Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Sözlük kullanmiyorum dostum. Ancak şöyle garip bir durum oldu. Otobuste şarja takmıştım priz vardı yanımda. O an başladı saçmalamaya ve ben de acaba diye sordum kendime ve çıkardım şarjdan, o an direk düzeldi. Ekran titremeye başlamıştı, sorun dokunmaları dokunduğum yerden başka ekran bölümlerinde algılamasıydı aslında. Klavye de atıyorum p ye basıyosun sanki bittiye basmış gibi klavye kapatıyodu. Zoom in zoom out yapınca ters işliyodu ve aşırı titreme yapıyodu ekran. O an dokunmatik bozuldu diye düşündüm direk ama dediğim gibi şarjdan çekince direk düzeldi. Sanırım gerilim düşük geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta oldu hala gunceleme gelmedi hadi gecen haftayi anlarizda bu hafta niye gelmiyor bi daha beta meta kurmayacam final gelsinde direk kurayim yedeklerim yuzunden son final surumunude kuramiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 18 Şubat 2016; 22:57:44 >
    Sende olmasan bu sayfa ne olur merak ediyorum takdir ediyorum seni herkese yetişmeye çalışıyorsun :)
    Tabii @Makale_Helvetia es geçmemek lazım ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yorumuna be kadar teşekkür etsem az.

Benim için bu bir hobi. Bazı sorunları ben tecrübe etmiyorum ama merak edip biraz araştırıyorum. Bazende yeni popüler sorunlar neymiş diye sağa sola baktığım oluyor. Ben öğreniyorum öğrendiğimi paylaşıyorum. Bence çok güzel bir his.

@Makale_Helvetia da sizler gibi çok değerli bir arkadaş. Allahtan bizi yanlış anlayan çoğu çürük elma konudan uzaklaştı :) Umuyorum bize de gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 19 Şubat 2016; 6:13:17 >
  • allah razı olsun gerçi bu aralar ben de konuda pek aktif olamıyorum ama @infom@n kardeşim de yardımcı oluyor herkese :)

konuyu devralırken söylemiştim bu diğer platformlardaki motomot konulardan farklı olacak diye,nitekim de o yolda ilerliyor çürük elmaların geri dönüşüme gönderilmesi ile de daha seviyeli & samimi bir ortam oluştu.

konuda adres sormak,kek tarifi vermek haricinde her türlü Apple teknolojilerini barındıran sualler sorulabilir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    iOS 9 [ANA KONU]

adres geri bildirimi mi yaptın? :)

elin değmişken birkaç yeri daha bildirseydin bari

• Daha önce garantiyle işi olan arkadaşlara soruyorum benim 5s'te orta tuştan çıkan çıt çıt sesi ve güç tuşunun oynaması telefon titreyince rahatsız edici bi ses çıkıyor, acaba değişimmi yaparlar tamirmi ederler ? gerçi tamir etsinler onada razıyım
  • 6s 64 aldım almanyadan daha tr de kaydını yaptırmadım ama telefonu tuş kilidine alınca bir süre sonra tekrar açınca şebeke gidiyor bi anda sonra tekrar geliyor 15 sn ye kadar 3g gelmesini bekliyordum. daha önce 4s jb li kullanıyordum pc ye yedek alıp direk buna yükledim acaba ondan mı oldu fikri olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: rebelyell

6s 64 aldım almanyadan daha tr de kaydını yaptırmadım ama telefonu tuş kilidine alınca bir süre sonra tekrar açınca şebeke gidiyor bi anda sonra tekrar geliyor 15 sn ye kadar 3g gelmesini bekliyordum. daha önce 4s jb li kullanıyordum pc ye yedek alıp direk buna yükledim acaba ondan mı oldu fikri olan var mı

Hocam ilk olarak ag ayarlarini sifirlayin duzelmezse sifirdan kurulum yapip yeni iphone olarak kurun

• Usta bu telefonu hem bluetooth hem de 3g açık nasıl kullanıyorsun, benim batarya 1 saati anca çıkarıyor aynı şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

6s 64 aldım almanyadan daha tr de kaydını yaptırmadım ama telefonu tuş kilidine alınca bir süre sonra tekrar açınca şebeke gidiyor bi anda sonra tekrar geliyor 15 sn ye kadar 3g gelmesini bekliyordum. daha önce 4s jb li kullanıyordum pc ye yedek alıp direk buna yükledim acaba ondan mı oldu fikri olan var mı

Hocam ilk olarak ag ayarlarini sifirlayin duzelmezse sifirdan kurulum yapip yeni iphone olarak kurun

ağ ayarlarını sıfırladım düzelmedi akşam yeni iphone olarak kurcam artık bütün oyunlarım falan gitcek bide yeniden indircez

• Beta 4 ne zaman cıkar tahmini

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

ağ ayarlarını sıfırladım düzelmedi akşam yeni iphone olarak kurcam artık bütün oyunlarım falan gitcek bide yeniden indircez

Son care olarak sifirlayin ama simlartta sorun ihtimalide var kucuk bi ihtimalde olsa

• quote:

daha önce 4s jb li kullanıyordum pc ye yedek alıp direk buna yükledim

sorun jb li yedeği attığın için oluyor, yeni iphone olarak ayarlayacaksın veya elinde temiz yedek varsa onu kuracaksın. bir de biran önce yaptır kaydını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

quote:

daha önce 4s jb li kullanıyordum pc ye yedek alıp direk buna yükledim

sorun jb li yedeği attığın için oluyor, yeni iphone olarak ayarlayacaksın veya elinde temiz yedek varsa onu kuracaksın. bir de biran önce yaptır kaydını.

anladım hocam çok saol. e-devletten yapılıyo sanırım kayıt eve gidince ilk iş yaparım

• Pércussionist kullanıcısına yanıt
    Ben Sony SBH52 Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Bluetooth'u hiç kapatmam, 3G >2G geçişide ne yalan söyleyeyim bu güne kadar 10 defa ancak yapmışımdır.
    Genellikle 7-8 saat kullanım 24 saat bekleme alıyorum. 6 Plus'ın bataryası gerçekten çok iyi

3G ile bu süre harika gerçekten, nazar değmesin

• rebelyell R kullanıcısına yanıt
    yurtdışından cihaz getirmedim hiç o yüzden net birşey diyemiyorum ama yapılıyordu sanırım,yanlız operatör kaydı ayrı olabilir ondan emin değilim bak.

• 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.