Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Winterboard tweakından sonra şu uygulama arama için aşağı indirdiğimiz ve isim yazdığımız yer varya oraya bir harf yazıyorum respring atıp safe moda alıyor kendiliğinden ne yapacağım ?
  • Tesekkur ederim hocam yukleyebildim,hem tema hemde dreamboard'ı (sayende) ama be biliyim biraz guvensizlik verdi winterboard daha bi iyi geliyor bana.Home tusuna 2 tık yapinca eski temayı gorme olayi kotu olmus.Bunlar giderildigi zaman his bir tema gercekten.Tekrar saol...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

Tesekkur ederim hocam yukleyebildim,hem tema hemde dreamboard'ı (sayende) ama be biliyim biraz guvensizlik verdi winterboard daha bi iyi geliyor bana.Home tusuna 2 tık yapinca eski temayı gorme olayi kotu olmus.Bunlar giderildigi zaman his bir tema gercekten.Tekrar saol...

Şuan Kullandığımız DreamBoard Beta :) bunu Söyleyeyimde :)
    Repo'da DreamBoard'ın Yapımcısına Ait :)
    Aynen Eski Temayı Göstermese iyi Olacak Ama Bakalım Şuan Beta olduğu için Sanırım Bir Süre Sonra Öyle Bir Sıkıntıda Kalmayacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onurcan_149

Beyler Winterboard tweakından sonra şu uygulama arama için aşağı indirdiğimiz ve isim yazdığımız yer varya oraya bir harf yazıyorum respring atıp safe moda alıyor kendiliğinden ne yapacağım ?

Aynı sorun bendede var.Merak ettim bende denedim bendede oldu.Bi tweak vardi o spotlight aramayi kapatiyordu da adini hatirlayamayacam simdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

quote:

Tesekkur ederim hocam yukleyebildim,hem tema hemde dreamboard'ı (sayende) ama be biliyim biraz guvensizlik verdi winterboard daha bi iyi geliyor bana.Home tusuna 2 tık yapinca eski temayı gorme olayi kotu olmus.Bunlar giderildigi zaman his bir tema gercekten.Tekrar saol...

Şuan Kullandığımız DreamBoard Beta :) bunu Söyleyeyimde :)
    Repo'da DreamBoard'ın Yapımcısına Ait :)
    Aynen Eski Temayı Göstermese iyi Olacak Ama Bakalım Şuan Beta olduğu için Sanırım Bir Süre Sonra Öyle Bir Sıkıntıda Kalmayacak :)

Hocam Dreamboard temalarına nerden bakalım ?
    Flat7 reposu varmı bird e?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurcan_149

Beyler Winterboard tweakından sonra şu uygulama arama için aşağı indirdiğimiz ve isim yazdığımız yer varya oraya bir harf yazıyorum respring atıp safe moda alıyor kendiliğinden ne yapacağım ?

Aynı sorun bendede var.Merak ettim bende denedim bendede oldu.Bi tweak vardi o spotlight aramayi kapatiyordu da adini hatirlayamayacam simdi.

Aynı Sorun Bir Kaç kişide Daha Mevcut :)

Tweak : NoSpot 7

Bence Güzel Eğer ki Kullanmayanlar İçin :)
  • DreamBoard Temalarına Modmyi.com Forumundan Bakabilirsiniz :)

"Flat7 Theme 1.0.3" Son Versiyonu "BigBoss" reposunda Mevcut..:)
  • Hocam peki bunun kaynagi nedir?Aklima takildi simdi.Onceki yorumlardada WinterBoarda öne atilmis hep bunun dogruluk payi nedir?Bir bilginiz varmi acaba?

• quote:

Hocam peki bunun kaynagi nedir?Aklima takildi simdi.Onceki yorumlardada WinterBoarda öne atilmis hep bunun dogruluk payi nedir?Bir bilginiz varmi acaba?

