Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.758
Cevap
78
Favori
436.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dreamboard u bir türlü kuramadım.3 kez yükledim yalnız dreamboard ikonu ekranda gözükmüyor.Problemi nasıl çözebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ED036DF6 -- 11 Haziran 2015; 16:29:34 >
  • Arkadaşlar

Dalga geçmemenizi temenni ederek bir şey soracaktım. ( Ben olsam dalga geçerdim ama )

Ben vakti zamanında pwntunes ile 3-5 bölüm dizi atmıştım ipad'e.

İfile açınca direkt olarak o dizin açılıyordu. Attığım zaman arayıp bulmuştum. Bir şeyler oldu ben o dizinden çıktım. Fellik fellik arıyorum ama bulamıyorum şimdi attığım dizileri.

Acaba nerededir diye sorayım dedim artık sinirlenmeye başlayınca bulamadım diye.
  • iyi günler,

8.1.1 olan ipadime jailbreak yapmak istiyorum.netteki programları indirdim ancak itunes sürümün eski güncelle uyarısı veriyor ve başlamıyor.itunes sürümüm ise güncel. nasıl aşabilirim bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Arkadaşlar

Dalga geçmemenizi temenni ederek bir şey soracaktım. ( Ben olsam dalga geçerdim ama )

Ben vakti zamanında pwntunes ile 3-5 bölüm dizi atmıştım ipad'e.

İfile açınca direkt olarak o dizin açılıyordu. Attığım zaman arayıp bulmuştum. Bir şeyler oldu ben o dizinden çıktım. Fellik fellik arıyorum ama bulamıyorum şimdi attığım dizileri.

Acaba nerededir diye sorayım dedim artık sinirlenmeye başlayınca bulamadım diye.

dizi adını hatırlıyorsan, ifile'dan aratabilirsin.
  • Arkadaşlar bu ios8.3 ile gelen emoji klavyedeki emojileri nasıl ios7 jail cihazımda kullanabilirim. Böyle bir tweak var mı yoksa onları bir metin belgesi gibi koyabilecek arkadaş var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.2 deyim ios9 daki uygulama değiştirici ekranı tweakı var mı bulamadım
  • CanerArslann kullanıcısına yanıt
    Dostum bulursan bana da haber verebilir misin 7.1deyim ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Dostum bulursan bana da haber verebilir misin 7.1deyim ben de.

Monarch tweak diye aratırsan Google da çıkıyor biri yapıyormuş repo ya ekledim bekliyorum bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler dün telefonu bir kapadım dahada açılmadı , arada bir elma görüntüsü gelip geri gidiyor.Varmıdır 8.1.2 de kalarak çözebileceğim bir yol
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Güvenli modda aç1n;

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Güvenli modda aç1n;

hocam power tuşu ile açılmıyor telefon , ya home tuşu+power ile kendim açıcam (elmaya kadar açılıp kapanıyor yine) yada kendi açılıp kapanıyor.

• arkadaslar, iphone 6'imda suan 8.1.2 yuklu. burda paylasilan araci indirip actim, telefonu bagladim ama driver yuklu degil diyor. halbuki son surum itunes kurulu pc'de. ustelik telefon da problemsiz baglaniyor itunese
  • Arkadas bu basligi ne zaman gorsem 8.3 e jb cikti saniyorum kalbime indirmeyin artik yeter

• Hocam belki yanlis yerdeyim ama benim cihazim iphone 5 ios 8.1.2 jailbreak li audio recorder yukledim telefon gorusme kaydedici konusma sonunda kaydedecekken telefon resetleniyor safe modda acilip kayit yapmiyor bazi iygulamalardada ayni sekilde yardim lutfen

• Arkadaşlar, arama yaptığımızda bağlanyı kurulunca telefon titreme tweaki nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

İos 7 de "phone buzzer" var fakat 8 uyumlu mu bilmiyorum bakmak lazim.

Ios 7.1.2'de nedense çalışması kardeş 😔

• Arkadaslar merhaba.
    Benim cihazim su anda ios 7
    Bu cihazi 8.1.2 yapabilir miyim?
    Yoksa jb'siz mi kalirim?
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaslar merhaba.
    Benim cihazim su anda ios 7
    Bu cihazi 8.1.2 yapabilir miyim?
    Yoksa jb'siz mi kalirim?
    Tesekkurler

8.3 olur ve jb siz kalırsınız

• cokkek kullanıcısına yanıt
    İos8de callconnect kullanıyorum sorunsuz çalışıyor dene.

• arkadaslar, simdi iphone 6yi jailbreak yaptim. cydia calisir durumda. onere bileceginiz guzel calisan tweakler var mi? bi de nerde bulurum istedigim tweaki?
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.