Şimdi Ara

İos 7 Udid Siz Güncelleme / Geri İos 6 Ya Dönüş Resimli Anlatım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
2
Favori
17.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

quote:

bu hatayı alıyorum nasıl yapıcazhttps://store.donanimhaber.com/d5/ec/24/d5ec24832d0da8fc016514de49c9c15a.PNG
     İos 7 Udid Siz Güncelleme / Geri İos 6 Ya Dönüş Resimli Anlatım

bende bu hatayi aldim bastan denicem bakalim

tekrar mı indiriceksiniz

yok simdi ben telefonun netiyle indirmistim bilgisayarda duruyor yukleme yapinca telefon kapandi net gitti internet kafaye geldim simdi itunes 6.1.3 tekrar yukluyor onu indiriyoe ve cok yavas indiriyor baya beklicem onu kursun sonra tekrar indiridigini ios7 yi kurmayi denicem ben net gitti ondan dogrulayamadi sandim insallah gene yapmaz

Umarım aynı problem ile tekrar karşılaşmaz sın..

Telefona update yaparken deyme 6.1.4 e dönerken kablo ya ufacık bir temasdan dolayı takıldı kaldı tekrar sürüm güncelle diyerek 6.1.4 shsh attım :S

• http://kat.ph/ios-7-beta-1-for-iphone-5-model-a1429-t7505484.html 1.02 -1.05 Mbps arası şuan iyi seedleyenler olmalı
  • benim iphone 4 s ve

http://www.evad3rs.net/2013/04/ios-7-download-install-links-how-to.html

surdan 4s yazani indirdim baska bi yerden mi indiriyim ?
  • quote:

benim iphone 4 s ve

http://www.evad3rs.net/2013/04/ios-7-download-install-links-how-to.html

surdan 4s yazani indirdim baska bi yerden mi indiriyim ?

Sen doğru yerden indirmişin yani oranın ipsw dosyasında problem yok bunu biliyorum..
  • eline sağlık vigivan iphone 5 e başarılı şekilde güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: delfy

eline sağlık vigivan iphone 5 e başarılı şekilde güncellendi

Hayırlı uğurlu olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Sizlere verilen hatayı tam anlıyamadım, şimdi dosyayı indirip içerisinde ki İPSW yi aldıysanız (Lütfen dosyayı benim verdiğim yerden indirin bazı ipsw ler hatalı oluyor...)

Shift e basarak yazılım update diyiceksiniz ipsw yi seçiceksiniz telefon ve bilgisayara değmiyiceksiniz düz bir zeminde olucak kablo ile temas olmuyucak...

alırke yaptığımız işlem dosyayı çift tıklaıp daha sorna yuakrıdan 2. ye basıp ordaan en altakine tıkladım bu sekilde masaüstüne bir dosya geldi itunesi açtım shift ile güncelleye bastım seçtim bu hatayı aldım nerdee hata yapmışım
  • quote:

quote:

Sizlere verilen hatayı tam anlıyamadım, şimdi dosyayı indirip içerisinde ki İPSW yi aldıysanız (Lütfen dosyayı benim verdiğim yerden indirin bazı ipsw ler hatalı oluyor...)

Shift e basarak yazılım update diyiceksiniz ipsw yi seçiceksiniz telefon ve bilgisayara değmiyiceksiniz düz bir zeminde olucak kablo ile temas olmuyucak...

alırke yaptığımız işlem dosyayı çift tıklaıp daha sorna yuakrıdan 2. ye basıp ordaan en altakine tıkladım bu sekilde masaüstüne bir dosya geldi itunesi açtım shift ile güncelleye bastım seçtim bu hatayı aldım nerdee hata yapmışım

DMG extracter dosyasına girin, sonrasında beta ios 7 yi (.dmg) uzantılı olanı açın... İÇERİSİNDEN İPSW DOSYASINI ALIP ÇIKARTIN... Sonra itunes den shift e basarak güncelle diyip çıkarttığınız dosyayı seçin buraları kusursuz yaptığınız zaman bir problem olmaması gerekir...

• iPhone 4'üme iOs7 yükledim telefon bildiğin kağnı oldu .! bu kadar mı olur kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneşlenenyarasa

iPhone 4'üme iOs7 yükledim telefon bildiğin kağnı oldu .! bu kadar mı olur kardeşim

Kağnı ne demek bilmiyorum :) konuda geri 6 ya dönüşü açıkladım iphone 4 lerde ios 5 e de dönebilirsiniz...
  • udidsiz olarak 4s e yüklemi bulunuyorum alet kasım kasım kasılıyor şuan özellikle multitasking de oyun varsa yandınız , bi kaç kere reset attı alet şuana kadar hiç bir ios ta böyle bişi olmamıştı ama yinede mutluyum ios7 ile
  • 4s de bile bu kadar kasması ilginç :S Umarım asıl sürümde bu problemler giderilmiş olur i5 de daha hiç kasmadı hayırlısı tabii benm telefonda çok dolu dğeil..
  • diğer sitelerde bu ios7 yüklemek için jbsiz olması ve son sürümün yüklü oloması gerekior dediler ne kadar doğru ?
  • quote:

4s de bile bu kadar kasması ilginç :S Umarım asıl sürümde bu problemler giderilmiş olur i5 de daha hiç kasmadı hayırlısı tabii benm telefonda çok dolu dğeil..

benim telefonda yer yok onun da etkisi olabilir ama özellikle çift home tuşu ile açtığımız kısımda reset atıyor şuan telefon yavaş yavaş temizlicem orayı ki alet adama dönsün

şuanda sürekli reset atıyor alet multitasking de sinir oldum böyle olmaz umarım son sürümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furusato -- 11 Haziran 2013; 15:02:49 >
  • quote:

quote:

quote:

DMG extracter dosyasına girin, sonrasında beta ios 7 yi (.dmg) uzantılı olanı açın... İÇERİSİNDEN İPSW DOSYASINI ALIP ÇIKARTIN... Sonra itunes den shift e basarak güncelle diyip çıkarttığınız dosyayı seçin buraları kusursuz yaptığınız zaman bir problem olmaması gerekir...

extract tşuna tıklayıp en altakine basıp masaüstü diyorum masüstüne klasor yapıyor onun içindeklkini itunes den sfit ile seçiyorum bu hatayı alıyorum,

• udid kaydinin olup olmadigini nasil ogrenecez arkadaslar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükledikten sonra arka plandaki uygulamarı kapamamış tabi alet hepsi açık duruyor bende hiç kapamzdım ios6 da şimdi 100 küsür uygulama açık arkada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: güneşlenenyarasa

iPhone 4'üme iOs7 yükledim telefon bildiğin kağnı oldu .! bu kadar mı olur kardeşim

Kağnı ne demek bilmiyorum :) konuda geri 6 ya dönüşü açıkladım iphone 4 lerde ios 5 e de dönebilirsiniz...

İos 7 Udid Siz Güncelleme / Geri İos 6 Ya Dönüş Resimli Anlatım

• quote:

Orijinalden alıntı: balzaq

udid kaydinin olup olmadigini nasil ogrenecez arkadaslar ?

Bunu yapmak için udid kaydına ihtiyacın yok...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balzaq

udid kaydinin olup olmadigini nasil ogrenecez arkadaslar ?

Bunu yapmak için udid kaydına ihtiyacın yok...

Hocam teşekkür ederim şimdi dosya iniyor %82 birazdan deneyeceğim.cihaz iphone 5 1429.ios 6 ya geri dönüş yaparken herşey silinirmi?
    ipsw dosyasını indirmeden direk son yedeklemeden yüklesek olmaz mı ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.