WinterBoard'ı Kaldırıpta Denediğimizde de Aynısı Bazı Tweak'larda Yada Tek Bir Tweak Yüzünden De olabilir Ama Hiç bir zamana Deneme Fırsatım Olmadı :)
  • quote:

quote:

Hocam peki bunun kaynagi nedir?Aklima takildi simdi.Onceki yorumlardada WinterBoarda öne atilmis hep bunun dogruluk payi nedir?Bir bilginiz varmi acaba?

WinterBoard'ı Kaldırıpta Denediğimizde de Aynısı Bazı Tweak'larda Yada Tek Bir Tweak Yüzünden De olabilir Ama Hiç bir zamana Deneme Fırsatım Olmadı :)

Anladim hocam.Yanit icin saolasin...

• Arkadaşlar bir tweak kurduktan sonra cihaz elmada kaldı ve safe modda açtım. Şuan cydia ile her hangi bir kurulum ve tweak kaldırma işlemi yapamıyorum 'dpkg' dosyası ile hata veriyor. Bu dosyasa ifile ile usr/bin/ klasörünün içinde bulunuyordu ve şuan yok. Bu dosyayı kendim açıp dosya hedefini ayarladım ama şuanda birşey yüklemeye çalıştığımda ve kaldırmaya çalıştığımda 'running debbian packer ' yazıyor ve cihaz resping atıyor. Restore yapacaktım ama bilgisayarda yok. Yardımınızı bekliyorum.

• UnlockSound7 Güncellendi..

• Güncellenen Tweaklar :

SBInfoGrabber iOS 7

StatusBarFix2
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

Arkadaşlar bir tweak kurduktan sonra cihaz elmada kaldı ve safe modda açtım. Şuan cydia ile her hangi bir kurulum ve tweak kaldırma işlemi yapamıyorum 'dpkg' dosyası ile hata veriyor. Bu dosyasa ifile ile usr/bin/ klasörünün içinde bulunuyordu ve şuan yok. Bu dosyayı kendim açıp dosya hedefini ayarladım ama şuanda birşey yüklemeye çalıştığımda ve kaldırmaya çalıştığımda 'running debbian packer ' yazıyor ve cihaz resping atıyor. Restore yapacaktım ama bilgisayarda yok. Yardımınızı bekliyorum.

Hocam çok bilmiyorum bu işleri ama tavsiyem internet Kafe'den restore atmanız en sağlıklısı o olur bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

Arkadaşlar bir tweak kurduktan sonra cihaz elmada kaldı ve safe modda açtım. Şuan cydia ile her hangi bir kurulum ve tweak kaldırma işlemi yapamıyorum 'dpkg' dosyası ile hata veriyor. Bu dosyasa ifile ile usr/bin/ klasörünün içinde bulunuyordu ve şuan yok. Bu dosyayı kendim açıp dosya hedefini ayarladım ama şuanda birşey yüklemeye çalıştığımda ve kaldırmaya çalıştığımda 'running debbian packer ' yazıyor ve cihaz resping atıyor. Restore yapacaktım ama bilgisayarda yok. Yardımınızı bekliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75557305&p=1#75557305

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 8 Ocak 2014; 8:44:46 >

• quote:

UnlockSound7 Güncellendi..

Bugün çıkan UnlockSound uygulamasının ses düzeyi çok daha güzel onu tavsiye ederim herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 8 Ocak 2014; 9:07:47 >
  • BiteSMS 8.0.7 (Beta 7) ARM64 yani iPhone 5S cihazlar için Güncellendi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 8 Ocak 2014; 9:13:01 >
  • quote:

BiteSMS 8.0.7 (Beta 7) ARM64 yani iPhone 5S cihazlar için Güncellendi....

maşşallah abi, kaç beta yapacak bu program böyle :P
  • Arkadaslar control centerı renklendirmeye yarayan bir tweak vardı adını unuttum paylasırsanız sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.