stabil çalışıyor
    9.3.4 sadece jailbreak e çözüm olarak çıkarılmış ve stabilitesi 9.3.3 e göre daha kötü işlemci değerlerini düşüren bir sürüm. sadece 6 vs 5 de boot hızında yarım saniye fark yarartmış. 6s vs 5s de o da yavaş. 1 2 test sonucu paylaşmıştım ama millet tembellikten araştırmadan yüklüyor bu sürümü.
    Şuan yapılması gereken itunes üzerinden 9.3.3 temiz kurulum yapıp 10 a kadar beklemek . 10 geldiğinde ise ilk 6s de performans düşüklüğüne yol açan bir sürüm çıkar 7 serisi ile karşılaştırmalı testler yapıldığında 7 çok öne çıksın diye. ortalık sakinleştiğinde ise stabil sürümü gelir. o zaman da ios 10 un getirilerine bakılır; işlemciyi yorduğuna değecek kadar büyük gelişmeler görülürse geçilir yoksa 9 kilitlenir.

• Salvador_Limones kullanıcısına yanıt
    iOS 10 maalesef film kiralanma özelliği ile temizlenmiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellememizi yaptık 😂 Bir sonrakini bekliyoruz

• 9.3.4 sonrası iPhone 6'da kasmalar yetmediği gibi şimdi de pil sıkıntısı çıktı. iOS 10 ile son şansımı vereceğim artık. Telefonun 4 serisinden bir farkı kalmadı.

iOS 9'dan bu yana iPhone mu kullanıyoruz Galaxy Ace'mi kullanıyoruz belli değil

• 9.3.4 sonrası iPhone 6'da kasmalar yetmediği gibi şimdi de pil sıkıntısı çıktı. iOS 10 ile son şansımı vereceğim artık. Telefonun 4 serisinden bir farkı kalmadı.

Allahım bir mesajı atamadık gitti daha tutturdu güvenli değil diye forumda yine bir saçmalıklar dönüyor heralde.

• Kesinlikle iOS 10'a geçmenizi öneririm. Kendi iPhone 6 cihazımda da iOS 10 kullanıyorum ve tek sıkıntım uygulamaların bazıları iOS 10 için güncellenmeleri gerekiyor. Ama şu haliyle bile iOS 9'dan kat kat iyi. Ve son forumlar alakalı bahsettiğiniz yorumunuza da katılıyorum. Altyapıda bir şeyler değiştiriliyor sanırsam.

• Salvador_Limones kullanıcısına yanıt
    Güzel yazmışsın hocam. Ben de 9.3.4'ten 9.3.3'e geri döndüm memnunum. İos 10 çıkar çıkmaz yüklemeyeceğim dediğin gibi beklemek en mantıklısı. Ciddi anlamda birşey güncelledikleri yok zaten.

• 9.3.2 devam ,sıfır sorun 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

9.3.4 sonrası iPhone 6'da kasmalar yetmediği gibi şimdi de pil sıkıntısı çıktı. iOS 10 ile son şansımı vereceğim artık. Telefonun 4 serisinden bir farkı kalmadı.

Allahım bir mesajı atamadık gitti daha tutturdu güvenli değil diye forumda yine bir saçmalıklar dönüyor heralde.

iphone 5s bile hiç kasmıyor. iphone 6 nasıl kasıyor ki?

• apple şimdiye kapatırdı imzaları hala açık hayret
  • İphone 5s için en iyi sürüm hangisi? 9.3.2 9.3.3 9.3.4 geri dönmek mümkünmüş galiba nasıl dönüyoruz bilgisi olan varmı?

• Merhaba, telefonum i6+ ve garantisi yaklaşık 1 ay sonra bitiyor. Ekranda ölü piksel var ve bir süredir ses açma-kapama tuşu çalışmıyor. Gerçi tuş bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Bunun için garantiye götürmeli miyim sizce? Götürsem de değişim olur mu?
  • 6 Plus'ta 9.3.4 kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    iOS lazım olduğunda önbellek dosyalarını siler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hatırlatma için teşekkür ederim 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: PotterWhoLock

Merhaba, telefonum i6+ ve garantisi yaklaşık 1 ay sonra bitiyor. Ekranda ölü piksel var ve bir süredir ses açma-kapama tuşu çalışmıyor. Gerçi tuş bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Bunun için garantiye götürmeli miyim sizce? Götürsem de değişim olur mu?

Kesinlikle göndermelisiniz. İzmir'den İstanbul'da hizmet vermekte olan EforTeknik servise telefonumu gönderdim ve 6. günün sonunda elime yenı cihaz ulaşmıştı. Servisten fazlasıyla memnun kaldım size de tavsiye edebilirim.

https://locate.apple.com/tr/tr/

http://eforteknik.com.tr

• quote:

quote:

Telefon Ip6s Plus

Son 24 saat içinde
    Whatsapp %24
    Instagram %21
    Kafa Topu %19

9.3.4 hız konusunda sıkıntısız ama bataryası 9.3.2ye göre sıkıntılı 6.30-7 saate yakın ekran süresi alabiliyorken 9.3.4 le 5.5 saati zor zoruna görür oluyordumki ip6 plus kullanan bi arkadaşımın full gün modunda kullanma tavsiyesi üzerine 3 gündür o şekilde kullanıyorum gerçekten farkediyor eski sürelerimi yavaş yavaş yakalamaya başladım sizlere tavsiyem bir gün %100 den güç moduyla kullanmaya başlayın kapanana kadar kullanın farkı göreceksiniz.(iphone 6)

ÇARE GÜÇ MODU (AÇIK)

• 
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.