Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla kardeş 15 martta iphone 6'nın gücü ile eş değerde tipi iphone 5 olan iphone 5se'nin tanıtılacağı söyleniyor, bir takım rivayet applenin hissesinin iphone 6'dan sonra düştüğünü, çoğu kullanıcının iphonu kibar küçük ekranı yeterli seviyede gördüğünden aldığını ve kullandığını dolayısıyla ip6 çıkınca bu tür kullanıcıları applenin kaybettiğinden bahsediliyor ekranı büyük olduğundan. Hisse değerleri düştüğü doğru bu iddiada elbet doğru lakin bu kadar farkettirmez diye düşünüyorum ben. Yani anlıcağın apple bu tür kullanıcılara tekrar hitap etmek istiyor ip5se ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple kurnaz davranıyor,işide cok iyi biliyor,malüm yaz mevsimi öncesi ve kullanıcı tisort ile taşıyamaz diye düsünüyor da kücük telefon çıkarıyor,samsung da bu iş i iyi biliyor,kışa girerken note serisini çıkarıyor ki tasıması sorun olmasın mont vb gibi.lg sony ve htc biraz saf gibi daha haberi yok bu satış politikasından habire büyük telefon sürüyorlar piyasaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.3 final ne zaman gelir arkadaşlar?
  • Canli cihazlari kaldirirlar gibi bir müddet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sentiel -- 17 Şubat 2016; 0:51:43 >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Isim ve email adresini isteyecekler, orada gözükecek zaten randevun. Siranin gelmesini bekliyceksin ilgilenecekler seninle. Akasya pek kalabalik olmuyo, ozellikle sabah saatlerinde gidersen 10 dakika icerisinde yardim alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

Iphone 6s 9.2.1 i es gecip 9.3u beklemelimiyim sizce arkadaslar? Yoksa 9.2.1 e guncelleyeyimmi

2 gün önce 6s aldım baktım 9.2.1 değil güncelledim ben sorun göremedim karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: solasguitarra

Isim ve email adresini isteyecekler, orada gözükecek zaten randevun. Siranin gelmesini bekliyceksin ilgilenecekler seninle. Akasya pek kalabalik olmuyo, ozellikle sabah saatlerinde gidersen 10 dakika icerisinde yardim alirsin.

Hocam randevum 19.40 ta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Restore moduna al itunesten güncelle

• 5s kullaniyorum, suan ios7 var.
    Sizce guncelleyelim mi? Ios7 de tek hissettigim eksiklik whatsappta mesajlarin on izlemesinin olmamasi..

• sentiel kullanıcısına yanıt
    o da mümkün ama geçici bir çözüm tabi, ne kadar süreyle kaldırabilirsin ki demo cihazları :)

9.2.2 yakındır diyorum ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Vermez hocam zannetmiyorum

• Beyler hayırlı akşamlar bir sorum olucak konuyla alakalı değil ama samimi bir ortam olduğundan dolayı buraya sormak istiyorum .
    Sert plastik kılıf aldım ve tuşlarının olduğu kısımlarda sert hayliyle terettütüm var bu konuda sert olduğundan dolayı cihazın tuşlarına zarar verir mi ilerde kullanılmaz hale yada sert basma şeklindeki gibi sorunlarla karşılaşabilir miyim ?

• iPhone 5 batarya sıfır taktırıp memnun kalan var mı? 3,30 saat ekran suresi wifi ile alıyorum, sıfır taktırsam 5,30 6 saati görür müyüm acaba?

3G zaten haram gibi bize kullanmak, bi saati bulmadan cihaz mort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 17 Şubat 2016; 17:59:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

iPhone 5 batarya sıfır taktırıp memnun kalan var mı? 3,30 saat ekran suresi wifi ile alıyorum, sıfır taktırsam 5,30 6 saati görür müyüm acaba?

3G zaten haram gibi bize kullanmak, bi saati bulmadan cihaz mort

Kaliteli bir batarya takarsan çok fark görürsün ama telefonculara güvenme derim çoğu kullanılmış batarya takıyor şansına iyide gelebilir kötüde
  • Var mı netten sağlam güvenilir alabileceğimiz bi yer ? 100₺ kadar yolu var

• quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

Var mı netten sağlam güvenilir alabileceğimiz bi yer ? 100₺ kadar yolu var

Deji marka bataryaları çok öven var ve aliexpress'te satılan nohon marka bataryalarıda öven var, ifixit'te satılanlarıda çok öven var 30 dolar civarı kargosuyla 100 lirayı aşabilir
  • Türkiye içi alırım yurtdışı beklemem, az önce gördüm deji ilk defa görünce çakma gibime geldi

• Beyler ipad miniye kurdum keşke kurmasaydım hiçbir yöntem yok mu ios 6 yada 7 ye falan dönmek için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Beyler ipad miniye kurdum keşke kurmasaydım hiçbir yöntem yok mu ios 6 yada 7 ye falan dönmek için.

Kuralı kaç dakika oldu?
  • cordoncayo kullanıcısına yanıt
    iOs 9.2.2 mi gelmez diyorsun? valla bu öyle 9.3'e atılacak kadar hafif bir problem değil bence, bir an önce çözüm bulunmalı,aksi taktirde store'larda sağlam cihaz kalmayacak :)))
  • 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.