Şimdi Ara

iOS 8 ile Müzikler Karıştı (Bilinmeyen Albüm ve Sanatçılar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ios 8'in derdi bitmedi arkadaşlar şimdi de yeni fark ettiğim müzikler karışık bir vaziyette. şöyle ki listelemeyi sanatçılar olarak yaptığımda "albüm ismi bilinmeyenler" hepsi tarkan olarak görülüyor ..

tarkanın 2 şarkısı var hepi topu. şarkıyı dinlemek istediğimde doğru şarkı çalıyor ama listede farklı isimde.

aynı sorunu yaşayan var mı ve nasıl düzelir?

https://discussions.apple.com/thread/6541502 şurada da aynı sorunu yazmışlar silip tekrar yükleyince düzeliyor ama bir süre sonra yeniden karışıyor diye yazmışlr ama çözüm gibi durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 15 Ekim 2014; 10:53:20 >

• Daha öncede başlık açmıştım.İos 8 ile müzik kısmı bende hiç barışmadı.Telefonumu sync yapınca bütün müziklerim bozuluyor.O yüzden her sync yapışımda müzükleri silip ,herşeyi sil baştan yüklüyorum ki 2.3k müzik biraz zaman alıyor.
    Sync yapmayıda bıraktım zaten artık,yoruldum çünkü.
  • Arkadaşlar bendede ios 8 muzıkler ılleri sardığında duruyor Çalıyor görünüyor ses gelemiyor bu sızde varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ace Player ya da Av Player öneririm bu konuya. Klasör klasör müzik atabiliyorsunuz.
    Her iTunes a bağlandığınızda eşzamanlarken silinme tehlikesi yok. Daha yeni keşfettim, rahat ettim. Kablosuz bile veri atılabiliyor.
  • 8.1.3 ip kullanıcısıyım müziğim sesi en yüksek seviyede fakat ses az geliyor ileri sarınca yükseliyor,ileri sarınca duruyor,müzik çalar sıkıntılı,görev yöneticisinde son aramalar silinmiyor kaldılar orda,çok bug var,hız konusunda sorun yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.