Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iblank'le yapabilirsin. görünmez simgeler yaratıp istediğin yere taşıyıp boş alan yaratıyorsun.
  • Airblue 7.1.1 de çalısıyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Music Box'da ki şarkıları bridge ile müzik uygulamasına atmak istiyorum private/var/mobile/library klasöründen şarkıları import etmek istyorum. Ancak import dediğim halde işleme başlıyor ancak uzunca bir süre ortadaki yuvarlak dönüyor ancak sonlanmıyor. müzik uygulaması içerisinde en az 10 adet aynı isimde yarısı açık renkle yarısı koyu renkle yazılmış şarkı çıkıyor. @kalora reposundan indirdim olmadı. sildim icleaner ile temizlik yaptım yeniden başlattım. hackyouriphone'dan indirdim yine olmadı.

Bir çözüm bir çare bilen paylaşırsa çok sevinirim.

Dinle dimi music box'un içinden şarkıyı. ama yooookkk illa kendi uygulaması...
  • Pp25 kalora nı reposundan kaldırıldımı üstad

• Bu hatanın sebebi nedir arkadaşlar
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Hocam jb yaptıktan sonra telefon edge hızyla internete bağlanmıyor sadece 3g ile bağlanıyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba?

@Fenix66
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeneralHamburger

Bu hatanın sebebi nedir arkadaşlar
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Yüklemiş olduğun tweak senin cihazına versiyonu uyumsuz ondan kaynaklanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Hocam jb yaptıktan sonra telefon edge hızyla internete bağlanmıyor sadece 3g ile bağlanıyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba?

@Fenix66

Bende de 3G İle Bağlanıyor Edge İle Daha hiç bağlanamadım Diyebilirim :)
  • fifa 14 ün santra modunu ücretsiz almak istyen haklıymış şimdi anladım :)) var mı bi yolu
  • Changeling from Cydia:

Version 8.3

6 August 2014

NEW: In the conversation list, added some bling to the boring grey contact pics (for contacts with no pic)! Life shouldn't be dull... (see Settings > More Stuff > Contact Pics).

NEW: Orientation lock feature for QR and QC. See bite > Settings > More Stuff > Orientation Lock
    Bunch of theme enhancements.
    Bunch of bug fixes.
  • anladım hocam demekki genel bir sorun var sağol

@Fenix66
  • Üstald color keyboard deb dosyasını paylaşırmısın teşekkürler

• Appbox calisiyor mu 3.kez sorayim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanli

Üstald color keyboard deb dosyasını paylaşırmısın teşekkürler

Buyurun Hocam :http://www.mediafire.com/download/l1city11kfc6ky4/net.9eye.colorkeyboard.ios7_v1.4.0-1_iphoneos-arm.deb
  • Sogol üstad:)

• Libjuche2 is a system-wide anti DRM- Intelliscreen X is just one of the supported tweaks. There might still be issues since this is a beta.
  • home tuşunu yıpratmamak için SMARTTAP ADLI TWEAK KURUN ..çok işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 7 Ağustos 2014; 2:34:09 >

• Bende iPhone 5 ios 7.1.2 ye pangu programıyla jeilbreak yapmaya çalışıyorum ama programı açıp telefonu bağlıyorum jeil break hazır diyor ama siyah jeilbreak yazısına basamıyorum hiç bi işlev görmüyor orası nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Bende iPhone 5 ios 7.1.2 ye pangu programıyla jeilbreak yapmaya çalışıyorum ama programı açıp telefonu bağlıyorum jeil break hazır diyor ama siyah jeilbreak yazısına basamıyorum hiç bi işlev görmüyor orası nasıl halledebilirim?

Telefonun tarıhını 02.06.2014 e al ve oyşe dene bır noktaya gelınce menuye pangu ıkonu gelıyor cıhazda ona tıkla ve ızın ver sonra pangu uyguşaması acık sekılde bekle ok

• Arkadaşlar daha önce de sormuştum bilen cevaplasın lütfen.
    Volume amplifier 1.46 versiyonunu indirdim zil sesini vs yükseltiyor ama görüşme sesini yükseltmiyordu big boss dam 1.49 versiyonunu satın aldım şimdide sadece görüşme sesini yükseltebiliyorum zil sesi vs yükselmiyor ?

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.