Şimdi Ara

iOS 8.4 yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vipracing kullanıcısına yanıt
    Fakat Apple Music Türkiye için henüz açılmadı, güncelleyenler eski müzik uygulamasıyla aynı özelliklere sahip sadece tasarımı değişik bir müzik uygulamasıyla karşılaşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l L kullanıcısına yanıt
    Fakat Apple Music Türkiye için henüz açılmadı, güncelleyenler eski müzik uygulamasıyla aynı özelliklere sahip sadece tasarımı değişik bir müzik uygulamasıyla karşılaşacak.

• starnebula01 kullanıcısına yanıt
    Bizde görüşümüzü böyle gösteriyoruz hocam. Alıntı yapıp "niye beğenmedin" desek, bu sefer de "niye eksilemiyorsunuz" dersiniz.

• Aynen hocam henüz uygulama oturmamış. Zamana ihtiyacı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Bizde görüşümüzü böyle gösteriyoruz hocam. Alıntı yapıp "niye beğenmedin" desek, bu sefer de "niye eksilemiyorsunuz" dersiniz.

Beğenmediğini söylüyor eksiliyorsunuz ne var bunda anlamadım ? Eksileyecek ne var illa sizle aynı görüştemi olması lazım berbat uygulama bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: googlex

quote:

Orijinalden alıntı: İllegalBiri

iTunes Radio için Apple kimliğinizin United States bölgesinde olması lazım henüz Türkiye Store için hazır değil.

App Store'dan hesabınıza girip bölgenizi Türkiye'den United State'e alınız. Sonra Müzik'e girince alt sekmede belirecektir.

Türkiye icin ne zaman gelicek biliyormusunuz

Hiç bilmiyorum hocam gerçekten. Siri gibi geç gelebilir, Apple'a kalmış. Ben kendimce böyle çözüyorum bu sorunu,

• quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Beğenmediğini dile getiren insanları neden eksiliyorsunuz ? Düşünce özgürlüğü denen birşey var illa beğenmemiz mi lazım ? Bende beğenmedim yani kullanışsız buldum spotify çok daha kullanışlı ve pratik.

Hayır bu apple düşünemez sadece beğeneceksin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: googlex

quote:

iTunes Radio için Apple kimliğinizin United States bölgesinde olması lazım henüz Türkiye Store için hazır değil.

App Store'dan hesabınıza girip bölgenizi Türkiye'den United State'e alınız. Sonra Müzik'e girince alt sekmede belirecektir.

Türkiye icin ne zaman gelicek biliyormusunuz

Hiç bilmiyorum hocam gerçekten. Siri gibi geç gelebilir, Apple'a kalmış. Ben kendimce böyle çözüyorum bu sorunu,

Kredi kartı bilgisi istiyor untid stase yapınca . Türkiye fiatı bile belirlenmişti niye böyle oldu

• googlex kullanıcısına yanıt
    Belki kısa zamanda gelir hocam ben sadece Radio kısmına ulaşamayanlar için çözüm paylaştım  Music hakkında pek bilgim yok.

• 4s te herhangi bir performans artısı var mi? Yoksa sadece müzik Değişikliği mi?

• 4s te herhangi bir performans artısı var mi? Yoksa sadece müzik Değişikliği mi?

• 4s e yukleyen arkadaslar yorumlarinizi bekliyoruz

• bazı kişiler 8.4 e güncellemiyor bunun sebebi ne? yani bilerek güncellemiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost 112

bazı kişiler 8.4 e güncellemiyor bunun sebebi ne? yani bilerek güncellemiyorlar

Yenilik yok çünkü.sadece apple music gelmiş o da beş para etmez giriş yapılamıyor türkiyede şu an.

• quote:

quote:

Yenilik yok çünkü.sadece apple music gelmiş o da beş para etmez giriş yapılamıyor türkiyede şu an.

peki bu apple music geldiğinde benim itunes da aldığım müzikler duracak mı?
  • iPad air i güncelleyen varmı

• quote:

quote:

quote:

Aldığın müzikler duruyor sadece apple ın kendi müzik uygulaması değişiyor apple music oluyor spotify gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aldığın müzikler duruyor sadece apple ın kendi müzik uygulaması değişiyor apple music oluyor spotify gibi.

anladım. peki güncellemede başka sorun oluyor mu? yani bazı kişiler ios 7 den 8 e güncellememişlerdi falan. tek sorun bu mu yani

• Ben.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.