Şimdi Ara

İos 7 Udid Siz Güncelleme / Geri İos 6 Ya Dönüş Resimli Anlatım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
17.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım ben indirdim sonra programı açtım ama benim dosyam zaten ipsw olduğu için orada seçilmedi bede direk iTunes den denedim hata verdi daha sonra deneyin dedi tel 4s jbli

• quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

quote:

beyler onu yaptım bunu yaptım şunu yaptım deneyen arkadaşlar açıklayıcı bilgi verebilirse forumdaki arkadaşlarda bilgilenir.Benim telin modeli a1429 ilgili dosyayı indirim akşam evde kurmayı düşünüyorum.Betayı kurunca otomatik güncelleme alabilicezmi yoksa illa 6.1.4 e geri dönmemiz şartmı kuran arkadaşlar detaylı bilgi verebilirlerse sevinirim..

A1429 cihazima bende kurdum direk guncelleme olarak yaptim bende aktivasyon falan cikmadi. Ios 6.1.4e donusu aksam deniycem suan sistemi inceliyorum

Geri dönüş yapmamış şartmı peki eylüle kadar kullansak sıkıntı olurmu ?

Hayır her hangi bir sıkıntı olmaz beta 2 çıktığı zaman telefondan bile update edebilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

Arkadaşım ben indirdim sonra programı açtım ama benim dosyam zaten ipsw olduğu için orada seçilmedi bede direk iTunes den denedim hata verdi daha sonra deneyin dedi tel 4s jbli

Çözüm bulunsa bile jb yapamayabilirsiniz tekrar, sizin yerinizde olsam denemezdim geri dönüş yapmaya çalıştığınız zaman sizi en güncel sürüme yönlendirecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

quote:

Arkadaşım ben indirdim sonra programı açtım ama benim dosyam zaten ipsw olduğu için orada seçilmedi bede direk iTunes den denedim hata verdi daha sonra deneyin dedi tel 4s jbli

Çözüm bulunsa bile jb yapamayabilirsiniz tekrar, sizin yerinizde olsam denemezdim geri dönüş yapmaya çalıştığınız zaman sizi en güncel sürüme yönlendirecektir..

bu sorun değil zatren artık jb uygulamalarını tweakleri sarj yiyor diye sildim benim için öenmli olan ios 7 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

7 yi yukledim gayet guzel :)

bu yönetemi yapmak için illaki buradaki yerden mi indirmemiz lazım ios 7 yi bende indirdim ama olmadı çünkü
  • Hayır normal bir ios 7 ipsw dosyası indirebilirsiniz... Belki indirdiğiniz yerde ki ipsw dosyası hatalıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

dün geceden beri kullanıyorum. Forumda ilk UDIDSIZ yükleyende benim. Denedim oldu :) Mutlak suret ile SHIFT+UPDATE ile yüklemeniz gerekiyor, SHIFT+RESTORE yaparsanız aktivasyon ekranında kalırsınız.

Mac kullananlar için Alt/opt key+UPDATE dir. command ya da shift değil.

bu çok önemli arkadaşlar böyle deneyin
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

quote:

beyler onu yaptım bunu yaptım şunu yaptım deneyen arkadaşlar açıklayıcı bilgi verebilirse forumdaki arkadaşlarda bilgilenir.Benim telin modeli a1429 ilgili dosyayı indirim akşam evde kurmayı düşünüyorum.Betayı kurunca otomatik güncelleme alabilicezmi yoksa illa 6.1.4 e geri dönmemiz şartmı kuran arkadaşlar detaylı bilgi verebilirlerse sevinirim..

A1429 cihazima bende kurdum direk guncelleme olarak yaptim bende aktivasyon falan cikmadi. Ios 6.1.4e donusu aksam deniycem suan sistemi inceliyorum

Geri dönüş yapmamış şartmı peki eylüle kadar kullansak sıkıntı olurmu ?

Hayır her hangi bir sıkıntı olmaz beta 2 çıktığı zaman telefondan bile update edebilirsiniz...

Teşekkürler dostum verdiğin bilgiler için

• Prometheus # kullanıcısına yanıt
    Her zaman ;)
  • https://mega.co.nz/#!qwIGlBQL!GryQXyLOuTdwOaz2FidWrnCO748C65FPS4pOlQgJCg8 Alın beyler burdaki megaların hepsine tıkladım ama ben normalde 800 kb de indiririm ama burda maşallah 50 kb yi geçmiyor netiniz hızlıysa 20 dakıkada ındırırsınız..
  • geri dönme şartınız yok, ancak beta sürümleri takip etmekle mükellefiz. Neden derseniz, yeni beta sürüm çıktıgı zaman eski beta sürüm kendisini 1 hafta yada 2 hafta içinde imha edecektir ve telefon açılmayacaktır güncellemek zorunda kalacaksınız. O neden veri kayıplarını engellemek adına beta kullanan arkadaslar buna bende dahil, yeni cıkıcak olan beta surumlerı takp etmekle mukellefiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

geri dönme şartınız yok, ancak beta sürümleri takip etmekle mükellefiz. Neden derseniz, yeni beta sürüm çıktıgı zaman eski beta sürüm kendisini 1 hafta yada 2 hafta içinde imha edecektir ve telefon açılmayacaktır güncellemek zorunda kalacaksınız. O neden veri kayıplarını engellemek adına beta kullanan arkadaslar buna bende dahil, yeni cıkıcak olan beta surumlerı takp etmekle mukellefiz...

Donanım haberi takip etmek yetecektir, zaten bildiğim kadarı ile telefonun güncellemeler kısımındanda yapılabilen bir güncelleme...
  • Dostlar benim iPhone 5 A1429, Beta 1 yüklerken (2002) hatasını alıyorum, bu 3. Restore'm @okancam019 un verdiği linkten indiriyorum şu anda.

Sorun çözülmüştür, A1428 yüklemeye çalışıyormuşum yarım saattir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 11 Haziran 2013; 13:08:20 >
  • Bende bi atiliyim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

Bende bi atiliyim bakalim

Kolay gelsin şimdiden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

7 yi yukledim gayet guzel :)

bu yönetemi yapmak için illaki buradaki yerden mi indirmemiz lazım ios 7 yi bende indirdim ama olmadı çünkü

Vallaha ben **** a yazdim torrentten indirdim iphone 5 a1429 icin olan sonra kurdum oldu isterseniz link atabilirim ozelden

• arkadaşlar bu megadan indirdim ama bulamıyorum nerede olabilir bu dosya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: troy

Bende bi atiliyim bakalim

Kolay gelsin şimdiden.

eyvallah yazliktayim netim yok telefonu bagladim bilgisayar 3 gb paketim kaldi 1 gb böyle gidicek insallah indirimde bi birde macbook benimkisi bakalim olur insallah sikilmistim telefondan iyi oldu bi ios7
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz123.

arkadaşlar bu megadan indirdim ama bulamıyorum nerede olabilir bu dosya

Downloads a bak bi orada olmalı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.