Çavuş
28 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

İki parça kolim var bunlar şu an iki parça ama bantlayarak tek parça haline de getirebilirim.

Kolilerin toplam ağırlığı(iki koli birlikte) 26-27 Kg civarında çıkıyor.

Desi olarak tek koli : 58X26X47/3000'den 23 desi çıkıyor iki koli birleştirilirse 46-47 desi yapar.

Kolileri birleştirmek mi mantıklı yoksa iki parça halinde gitmesi mi?(Fiyat açısından)

Bunu adresten alınacak şekilde en uygun tahminen ne kadara,nereden ve nasıl gönderebilirim?

Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim,teşekkürler.

Söylenecek fazla bir şey olmadı düşünmekteyim

Şehitlerimizin ruhu şad olsun . ..

Beyler,son 3 ay kotanızın durumlarını SS atın bakalım kim daha çok download / upload yapıyor

NTV'nin son dakika bandıyla geçtiği habere göre; Geçirdiği kalp krizi nedeniyle Şişli Memorial Hastanesi'ne
kaldırılan tecrübeli teknik direktöre, Prof. Dr. Bingür Sönmez tarafından anjiyo yapıldı ve kalbine stent takıldı.

[U]Yanal, Galatasaray derbisinde takımının başında olacak.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, hocası Ersun Yanal ile ilgili resmi siteden açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal'a, Memorial Hastanesi'nde kontrol amaçlı anjiyo yapılmıştır.

Anjiyo işlemi sırasında doktorların tavsiyesiyle kendisine stent takılmıştır. Sağlık durumu iyi olan Teknik Direktörümüz,
Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde takımımızın başında olacaktır.

Teknik Direktörümüz Sayın Ersun Yanal'a ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. "
Beyler bu ilanda ki ürün orjinal mi bilen varmı ?

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/1459041/19526/converse-lifestyle-ayakkabi
Yarın ( 18.08.2012) Kargo şirketleri açıkmı ?
paket gönderebilirmiyiz ve ne zaman ulaşır bayram giriyor araya çünkü
Merhaba;

Bir fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum DSLR pek anlamam yeni yeni gireceğim açıkcası şu fotoğrafta hedef alınan yer net arka taraf bulanık olması gibi etkenler çok hoşuma gidiyor ama sanırım onlar DSLR da yapılıyor sadece bunu merak ettim birde;

FUJIFILM AX300 Bütçeme uygun sizce nasıl bir makine bir yandan da 10x almayı istiyorum fakat ax300 5x olmasına rağmen video çekim hd ayrıca 14.1 bütçem fazla değil 100-200 arası .

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba;

Arkadaşlar Pepsi kapak şifresi olan pm olarak yollayabilirlerse çok mutlu olurum
Biraz acil lazımda

Teşekkürler Şimdiden..
Merhabalar;

Arkadaşlar 2 Aydır Davetiye Arıyorum.Bir Allah'ın kulu çıkıp ben sana göndereyim demedi.Diyenler de Para istedi :(

Lütfen 1 davetiyeyi çok görmeyin

davetiye atabilecek olan varsa

Pm atabilirmi :(

Lütfen Gerçekten çok lazım
Teşekkürler Şimdiden
Hakkında
Forum İmzası:
Düşünmeden konuşmanın cezası , sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
Forum İkinci El İmzası:
Düşünmeden konuşmanın cezası , sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 284
İkinci El Bölümü Mesajları: 130
Konularının görüntülenme sayısı: 38.328 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.